Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

maykel

New member
I to jest wlasnie to o czym mowilem wlacz film pacific rim albo avatar to ci oczy odpadna jak popatrzylem chwile myslalem ze sie zarzygam nie da sie tego ogladac a okulary mam PTA529 ORAZ PTA509
Zastanawiam się nad zakupem okularów. Możesz napisać czym się różni jeden model od drugiego?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Cześć różnią się wyglądem 529 wyglądają na lekkie ale są ciężkie trochę nie wygodne elastyczne łapki nie można ich złożyć wymienna bateria, a 509 bardziej sportowy wygląd troszkę lżejsze ale mimo tego większe szkła wygodniejsze jak dla mnie nie wymienna bateria tylko ładowany akumulatorek i można je złożyć jak normalne okulary, jeśli nie masz kasy ja kupiłem 529 2szt. za 70zł za to 509 100zł jedna sztuka
 

maykel

New member
Cześć różnią się wyglądem 529 wyglądają na lekkie ale są ciężkie trochę nie wygodne elastyczne łapki nie można ich złożyć wymienna bateria, a 509 bardziej sportowy wygląd troszkę lżejsze ale mimo tego większe szkła wygodniejsze jak dla mnie nie wymienna bateria tylko ładowany akumulatorek i można je złożyć jak normalne okulary
Super. Wielkie dzięki za odpowiedź. Jednak po tym co piszecie wstrzymam się z zakupem póki (o ile) poprawią soft w tym TV.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Wstrzymaj się bo na pewno masz inne wydatki a z 3D nie skorzystasz bo jak Boga kocham to nie działa... Jestem bardzo rozczarowany
 

adrianhd

New member
Ten Tv to już przegina naprawdę chce tu zobaczyć czy działa 3D a znowu problem z brakiem wyświetlania obrazu (wideo poniżej) dodatkowo widzicie że przy szybkim poruszaniu sie przedmiotów średnio wychodzi dorabianie klatek? Tak jakby brak synchronizacji fragmentow matrycy:
89034316228875382196.jpg

https://youtu.be/CmZ6g9PFDKg
Macie te same problemy?

W week prawdopodobnie go zwracam na rzecz Panasonic 50cs630
 

mik61

New member
Ten Tv to już przegina naprawdę chce tu zobaczyć czy działa 3D a znowu problem z brakiem wyświetlania obrazu (wideo poniżej) dodatkowo widzicie że przy szybkim poruszaniu sie przedmiotów średnio wychodzi dorabianie klatek? Tak jakby brak synchronizacji fragmentow matrycy:
89034316228875382196.jpg

https://youtu.be/CmZ6g9PFDKg
Macie te same problemy?

W week prawdopodobnie go zwracam na rzecz Panasonic 50cs630

Tak KOLEGO DOKŁADNIE O TYM TUTAJ PISZEMY JEST TO BANKOWO PROBLEM SOFTA BO ZA KTÓRYMŚ RADEM UDA CI SIĘ TO ODPALIĆ W 3D GWARANTUJE CI TO A JAK JUZ ODPALISZ SPRAWDŹ CZY MASZ TAKI EFEKT jak na jednym z testów philips masz zdjęcia na dole w linku Philips PFS8109/12 TV z Androidem - test | Obywatel HD


a tutaj załączam film przed chwilą nagrałem jak to u mnie wygląda: https://youtu.be/Y2OnO9zbYgY polecam przewinąc do 3:34
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Ale jakie to wnosi zmiany? Naprawia 3d? i odtwarzanie z USB? Bo poza tym co pisałem coś tam o 4k i zapamiętywanie ustawień po wyłączeniu tv no to nie widzę nic konkretnego


MIAŁEM PRZED CHWILĄ TELEFON W PHILIPSA że nie oficjalnie będzie to rozwiązane w oprogramowaniu odtwarzanie w 3D jak i samo działanie 3D, oficjalne stanowisko w tej sprawie zabiorą technicy w przeciągu kilku dni. Jak tylko się czegoś dowiem od razu napiszę. Polecam rozmowę z Panem Michał Lucci (krótko zwięźle i na temat) bardzo dobra obsługa i załatwianie spraw
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Kolego wychodzi na to że ta aktualizacja będzie nie długo dostępna a nie że już jest ale dziwi mnie data 2.11.2015
 

prezmer

New member
Na razie pobrałem ZIPa bezpośrednio z internetu, wrzuciłem na pendriva, wyłączyłem TV i odpiałem kabel zasilający, podłączyłem pena do bocznego gniazda USB i teraz się aktualizuje.

Myślę, że developerzy Philipsa nie wrzucili jeszcze zipa na odpowiednią ścieżkę URL.
 

prezmer

New member
już jest dostępna

U mnie, po wgraniu do telewizora, podaje mi że wersja jest z 20 października.

Zauważyłem już że jest nowy defekt:
Przy wejściu w ustawienia obrazu, po prawej stronie ekranu był obszar "preview" gdzie można było zobaczyć wpływ zmiany na obraz bez wychodzenia z menu. Teraz ten obszar jest czarny. Czy u Was jest tak samo?
 

dark c

New member
@magg najnowszą aktualizację można pobrać TUTAJ
U mnie, po wgraniu do telewizora, podaje mi że wersja jest z 20 października.

Zauważyłem już że jest nowy defekt:
Przy wejściu w ustawienia obrazu, po prawej stronie ekranu był obszar "preview" gdzie można było zobaczyć wpływ zmiany na obraz bez wychodzenia z menu. Teraz ten obszar jest czarny. Czy u Was jest tak samo?

Ta aktualizacja jest niby do modelu 40PFH6550, czy jest taka sama do 50 cali? TV sam nie wyszukuje nic nowego, więc mam pewne wątpliwości. Szczególnie, że widać, iż są kolejne kruczki po jej zainstalowaniu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry