Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

jarhead7

New member
Ja wiem, że filmy są kręcone z różna ilością klatek na sekundę. Ale jeśli wyłączam podczas trwania klipu z YouTube opcję Perfect Natural Motion następnie zatrzymuję klip albo się on kończy i po ponownym jego odtworzeniu gra on z opcją Perfect Natural Motion ustawioną na max. to po prostu telewizor ma tak samo na max. schrzaniony soft.

Dla uściślenia - w menu telewizora wszystko jest zaznaczone tak jak powinno. Niestety telewizor wariuje i włącza sobie Perfect Natural Motion przy każdej możliwej okazji i to na maximum i to przy każdym możliwym sygnale: czy to film z YouTube, czy to film z pendrive, czy też dysku twardego.


Testowałem u siebie. Wylaczylem Perfect Natural motion na teledysku z youtube przy ponownym odtworzeniu był wylaczony, przy włączeniu kolejnego teledysku był wylaczony, przy przejściu na naziemna tv byl wylaczony. Od paru tygodni codziennie wyłączam tv z listwy na noc i tv pamięta ustawienia.
 

bartson2

New member
Testowałem u siebie. Wylaczylem Perfect Natural motion na teledysku z youtube przy ponownym odtworzeniu był wylaczony, przy włączeniu kolejnego teledysku był wylaczony, przy przejściu na naziemna tv byl wylaczony. Od paru tygodni codziennie wyłączam tv z listwy na noc i tv pamięta ustawienia.

I rozumiem, że masz zaktualizowany soft do najnowszego?
 

lukasz1983

New member
Testowałem u siebie. Wylaczylem Perfect Natural motion na teledysku z youtube przy ponownym odtworzeniu był wylaczony, przy włączeniu kolejnego teledysku był wylaczony, przy przejściu na naziemna tv byl wylaczony. Od paru tygodni codziennie wyłączam tv z listwy na noc i tv pamięta ustawienia.

Ty chyba piszesz o czyms innym. Jesli wylaczysz
Perfect Natural w opcjach,to on faktycznie bedzie tam widnial caly czas jako wylaczony,jednak sam efekt mimo to bedzie dzialal. To jest wlasnie problem
 

maykel

New member
Mogę potwierdzić to co kolega wyżej napisał. U mnie również "pamięta" nazwę ustawień jakie zaznaczyłem jednak za każdym razem pomimo właściwej pozycji w menu one fizycznie się resetują. Niby jest zaznaczona opcja NOC z moimi zmianami, ale widzę, że obraz nijak ma się z tym co tam ustawiłem (inna temperatura barwowa, kontrast itd.). Muszę przeskoczyć na chwilę na inną opcję np. Standard czy Film i z powrotem na NOC. Wtedy podczyta właściwie. Muszę to robić za każdym razem po włączeniu TV oraz po zmianie źródła np. na Youtube.

Tak z innej beczki: kupił ktoś już okulary 3D do tego TV? Producent wskazuje dwa kompatybilne modele: PTA529 oraz PTA509. Zastanawiam się czym one sie różnią? 509 są generalnie bardziej dostępne... Rozumiem, że cena prawie 100 pln to za jedną sztukę? Pytam, bo czasem w innnych zestawach dają dwie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

