Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

koboos

New member
Panowie potrzebuję upewnić się, czy w tym badziewiu (PFH6550) da się włączyć tryb "dwóch graczy na jednym ekranie". Potrzebne do tego jest konsola + jakaś gra z możliwością podzielenia ekranu na dwóch graczy (np. jakieś wyścigi lub FPS).
Poniżej instrukcja jak to włączyć:
16ljmvd.png
 

efel

New member
Da się to włączyć, ale działa to tak jak pozostałe funkcje 3D w tym TV. Czyli nie da się korzystać. Okulary nie separują prawidłowo obrazów gracza 1 i 2. Każdy gracz i tak widzi półprzezroczysty obraz drugiego gracza, co powoduje że w ogóle nie da się grać, bo wszystko się zlewa. Nie ma dużej różnicy jak zdejmiesz okulary, generalnie na ekranie jest kaszanka :).
 

Ziku90

New member
Jak tam Panowie (i Panie?)? Jakieś wieści z 'pola walki' dotyczące QM152E_000.007.013.000? Ja póki co boję się instalować, już po ostatnim sofcie wysypał mi się stockowy Player TVN...
 

CjRudi

New member
Jak tam Panowie (i Panie?)? Jakieś wieści z 'pola walki' dotyczące QM152E_000.007.013.000? Ja póki co boję się instalować, już po ostatnim sofcie wysypał mi się stockowy Player TVN...

Mój zabrał dziś MIK ;) to juz druga próba pozbycia się bubla, pierwszy nieskuteczny był z gwarancji. Teraz jadę rękojmię.
 

mareq7

Member
Witam mam model Philipsa 55PFT6550/12. Ile miałem z nim na początku problemów to szkoda gadać, teraz nie robie już aktualizacji i jakieś pół roku jest spokój o dziwo. Niestety od jakiegoś czasu zauważyłem na ekranie nie wiem jak to dokładnie nazwać, powiedzmy odbarwienia, takie jakby plamy, które wyróżniają sie na tle obrazu. Szczególnie widzę to na białym tle, także na czarnym. Te "plamy" mam po prawej i lewej stronie ekranu, nie są zbyt duże i może na pierwszy rzut oka osoba postronna ich nie zobaczy no ale ja już wiem, że one tam są i je widzę. I tu moje pytanie, czy jest to powód aby dać tv na gwarancję, ewentualnie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Tv wziąłem na raty ponad rok temu, zostało mi jeszcze do spłaty chyba 10 rat i nie ukrywam, że przed upływem gwarancji chyba będę starał się o zwot tym bardziej, że czytałem już opinie niektórych z Was, że udawało się zwrócić tv z powodu niedziałającego 3d. Ja co prawda nigdy nie sprawdzałem u mnie tego trybu bo nie mam okularów, ale skoro u innych nie działa to u mnie na pewno będzie podobnie. Za każdą odpowiedź dziękuję.
 

efel

New member
Witam mam model Philipsa 55PFT6550/12. Ile miałem z nim na początku problemów to szkoda gadać, teraz nie robie już aktualizacji i jakieś pół roku jest spokój o dziwo. Niestety od jakiegoś czasu zauważyłem na ekranie nie wiem jak to dokładnie nazwać, powiedzmy odbarwienia, takie jakby plamy, które wyróżniają sie na tle obrazu. Szczególnie widzę to na białym tle, także na czarnym. Te "plamy" mam po prawej i lewej stronie ekranu, nie są zbyt duże i może na pierwszy rzut oka osoba postronna ich nie zobaczy no ale ja już wiem, że one tam są i je widzę. I tu moje pytanie, czy jest to powód aby dać tv na gwarancję, ewentualnie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Tv wziąłem na raty ponad rok temu, zostało mi jeszcze do spłaty chyba 10 rat i nie ukrywam, że przed upływem gwarancji chyba będę starał się o zwot tym bardziej, że czytałem już opinie niektórych z Was, że udawało się zwrócić tv z powodu niedziałającego 3d. Ja co prawda nigdy nie sprawdzałem u mnie tego trybu bo nie mam okularów, ale skoro u innych nie działa to u mnie na pewno będzie podobnie. Za każdą odpowiedź dziękuję.

Żeby oddać na gwarancji nie działające 3D powinieneś mieć okulary. Z jakiejś przyczyny serwisant zabiera TV i okulary. Nie wiem po co, ale może jak są okulary to szansa sukcesu jest większa. Pod koniec szału z reklamacjami 3D już wszystkie odrzucali, no ale próbuj. Co do plam, to może to jest ten słynny smog który atakuje Philipsy?

