Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

Ziku90

New member
Mam prośbę do tych co robili downgrade softu, czy mógłby ktoś opisać po kolei procedurę jak to wykonać? nie wiem co robię źle, ale jak wpisuję adb reboot recovery to mam taki komunikat: "no devices/emulator found", nie mam już pomysłów :-(

Kolego, jeśli uzyskałeś procedurę to albo wstaw tu albo proszę wyślij mi na PW.
 

Jogi007

New member
W pale sie nie mieści, żeby przed zainstalowaniem aktualizacji użytkownicy tych "telewizorów" obgryzali z nerwów paznokcie czy zadziała czy nie zadziała albo co tym razem s.....li..Ja juz sobie odpuściłem aktualizacje., póki działa w miarę stabilnie.
 

Ziku90

New member
No ja niestety dałem ciała i w sumie bez potrzeby zrobiłem update. Na szczęście wtyczka Telewizja Polska w Kodim jakoś działa. Ale to paranoja żeby sprzęt na który wykłada się niemałe pieniądze był tak pod względem oprogramowania spartaczony.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Gucio2004

New member
Cześć, ja posiadam system HUE i dodatkowo żarówki Lightify OSRAM, swiecą jaśniej i mają lepszy kolor zielony, natomiast płynność przy zmianie kolorów wiadomo na korzyść Philips HUE. Ja kupiłem w promocji komplet HUE za 599zł z 2 letnią gwarancją. A żarówki lightify po 138zł sztuka (to było w ubiegłym roku).
 

Zeniffar

New member
Witam, od jakiegoś czasu mam na matrycy w prawym górnym rogu bielsze plamki, widoczne tylko na czarnym kolorze. Jak wygląda reklamacja czegoś takiego? Tz chodzi mi o to czy wymienią matrycę na nowa czy będą naprawiać? Gwarancje mam tylko do kwietnia przyszłego roku więc uznałem, że im wcześniej to zareklamuje tym lepiej. Oczywiście telewizor z serii 6500 55 cali z ambilight 3.
 

RafalKL

Member
chłopaki pomóżcie zrobić downgrade softu :-( nie wiem dlaczego u mnie to nie wychodzi, jest jakiś problem, opiszcie proszę jak to po kolei zrobić, czy w opcjach programistycznych ma być jeszcze coś włączone oprócz debugowania usb?
adb start-server - działa
adb connect <ip tv> - działa, połączy się
adb reboot recovery - nie działa :-( mam komunikat: no devices/emulator found, i tak za każdym razem, co może być nie tak? łączyłem z routerem tv i komp po wifi jak i po kablu, to samo :-(
po uruchomieniu wiersza poleceń przechodzę do c:\android-sdk\platform-tools
może tu coś robię źle? pomóżcie proszę
 

Ziku90

New member
Ja zawsze odpuszczałem sobie aktualizację i zawsze wychodziłem na swoje.

Ta. Szczególnie np. jak po wyciągnięciu z pudełka w telewizorze nie działał preinstalowany Player TVN i poprawili to dopiero po jakimś czasie. No ale cóż, można na różne sposoby tłumaczyć sobie niekompetencję developerów Philipsa.

chłopaki pomóżcie zrobić downgrade softu :-( nie wiem dlaczego u mnie to nie wychodzi, jest jakiś problem, opiszcie proszę jak to po kolei zrobić, czy w opcjach programistycznych ma być jeszcze coś włączone oprócz debugowania usb?
adb start-server - działa
adb connect <ip tv> - działa, połączy się
adb reboot recovery - nie działa :-( mam komunikat: no devices/emulator found, i tak za każdym razem, co może być nie tak? łączyłem z routerem tv i komp po wifi jak i po kablu, to samo :-(
po uruchomieniu wiersza poleceń przechodzę do c:\android-sdk\platform-tools
może tu coś robię źle? pomóżcie proszę

Też na wszelki wypadek z chęcią bym uzyskał całą procedurę krok po kroku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jak widać to TY tłumaczysz sobie. Ja nie tłumaczę - mam Netflixa 4K - oglądam raz w tygodniu i jestem mega zadowolony.
Jakoś Ambiluxa powala na kolana wszystkich gości.
 

wejher

New member
Witam
Proszę o info czy to normalne, że kodi przestaje "widzieć" dysk po wybudzeniu TV z stanu czuwania ? Jeśli nie to jak to wszystko poustawiać ?
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
sprzedam pilot radiowy z wybieraniem głosowym netflix itp

sprzedam pilot radiowy z wybieraniem głosowym, netflix, touchpad, itp
miałem go sparowanego z 6550

ale zmieniłem marke tv i juz nie mam 6550 a pilot został :)

cena 100zl z wysyłką

więcej info 502862865
 

Attachments

  • 65PUT7601_79-RCP-global-001.jpg
    65PUT7601_79-RCP-global-001.jpg
    33,7 KB · Wyś: 36

remal

New member
55PFT6550 jak już kiedyś pisałem się pozbyłem, ale zostało mi po nim kilka rzeczy. Mianowicie: podstawka z nie odklejoną folią, biały pilot bluetooth z qwerty i okulary 3d. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam na priv. Postaram się wrzucić niebawem fotki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

grzesiek1945

New member
Changelog:

QM152E_000.007.013.000 (Date published: 2017-11-16)

 No Audio in APPs (when switching between source HDMI and Smart TV)

 Security patch for WiFi - WPA2 protocol

 Channel logo updates

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

efel

New member
Na forum Philipsa ludzie piszą żeby nie instalować, bo przestała działać możliwość sideloadu aplikacji z pendrive, można tylko ze sklepu. Philips jak zwykle nie zawodzi i zawsze (ale to zawsze) coś spieprzy...
 

arso

New member
55PFT6550 jak już kiedyś pisałem się pozbyłem, ale zostało mi po nim kilka rzeczy. Mianowicie: podstawka z nie odklejoną folią, biały pilot bluetooth z qwerty i okulary 3d. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to zapraszam na priv. Postaram się wrzucić niebawem fotki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Też mam taki zestaw jak kogoś interesuje. Zapraszam na priv, pozdrawiam.
 
Do góry