Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

beno0

New member
Tak. Wersja: 000.004.045.001.
Teraz TV w ogóle nie reaguje na pilota. Próbowałem wyłączać zasilanie na jakiś czas (nawet 1h) i nic.
Po uruchomieniu pojawia się logo Philips i Android i nic. Przyciski na TV też jakoś dziwnie działają. Tak jakby ze sporym opóźnieniem a po kilku kliknięciach TV w ogóle nie reaguje. Może macie jakieś pomysły. :x

Pomoże ktoś?:confused:
 

beno0

New member
Ech, udało mi się przy pomocy smartfona przywrócić ustawienia fabryczne.
Niestety TV nie reaguje na pilota. Miał ktoś tak czy to tylko u mnie?
 

windmill86

New member
Ja mam już najnowszy soft
..narazie mało problemów bo mało korzystam....ale mam jedną zagadkę mianowicie nie mogę zainstalować wtyczki weeb tv na kodi ..próbowałem z usb ale kodi nie widzi tego w swoim menu..ze strony weeb tez nje idzie tzn jak klikam zainstaluj to przy "instaluj z zip widzi plik lecz nie chce otworzyć. ..wiem ze muszi weeb działać bo na telefonie chodzi tylko juz nie pamiętam jak to zrobiłem proszę o pomoc pozdrawiam
 

cybul22

New member
Czy widział ktoś gdzieś test 50PFH6550 poważnie się nad nim zastanawiam.
Chyba że jest toś ciekawszego w podobnych pieniądzach?
 
Ostatnia edycja:

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
Testu jeszcze nie ma. I wlasnie tez na niego czekam, ale ostatnio wpadl mi na tapete 48PFS8209 i nie wiem czy to nie lepsza alternatywa dla 50PFH6550
 

pawelik2015

New member
Bo tu mamy test Yeti :) wszyscy słyszeli ale nikt nie widział :)
Poza tym w teście na innej stronie jest telewizor 50 PFT6550. Tutaj głównie jest temat o PFH6550. Co prawda wg specyfikacji i wyglądu to prawie ten sam telewizor ,ale aby nie wprowadzać zamieszania dobrze sie trzymać tego modelu co zaczęto temat

 
Ostatnia edycja:

DrYry

New member
Witam ja swego phillipsa 50pfh6550/88 oddałem na mocy gwarancji 14 dni, nie dawałem już rady na te za wiechy, przypomnę miałem za wiechy typu włączam tv pilot nie reaguje na nic nie mogłem przełączyć żadnego kanału nie można ściszyć i zrobić głośniej czasem to trwało 1 min. a czasem i 3 min. najwięcej tego miałem teraz na weekendzie, oglądałem film z przenośnego dysku wd chciałem cofnąć scenę o kilka sek. oczywiście nie było żadnej reakcji, oglądnąłem film do końca i co trzeba było tv wyłączyć wtyczką dopiero wtedy ruszyło. Przeglądarka internetowa to porażka, w tym modelu miałem podłączony net po kablu wpisywałem np. wp. otwiera się strona i co miele miele miele lipa straszna. Na + ambilight z tym androidem bawiłem się troszkę ale to za mało żeby móc coś więcej powiedzieć, najgorsze jest to że na 100 aplikacji 30 jest darmowych reszta za kasę. I znowu wracam do poszukiwania swego wymarzonego tv Teraz mam na oku Sony KDL-50W809C bo chyba nie będę się pchał w stary model samsung h6400, piszą że sony ma lepszy obraz
 

magg

New member
Ja przedchwila odebralem 55pft6550/12 wieczorem podlacze to dam znac co i jak. Tez na szczescie mam te 14 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry