Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

jarhead7

New member
Ha. Jak sobie przełączam tryby to też mi je telewizor pamięta. Ale wyłącz telewizor na wyłączonej opcji Perfekt Natural Motion i bez zaglądania w ustawienia spójrz na obraz czy faktycznie efekt teatru jest wyłączony. �� I posłuchaj dźwięku czy to ten sam co chcesz słyszeć? W menu zaznaczone jest wszystko tak jak powinno, więc się tym nie sugeruj.

Nie widzę różnicy w obrazie, może nie potrafię tego dostrzec...ale serio kilka razy próbowałem i nic.
 

mik61

New member
Mam ten TV 50PFH6550/88 i powiem szczerze jestem zajebiście rozczarowany jak może brakować odtwarzania 3D z pendriva czy dysku USB masakra u mojej ciotki na LG ...652V nie ma najmniejszego problemu masakra jak dla mnie to dyskwalifikuje ten TV, mam najnowsze oprogramowanie z USB mam film nap podzielony w pionie ustawiam ręcznie na 3D wszystko znika jest tylko Ambilight i dźwięk jak postawię serwer multimediów na laptopie ten sam film odtwarza się bez problemu ustawiam 3D i działa. jakby ktoś mówił że może kompresja albo coś to Avengers 2 Jurassic World są to miniHD3D mkv. ale już np Avatara mam 56gb i sytuacja analogiczna z USB zdycha wszystko z serwera działa miodzio wszystko... możecie też uważać co mi przeszkadza włączony laptop, ale w sumie nie po to dałem 3000zł za Tv żeby jeszcze mi laptop działał, serwer NAS? Czemu nie ale dlaczego muszę jeszcze inwestować do tego wszystkiego:/ tylko u mnie tak jest czy to poronione pomysły Philips-a?
 
Ostatnia edycja:

adrianhd

New member
Mam ten TV 50PFH6550/88 i powiem szczerze jestem zajebiście rozczarowany jak może brakować odtwarzania 3D z pendriva czy dysku USB masakra u mojej ciotki na LG ...652V nie ma najmniejszego problemu masakra jak dla mnie to dyskwalifikuje ten TV, mam najnowsze oprogramowanie z USB mam film nap podzielony w pionie ustawiam ręcznie na 3D wszystko znika jest tylko Ambilight i dźwięk jak postawię serwer multimediów na laptopie ten sam film odtwarza się bez problemu ustawiam 3D i działa. jakby ktoś mówił że może kompresja albo coś to Avengers 2 Jurassic World są to miniHD3D mkv. ale już np Avatara mam 56gb i sytuacja analogiczna z USB zdycha wszystko z serwera działa miodzio wszystko... możecie też uważać co mi przeszkadza włączony laptop, ale w sumie nie po to dałem 3000zł za Tv żeby jeszcze mi laptop działał, serwer NAS? Czemu nie ale dlaczego muszę jeszcze inwestować do tego wszystkiego:/ tylko u mnie tak jest czy to poronione pomysły Philips-a?

U mnie tak samo model pfh6510,
proponuje żebysmy napisali do philipsa w tej sprawie :/
 

adrianhd

New member
Mam ten TV 50PFH6550/88 i powiem szczerze jestem zajebiście rozczarowany jak może brakować odtwarzania 3D z pendriva czy dysku USB masakra u mojej ciotki na LG ...652V nie ma najmniejszego problemu masakra jak dla mnie to dyskwalifikuje ten TV, mam najnowsze oprogramowanie z USB mam film nap podzielony w pionie ustawiam ręcznie na 3D wszystko znika jest tylko Ambilight i dźwięk jak postawię serwer multimediów na laptopie ten sam film odtwarza się bez problemu ustawiam 3D i działa. jakby ktoś mówił że może kompresja albo coś to Avengers 2 Jurassic World są to miniHD3D mkv. ale już np Avatara mam 56gb i sytuacja analogiczna z USB zdycha wszystko z serwera działa miodzio wszystko... możecie też uważać co mi przeszkadza włączony laptop, ale w sumie nie po to dałem 3000zł za Tv żeby jeszcze mi laptop działał, serwer NAS? Czemu nie ale dlaczego muszę jeszcze inwestować do tego wszystkiego:/ tylko u mnie tak jest czy to poronione pomysły Philips-a?