Tak czy siak, próbuj. Ja odzyskałem kasę za ten bubel i czułem się wtedy jakbym wygrał życie.
 

mareq7

Member
No nie ukrywam że pod koniec gwarancji powiedzmy 2 miesiące przed będę się starał o zwrot nawet kupie te okulary no bo w końcu skoro funkcja nie działa to należy się zwrot. A co do tego smoga (smogu?) możesz coś więcej na ten temat?
 

arso

New member
55PFT6550 jak już kiedyś pisałem się pozbyłem, ale zostało mi po nim kilka rzeczy. Mianowicie: podstawka z nie odklejoną folią, biały pilot bluetooth z qwerty i okulary 3d. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam na priv. Postaram się wrzucić niebawem fotki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Tez mam taki zestaw jak ktos zainteresowany zapraszam na priv.
 

dave091

New member
Witam zainstalowałem aktualizacje QM152E_000.007.013.000 i nie da się zainstalować nic z poza sklepu play z pendrive
I pytanie czy da się powrócić do poprzedniej wersji mianowicie tej QM152E_000.005.255.246 ????
 

mik61

New member
Witam zainstalowałem aktualizacje QM152E_000.007.013.000 i nie da się zainstalować nic z poza sklepu play z pendrive
I pytanie czy da się powrócić do poprzedniej wersji mianowicie tej QM152E_000.005.255.246 ????

A może po prostu odznaczyła ci się opcja zezwolenia instalowanie aplikacji z urządzeń zewnętrznych było chyba takie coś
 

Mang

New member
Da się to włączyć, ale działa to tak jak pozostałe funkcje 3D w tym TV. Czyli nie da się korzystać. Okulary nie separują prawidłowo obrazów gracza 1 i 2. Każdy gracz i tak widzi półprzezroczysty obraz drugiego gracza, co powoduje że w ogóle nie da się grać, bo wszystko się zlewa. Nie ma dużej różnicy jak zdejmiesz okulary, generalnie na ekranie jest kaszanka :).

Hejka!

Ze sto lat nic nie pisałem na forum. Czy ja mam rozumieć że obiecana z ponad rok temu aktualizacja 3D likwidująca crosstalk nadal jest niewypuszczona? Bo właśnie chciałem wrócić do grania na konsolce w dwie osoby na jednym ekranie i planuję zakup okularów 3D... Serio tego nie naprawili? I można z tego faktu próbować coś walczyć o swoje bo 3D ogólnie ubili?

Poza tym upadł mi pilot. I nie działa :( coś mogę samemu jeszcze potestować? Albo naprawić w pobliżu Łodzi? Robiłem ten test z naprowadzaniem na obiektyw i niestety wiązki światła nie widać.

Dzięki!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pilota dokupisz prze serwis, możesz też korzystać z aplikacja z Androida.
Z technologii 3D wycofali się już wszyscy producenci telewizorów.
 

lukaszkrk

New member
Hejka!

Ze sto lat nic nie pisałem na forum. Czy ja mam rozumieć że obiecana z ponad rok temu aktualizacja 3D likwidująca crosstalk nadal jest niewypuszczona? Bo właśnie chciałem wrócić do grania na konsolce w dwie osoby na jednym ekranie i planuję zakup okularów 3D... Serio tego nie naprawili? I można z tego faktu próbować coś walczyć o swoje bo 3D ogólnie ubili?

Poza tym upadł mi pilot. I nie działa :( coś mogę samemu jeszcze potestować? Albo naprawić w pobliżu Łodzi? Robiłem ten test z naprowadzaniem na obiektyw i niestety wiązki światła nie widać.

Dzięki!

jak chcesz to mam pilota na sprzedaż
 

bobwoj

New member
Hejka!

Ze sto lat nic nie pisałem na forum. Czy ja mam rozumieć że obiecana z ponad rok temu aktualizacja 3D likwidująca crosstalk nadal jest niewypuszczona? Bo właśnie chciałem wrócić do grania na konsolce w dwie osoby na jednym ekranie i planuję zakup okularów 3D... Serio tego nie naprawili? I można z tego faktu próbować coś walczyć o swoje bo 3D ogólnie ubili?

Poza tym upadł mi pilot. I nie działa :( coś mogę samemu jeszcze potestować? Albo naprawić w pobliżu Łodzi? Robiłem ten test z naprowadzaniem na obiektyw i niestety wiązki światła nie widać.

Dzięki!
Daj sobie spokój z 3d. Jak tv jest jeszcze na gwarancji to reklamuj. Dostaniesz nowy model 4k z lepszym procesorem z większą ilością pamięci i z nowym androidem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry