Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mirsiek

New member
Też tak myślałem po zakupie 5008 z softami które nic dobrego nie wnosiły, zapierałem się, że nigdy więcej Philips - a jednak po 2 latach wahałem się między Sony i Panasem ale zobaczyłem i Philipsa i kupiłem.
 

lexus-is250

New member
Też tak myślałem po zakupie 5008 z softami które nic dobrego nie wnosiły, zapierałem się, że nigdy więcej Philips - a jednak po 2 latach wahałem się między Sony i Panasem ale zobaczyłem i Philipsa i kupiłem.

Miałem to samo też wachy czy soniacz czy szajsung i na horyzoncie pojawił się phil ale Ja nie kupiłem przez wspomnianą wyżej nędzę w ruchu :(

ciekawe czemu kiki odpuścił sobie test tego TV ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na PFS8209 jest Android i wsparcie flasha, czyli masz dostęp pełny i dostęp do Google Play. Dodatkowo działa KODI.
Napisz na PW i dostaniesz info.

Testu nie odpuściłem tylko miałem wyjazd, właśnie go kończę.
 

runforestrun

New member
Nie chcę bronić Philipsa bo wypuszczanie sprzętu z takimi błędami w oprogramowaniu jakie ma ostatnio ta firma jest niedopuszczalne. Ale proszę nie sugerujcie się sprzedawcami z sieciówek, ani tym co w nich zobaczycie. Znajomy pracował w MM i opowiadał, że oni muszą sprzedać ileś modeli Samsunga i Sony inaczej nici z premii. Mówił, że z tego co wie w innych sieciach jest tak samo. Nie wiedział dokładnie dlaczego. Czy sieć miała jakiś rabat jeśli osiągnie jakiś poziom sprzedaży czy coś innego. Same ploty. Ale mieli wciskać jak najwięcej tego. Ba, nawet mieli jakiś "tajemniczych klientów" co sprawdzali czy tak robią. Raczej nie ściemniał, ale pewności nie mam.
 

lexus-is250

New member
Nie chcę bronić Philipsa bo wypuszczanie sprzętu z takimi błędami w oprogramowaniu jakie ma ostatnio ta firma jest niedopuszczalne. Ale proszę nie sugerujcie się sprzedawcami z sieciówek, ani tym co w nich zobaczycie. Znajomy pracował w MM i opowiadał, że oni muszą sprzedać ileś modeli Samsunga i Sony inaczej nici z premii. Mówił, że z tego co wie w innych sieciach jest tak samo. Nie wiedział dokładnie dlaczego. Czy sieć miała jakiś rabat jeśli osiągnie jakiś poziom sprzedaży czy coś innego. Same ploty. Ale mieli wciskać jak najwięcej tego. Ba, nawet mieli jakiś "tajemniczych klientów" co sprawdzali czy tak robią. Raczej nie ściemniał, ale pewności nie mam.
no i tak dokładnie dziś w M.E. było , sprzedawca wyszydził produkt i powiedział że w soniaku i samsie nie mam mowy o takiej pikselowni :-D
tu się zgodzę rzeczywiście wcisk tych dwóch marek (s.s.) miał miejsce ale to co na ekranie phila widziałem to ... :confused:
ani tym co w nich zobaczycie
uważasz że materiał tz. to demo podobno wgrane w tv przez phila to myk sprzedawców ?
coś mi się w takie story nie bardzo chce ...
 

mirsiek

New member
Testuj TV na własnym materiale. Obecnie każdy ma USB. Warto również zobaczyć to w innym sklepie, może temu coś się przytrafiło niekoniecznie w montowni.
 

Lukaszek78

New member
Witam..Stalem sie od 01.10.15 posiadaczem Phila PFH 6550 40 cali.. Wszelakie opinie uzytkownikow tegoz mile widziane. Jak wejsc do jego menu serwisowego? Model, ktory mi sie trafil pochodzil z wystawy sklepowej jako pierwszy i ostatni zarazem.. Jakies ustawienia wzgledem kalibracji tegoz tez mile widziane wskazowki, podpowiedzi..
 

runforestrun

New member
uważasz że materiał tz. to demo podobno wgrane w tv przez phila to myk sprzedawców ?
coś mi się w takie story nie bardzo chce ...

Aż tak daleko bym się nie zapędzał, ale podejrzewam, że egzemplarze Sony czy Samsung na wystawce mogą być dobrze skalibrowane. Zresztą sam zauważyłem, że mają zazwyczaj najlepsze miejsce, specjalne stoiska itp.
 

beno0

New member
Jestem posiadaczem od dwóch tygodni tego tv w wersji 40'. Pierwsze wrażenie wow. Ale niestety efekt wow coraz bardziej przemienia się w irytację. Tv od czasu do czasu żyje własnym życiem. A to się wyłączy, a to na pilota nie reaguje. Coś chyba nie bardzo ten android się sprawdza. Nie wiem co będzie dalej.? To takie moje spostrzeżenia.
 

cybul22

New member
Jestem posiadaczem od dwóch tygodni tego tv w wersji 40'. Pierwsze wrażenie wow. Ale niestety efekt wow coraz bardziej przemienia się w irytację. Tv od czasu do czasu żyje własnym życiem. A to się wyłączy, a to na pilota nie reaguje. Coś chyba nie bardzo ten android się sprawdza. Nie wiem co będzie dalej.? To takie moje spostrzeżenia.
Masz może kamerkę?

Wysłane z XPERIA Z3 Compakt
 

prezmer

New member
Jestem posiadaczem od dwóch tygodni tego tv w wersji 40'. Pierwsze wrażenie wow. Ale niestety efekt wow coraz bardziej przemienia się w irytację. Tv od czasu do czasu żyje własnym życiem. A to się wyłączy, a to na pilota nie reaguje. Coś chyba nie bardzo ten android się sprawdza. Nie wiem co będzie dalej.? To takie moje spostrzeżenia.

Jaką masz wersję oprogramowania, najnowszą?
 

beno0

New member
Jaką masz wersję oprogramowania, najnowszą?


Tak. Wersja: 000.004.045.001.
Teraz TV w ogóle nie reaguje na pilota. Próbowałem wyłączać zasilanie na jakiś czas (nawet 1h) i nic.
Po uruchomieniu pojawia się logo Philips i Android i nic. Przyciski na TV też jakoś dziwnie działają. Tak jakby ze sporym opóźnieniem a po kilku kliknięciach TV w ogóle nie reaguje. Może macie jakieś pomysły. :x
 
Do góry