Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

markx

New member
Jak odinstalować te aktualizacje do google play service, bo mnie kur.. jasny szlag trafi. Ja nie mam czegoś takiego u siebie. Najbardziej zbliżone mam Google Services Framework.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Wejdz w manager aplikacji>uruchomione aplikacje. Przewiń do końca i później w lewo kilka razy. Będziesz miał "usługi google"
 

efel

New member
Tak czytam wasze opinie i nie wiem czy kupować czy po prostu sobie darować tego philipsa co się wszystko niby wiesza... ? A może w tym roku jakaś nowa seria będzie 40calowych z poprawionym softem.. ?

Jeżeli lubisz jak ktoś Cię dyma za Twoje pieniądze, jesteś cierpliwy, wyrozumiały i będziesz miał później nerwy na to:

Jak odinstalować te aktualizacje do google play service, bo mnie kur.. jasny szlag trafi.

to bierz spokojnie. W każdym innym przypadku kupuj coś innego.
 

Mald7n7

New member
Witam posiadam tv 55 seria 5600 denerwuje mnie tylko ten samoczynnie zalanczajacy się Kontrast dynamiczny tak to na nic nie narzekam ale planuje zakup drugiego tv i tu pytanie

co polecacie do 6 tys w rozmiarze min 60 cali ?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi w sprawie zmiany podświetlenia.

W klasie do 6 tyś zł z dobrych masz :
- Sony 65w855 -za 6699 zł z kalibracją
- Hitachi 65" nowy model za 5999 zł z kalibracją
- TCL 65S7906 za 5799 zł z kalibracją profesjonalną gratis
 

bartson2

New member
Hi. Umarł i mi. Padł na amen. Najpierw pilot nie komunikował się z TV. Po ponownej instalacji w telewizorze można se pooglądać ledwowidzialne logo "android" i czerwoną diodę. Poradzcie mi czy:
1. Jest jakiś magiczny sposób reanimacji.
2. Wzywać serwis.
3. Wwieź windą na dach wieżowca i patrzeć jak leci.

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można pkt 3, ale szkoda kasy.
Masz chyba na gwarancji ?
Takie rzeczy się zdarzają w każdej firmie.
Jeszcze spróbuj wyciągnąć z gniazdka na 1 godzinę.
 

efel

New member
Mój pilot umarł na amen. Nie działa w ogóle, nie mogę się połączyć aplikacją na smartfonie z TV żeby zrobić ponowną instalację, aplikacja nie wykrywa TV. Jedyne co mogę zrobić to go włączyć/wyłączyć tylnym joystickiem, zmienić kanał albo źródło, podgłośnić albo włączyć sklepowy tryb demo (to kurna zawsze działa).

Reklamuję ten chłam, jestem zdeterminowany odzyskać kasę. Mam nadzieję że się uda, trzymajcie kciuki.
 

Jogi007

New member
A u mnie wczoraj co jakiś czas zanikał obraz i pojawiał się komunikat ' nieobsługiwany format video".Pomogło wyciągnięcie wtyczki.Normalnie wstyd ten telewizor przy znajomych włączać bo nie wiadomo co sie spieprzy.
 

Ziewnik

New member
Poprosiłbym o instrukcję dla mało kumatych jak wyłączyć tamtą usługę Googla.
Zarządzanie aplikacjami -> uruchomione aplikacje -> usługi gogle play (tak?) -> wchodzimy i dajemy na przywróć aktualizację (powinna być 8.3.01 ?) i jak wyłączyć automatyczne pobieranie?

Pytam, ponieważ zrobiłem jak napisałem i pilot dalej ma w dupie komunikację z tv.

Dodam, że u mnie działa jak wyłączę tv pilotem od nc+ ponaciskam jak walnięty tysiąc pięćset sto dziewięćset razy przypadkowe klawisze i tv odpala oryginalnym pilotem (działało tak przed usunięciem tamtej aktualizacji). Sprawdzałem kilka razy, ale nie dam głowy czy to zawsze się sprawdza. ;-)
 
Do góry