Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

grzesiek1945

New member
Mój 55PFT6550/12 niestety nic nie znajduje, miałem manualnie uaktualniać ale jak piszecie że są problemy z pilotem to wolę czekać aż przyjdzie oficjalne OTA.
 

bobwoj

New member
U mnie nawet po dwukrotnej instalacji Tv problem nie zniknął. To znaczy bezpośrednio po jest ok, natomiast na drugi dzień problem powraca.


Po napisaniu postu z moim problemem na XDA dostałem link do opracowanego przez Philips Russia scenariusza z prośbą abym dał znać, czy sposób jest skuteczny. Jeżeli ktoś spróbuję proszę o odpowiedź, czy działa:

http://forum.xda-developers.com/android/help/guide-continuous-restart-bootloop-fix-t3344272


Tak naprawdę to jest to sposób na restarty podczas włączania TV tzw. bootloop ( co u mnie także występuję), więc nie wiem, czy rozwiąże problem z pilotem.
 
Ostatnia edycja:

bartson2

New member
Pogubiłem się w ostatnim czasie... Jest tu ktoś kto zaktualizował pfh6550 przez neta??

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

mik61

New member
Pogubiłem się w ostatnim czasie... Jest tu ktoś kto zaktualizował pfh6550 przez neta??

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka

Ja aktualizowałem z pendraka, do tego dodam po waszych wczorajszych wpisach na temat pilota zrobiłem restarta tv ponowna instalację wyłączałem go z prądu i nie mam żadnego najmniejszego problemu z pilotem i od czasu instalacji nie było a aktualizowałem w weekend
 

bartson2

New member
Ja aktualizowałem z pendraka, do tego dodam po waszych wczorajszych wpisach na temat pilota zrobiłem restarta tv ponowna instalację wyłączałem go z prądu i nie mam żadnego najmniejszego problemu z pilotem i od czasu instalacji nie było a aktualizowałem w weekend
A co z 3D i samowłączaniem efektu teatru?

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

bobwoj

New member
Powstaję tzw bootloop, czyli Tv restartuję się po próbie włączenia. Jak masz szczęście to włączy się po jednym cyklu, jak masz pecha to po kilku. Po włączeniu nie zawsze działa pilot. Ale upłynniacz się sam nie włącza- to już coś ;-)
 

bartson2

New member
Powstaję tzw bootloop, czyli Tv restartuję się po próbie włączenia. Jak masz szczęście to włączy się po jednym cyklu, jak masz pecha to po kilku. Po włączeniu nie zawsze działa pilot. Ale upłynniacz się sam nie włącza- to już coś ;-)
Łok urwa. Nie wierzę. Znowu coś zepsuli. I wszyscy tak mają z serią pfh?
W ogóle to dzięki za info.

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

Ator

New member
Witam,

ja też zaktualizowałem swoją 50tke 6550 z pendraka w poniedziałek bodajże i póki co odpukać nic złego się nie dzieje. W międzyczasie było wyłączenie telewizora z prądu na kilka godzin. Pilot działa, pozostałe rzeczy również, a co mnie najbardziej cieszy nie włącza się już upłynniacz z automatu.
W sumie to przed aktualizacją widziałem te Wasze wpisy o problemach, ale niejako sam się zmusiłem do tej aktualizacji bo wcześniej zainstalowałem nową wersję Kodi (16) w której niestety nie da się zmienić ustawień obrazu w trakcie filmu - było to mozliwe w 15. A każdorazowe otwarcie filmu powodowało załączanie upłynniacza, więc ten soft był jedynym znanym mi rozwiązaniem problemu, który uniemożliwiał mi normalne korzystanie z Kodi.

Kilka(naście) stron temu ktoś pisał o niedziałającym playerze w Kodi we wtyczce Telewizja Polska. Miałem to samo, wyskakiwał błąd API. Pomaga zmian ustawień dodatku, na zakładce gdzie są ustawienia player trzeba zmienić ustawienie, które domyślnie ma wartość Samsung na Android. Po tej operacji player chodzi bezproblemowo.
 

bartson2

New member
W sumie to przed aktualizacją widziałem te Wasze wpisy o problemach, ale niejako sam się zmusiłem do tej aktualizacji bo wcześniej zainstalowałem nową wersję Kodi (16) w której niestety nie da się zmienić ustawień obrazu w trakcie filmu - było to mozliwe w 15. A każdorazowe otwarcie filmu powodowało załączanie upłynniacza, więc ten soft był jedynym znanym mi rozwiązaniem problemu, który uniemożliwiał mi normalne korzystanie z Kodi.
W ustawieniach Kodi 16 wystarczy odznaczyć powierzchniowy MediaCodec w zakładce Akceleracja i upłynniacz się nie włącza.

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 
Ostatnia edycja:

bartson2

New member
A ten upłynniacz to teraz za każdym razem jest wyłączony czy TV w końcu pamięta jego ostatnio wybrany poziom?

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

MATOS

New member
A co z 3D i samowłączaniem efektu teatru?

U mnie 3D poprawiło się pod względem tego, że filmy już ruszają normalnie i nie ma problemu z czarnym ekranem - na poprzednim sofcie te same filmy musiałem włączać kilka razy by załapało. Co do efektu 3D - nie wypowiem się bo nie mam okularów :)
 

bartson2

New member
U mnie 3D poprawiło się pod względem tego, że filmy już ruszają normalnie i nie ma problemu z czarnym ekranem - na poprzednim sofcie te same filmy musiałem włączać kilka razy by załapało. Co do efektu 3D - nie wypowiem się bo nie mam okularów :)
A coś się zepsuło w TV?

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 
Do góry