dark c

New member
Mogę potwierdzić to co kolega wyżej napisał. U mnie również "pamięta" nazwę ustawień jakie zaznaczyłem jednak za każdym razem pomimo właściwej pozycji w menu one fizycznie się resetują. Niby jest zaznaczona opcja NOC z moimi zmianami, ale widzę, że obraz nijak ma się z tym co tam ustawiłem (inna temperatura barwowa, kontrast itd.). Muszę przeskoczyć na chwilę na inną opcję np. Standard czy Film i z powrotem na NOC. Wtedy podczyta właściwie. Muszę to robić za każdym razem po włączeniu TV oraz po zmianie źródła np. na Youtube.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Również potwierdzam powyższe... Ciekawe jaki będzie werdykt serwisu... Coś czuję, że to będzie bardzo dłuuuga walka... A tak BTW, gdzie ten obiecany 2 miesiące temu test? Rozwiał się jak obietnice wyborcze? :D Póki co, to z tego co widziałem Pan, który obiecał test (zakładam po ksywce, że to ten sam co tu na forum, ale mogę się mylić:p) wiersze jakieś o Philipsie tonami wrzuca na fanpage Philips TV na Facebooku :D :D :D Nie wiem czy w Philipsie za to płacą, ale widać po postach nacisk na sprzedaż Philipsa aż w oczy kłuje :D Czuję natomiast, że test, jeśli w ogóle powstanie, z obiektywizmem będzie miał tyle wspólnego co ja z "zamachem" na Tupolewa...
 

bzylak

New member
Również potwierdzam powyższe... Ciekawe jaki będzie werdykt serwisu... Coś czuję, że to będzie bardzo dłuuuga walka... A tak BTW, gdzie ten obiecany 2 miesiące temu test? Rozwiał się jak obietnice wyborcze? :D Póki co, to z tego co widziałem Pan, który obiecał test (zakładam po ksywce, że to ten sam co tu na forum, ale mogę się mylić:p) wiersze jakieś o Philipsie tonami wrzuca na fanpage Philips TV na Facebooku :D :D :D Nie wiem czy w Philipsie za to płacą, ale widać po postach nacisk na sprzedaż Philipsa aż w oczy kłuje :D Czuję natomiast, że test, jeśli w ogóle powstanie, z obiektywizmem będzie miał tyle wspólnego co ja z "zamachem" na Tupolewa...

dokładnie sam czekam na ten test i nie mogę się go doczekać już miesiąc ponad..
 

dark c

New member
Tylko po co wam ten test? Zapewne wyjdzie w nim, że ten TV jest prawie idealny, jak każdy Philips opisywany na tym forum...

Mi po nic, no chyba, że jakiś nowy wiersz się pojawi, którego nie widziałem na fanpage'u Philips TV...;) Osobiście jestem na etapie walki o oddanie pieniędzy za ten niedopracowany produkt, więc nawet obiektywny test niewiele mi da, a co do samego obiektywizmu ewentualnego testu na tym forum również napisałem swoje zdanie. Ot, ciekawi mnie po prostu geneza całego tego zdarzenia :D Co się stało z testem, który już był na finiszu upublicznienia, a może to ma związek z opiniami jakie się pojawiają w sieci. Kto wie :)
 

magg

New member
No wlasnie nie się może wypowie ten geniusz od testów bo coś zamilkł w tym temacie juz dawno. Beka z tego forum nic więcej...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lukasz1983

New member
Mi po nic, no chyba, że jakiś nowy wiersz się pojawi, którego nie widziałem na fanpage'u Philips TV...;) Osobiście jestem na etapie walki o oddanie pieniędzy za ten niedopracowany produkt, więc nawet obiektywny test niewiele mi da, a co do samego obiektywizmu ewentualnego testu na tym forum również napisałem swoje zdanie. Ot, ciekawi mnie po prostu geneza całego tego zdarzenia :D Co się stało z testem, który już był na finiszu upublicznienia, a może to ma związek z opiniami jakie się pojawiają w sieci. Kto wie :)

Prawda jest taka,ze takich klientow jak my jest jednak niewielu. Ludzie kupia i beda zadowoleni,bo im fajnie lampki swieca z tylu TV. Obraz tez zly nie jest,wiec ogolnie zadowolenie. Mnie natomiast szlag trafia,bo kazdy dzien uzytkowania wzmaga frustracje. Dzisiaj maja mi go odebrac do serwisu i oczywiscie licze na zwrot kasy,co pewnie latwe nie bedzie. Z Philipsa juz,sie wyleczylem
 
Do góry