Zgosiłem to do Philipsa przyjeli zgłoszenie zgłos też jak możesz. Mam 30 dni na zwrot jak nie naprowia tego w tym czasie to zwaram im ten TV.
 

mik61

New member
Zgosiłem to do Philipsa przyjeli zgłoszenie zgłos też jak możesz. Mam 30 dni na zwrot jak nie naprowia tego w tym czasie to zwaram im ten TV.

Zglosze to jak wroce z roboty podeslij mi pw z tym co wyslales to zmienie to i napisze po swojemu cos mniej wiecej daj znac jak ci odpowiedza, troche irytujacy brak odtwarzania z usb zebym mysial jeszcze doplacac do tv za 3000 troche szajs odwalili
 

adrianhd

New member
Zglosze to jak wroce z roboty podeslij mi pw z tym co wyslales to zmienie to i napisze po swojemu cos mniej wiecej daj znac jak ci odpowiedza, troche irytujacy brak odtwarzania z usb zebym mysial jeszcze doplacac do tv za 3000 troche szajs odwalili
wiesz co ja dzwoniłem i pow z czym problem i dodałem że jak nie naprawia w ciagu 30dni zwracam tv jak bede w domu mam im przsłac info o kodechach itp. i chcą coś jeszcze sprawdzić. To pewnie niedoróbka systemu.
 

mik61

New member
wiesz co ja dzwoniłem i pow z czym problem i dodałem że jak nie naprawia w ciagu 30dni zwracam tv jak bede w domu mam im przsłac info o kodechach itp. i chcą coś jeszcze sprawdzić. To pewnie niedoróbka systemu.
Poszedlem za twoja rada zadzwonilem konsultant mowi ze jestem juz 3 osoba z ktora rozmawia i zglasza ten problem zalozyl mi zgloszenie serwisowe musze tylko dolaczyc skany kodekow w filmach i technicy juz pracuja nad tym bo podobno jest to problem oprogramowania
 

lukasz1983

New member
w tym modelu wszystkie problemy rozbijają się właśnie o oprogramowanie, ale w moim przypadku rozwiązania szukają od miesiąca, więc na waszym miejscu nie byłbym optymistą :)
 

Gie9

New member
Siemka, szukam telewizorka sobie do pokoju najwiecej bede z niego korzystal przy ps4 i czasem przy 3D Full Screen Gaming (Dlatego celuje w Philipsa) i oczywiście w Ambilight i też właśnie cena i ogólna dostępność modelu 6550 działa na moją korzyść ale czytam ,że są straszne problemy z ustawieniami, czy ktoś gra pod tym telewizorem na ps4 czy Xbox one i może opowiedzieć o plusach i wadach ? Pozdrawiam
 

mik61

New member
kTO MI POWIE CZYM TE OKULARY SIĘ MIĘDZY SOBĄ RÓŻNIĄ? JAKICH OKULARÓW UŻYWACIE DO TEGO MODELU 6550/88 ja mam PTA529 i według mnie kicha straszna 3D opiszcie swoje spostrzeżenia co do okularów PROSZĘ!
PTA507
• PTA508
• PTA509
• PTA517
• PTA518
• PTA519
• PTA529


włączam np Avatar film 32GB i kicha obraz mam nadal podwójny włączam film na YT i obraz nadal podwójny w czym rzecz? Okulary bankowo działają bateryjki nówki
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Jest właśnie dokładnie to jak masz na zdjęciach właśnie o tym Ci pisałem na PW znalazłem taki artykuł i wygląda to właśnie tak tragicznie jak na tym zdjęciu już nie z Epoki lodowcowej tylko tak jak na zdjęciu z Pacific Rim :/ no ja sobie chyba w łeb palnę TV za 3000zł gorzej to wygląda niż na pasywie u mojej ciotki LG za 2200zł u niej to wygląda świetnie
 

adrianhd

New member
Trzeba sie uzbroić w cierpliwość i zgłaszać wszystkie problemy niestety :/
Więc odrazu wysyłaj emaila najlepiej ja im wsyzstko zglaszma jak cos znajduje.
Ogolnie sam android spoko fakt czasami zyje własnym zyciem ale pewnie niedoróbki młodego androida.
 
Do góry