Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mik61

New member
Ostatnia edycja:

maroani

New member
Testował ktoś bo widzę że żadnych informacji odnośnie zmian nie ma.

PRZETESTOWAŁEM I TO CO MOGĘ POWIEDZIEĆ TO 3D NAPRAWIONE NAWET WŁĄCZENIE 2D DO 3D np na HBO HD daje bardzo fajny efekt tyle na razie potestowałem

YT nadal nie obsługuje 3D jednak filmy działają na Full screen od razu bez Black Screen

Gdzie ta aktualizacja do modelu 55pft6550/12 nic nie widzę...
 

Gucio2004

New member
Witam, kupiłem i jak na początku coś mi nie pasowało widziałem podświetlenie matrycy tak jakby ze wszystkich stron w odległości 10 cm od krawędzi było słabsze podświetlenie tak teraz kjest lepiej. Będę się temu przyglądał. Co do działania, zainstalowałem dwie gry wszystko ok Asphalt 8 na średnich daje radę (raz na jakiś czas system chrupnie, biorąc pod uwagę ilość pamięci ja mam wolne og 3 GB). Jak się nainstaluje apek to będzie się ślimaczył. Myślałem że nie będzie mnie to wkurzać ale jednak, nie trzyma ustawień obrazuuuuuu :((ja zmieniłem ustawienia w taki sposób aby widzieć różnica, kontrast w dół i pozbawienie kolorów i faktycznie po zmianie źródła traci ustawienia, bo wysztko wraca). Nowy ambilight mnie zniszczył (mam tv z ambilightem 2 spectra), ale ten tutaj poezja, a w trybie gra bije na głowę nawet Blubberry PI :). Im dłużej z nim siedziałem tym fajniej. Mam jeszcze 13 dni na oddanie ale już zaczynam odkręcać "starszego" Philipsa od ściany. Jak za 2790 to powiem że zajebisty zakup. Chyba się skuszę na okulary 3d, bo z tego co piszą wczoraj wszyła aktualizacja która naprawiła ten problem. (Nie włączanie się filmów w trybie 3d- czarny ekran, albo megaaaa cross talk). To po pierwszym dniu :) . W porównaniu do mojego Philipsa na krawędziowym podświetleniu Gwiezdne Wojny nabrały na tym TV nowego wymiaru - chyba będę musiał sprzedać swój projektor Optoma GT750XL :)
 

dark c

New member
Testował ktoś bo widzę że żadnych informacji odnośnie zmian nie ma.

PRZETESTOWAŁEM I TO CO MOGĘ POWIEDZIEĆ TO 3D NAPRAWIONE NAWET WŁĄCZENIE 2D DO 3D np na HBO HD daje bardzo fajny efekt tyle na razie potestowałem

YT nadal nie obsługuje 3D jednak filmy działają na Full screen od razu bez Black Screen

Ustawienia obrazu pamięta, czy nadal trzeba kombinować?
 

dark c

New member
Ewidentnie ustawienia obrazu pamięta bez dwóch zdań

To by tłumaczyło, dlaczego nagle dziś telewizor jedzie z serwisu. Pewnie przypiszą wszystkie zasługi sobie :D Odwołanie do Euro RTV w moim przypadku dało tyle, że przetrzymali telewizor w serwisie do wyjścia aktualizacji... Echhh. Mam nadzieję, że teraz chociaż będzie działał w końcu jak należy, bo nie chce mi się już walczyć z wiatrakami...
 

maroani

New member
To by tłumaczyło, dlaczego nagle dziś telewizor jedzie z serwisu. Pewnie przypiszą wszystkie zasługi sobie :D Odwołanie do Euro RTV w moim przypadku dało tyle, że przetrzymali telewizor w serwisie do wyjścia aktualizacji... Echhh. Mam nadzieję, że teraz chociaż będzie działał w końcu jak należy, bo nie chce mi się już walczyć z wiatrakami...

Sprawdzi ktoś jeszcze czy jest może obsługa pointera myszki podłączonej na USB? jak może tego tv z androidem nie mieć przecież to podstawa.
 

bartson2

New member
Cool. Jest nowy soft a w Auchan jest super oferta :)
P.S. Nie wiem czy w każdym.
3a023a310ed46569970acadcd948f5a1.jpg


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
To by tłumaczyło, dlaczego nagle dziś telewizor jedzie z serwisu. Pewnie przypiszą wszystkie zasługi sobie :D Odwołanie do Euro RTV w moim przypadku dało tyle, że przetrzymali telewizor w serwisie do wyjścia aktualizacji... Echhh. Mam nadzieję, że teraz chociaż będzie działał w końcu jak należy, bo nie chce mi się już walczyć z wiatrakami...

Z tego co obserwuję to tv działa spoko do tego płynniej niż poprzedni nie zamula 3D jest w miarę OK chociaż lekko mogli by to dociągnąć, 3D na YT nie działa, odtwarza 3D z USB avi bez problemu to samo gdzie wcześniej miało problem automatycznie wykrywa zmiany w 3D dodano funkcję Ambilight ze śledzeniem dzwięku
 

maroani

New member
Z tego co obserwuję to tv działa spoko do tego płynniej niż poprzedni nie zamula 3D jest w miarę OK chociaż lekko mogli by to dociągnąć, 3D na YT nie działa, odtwarza 3D z USB avi bez problemu to samo gdzie wcześniej miało problem automatycznie wykrywa zmiany w 3D dodano funkcję Ambilight ze śledzeniem dzwięku

Ekstra!! A ja już zrobiłem dym za nie działający pointer i teraz muszę się wycofać :) ale to dobrze przepraszam philipsa...
 
Ostatnia edycja:

bartson2

New member
A dźwięk też pamięta? I czy wszyscy po instalacji softu przywracają ustawienia fabryczne czy nie trzeba tego robić??

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry