Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Petru23

Banned
Jakimi plamkami? Jedyne plamki, jakie ja miałem na tv, to te wynikające z wadliwego podświetlenia. Ty chyba zbyt wiele wymagasz od telewizora z tej półki cenowej ;)

No i zobacz. Ty, jak i wielu innych po otrzymaniu gówna a nie tv stwierdzasz, ze tak ma być. Gdzie tu logika?
Jakimś dziwnym trafem sony i panas nie blokowały pixeli w ciemnych scenach. W xh85 nie można się do niczego przyczeoic, obraz żyleta, słaby sygnał nie ma żadnych kwiatków typu właśnie bloki pixeli, ziarnistość itp. A na samsungu już takie rzeczy się pojawiały.

Także za 3k to możesz mieć tv bez wad jak w philipsie
Można powiedzieć że te pixele i inne cuda są normą za 3k ale u Philipsa a większość producentów, nawet tacy co mają tv za 1800-2000 potrafią to ogarnąć a philips nie.
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
No i zobacz. Ty, jak i wielu innych po otrzymaniu gówna a nie tv stwierdzasz, ze tak ma być. Gdzie tu logika?
Jakimś dziwnym trafem sony i panas nie blokowały pixeli w ciemnych scenach. W xh85 nie można się do niczego przyczeoic, obraz żyleta, słaby sygnał nie ma żadnych kwiatków typu właśnie bloki pixeli, ziarnistość itp. A na samsungu już takie rzeczy się pojawiały.

Także za 3k to możesz mieć tv bez wad jak w philipsie
Można powiedzieć że te pixele i inne cuda są normą za 3k ale u Philipsa a większość producentów, nawet tacy co mają tv za 1800-2000 potrafią to ogarnąć a philips nie.

Daj sobie już spokój, na jaką stronę bym nie wszedł, to wszędzie twoje wypociny o panasie i soniaku. Chyba każdy wie, że panasy i soniaki to inna półka niż philipsy. Ja mówię, że miałem wadę fabryczną podświetlenia, a ty mi o jakichś pikselach wyskakujesz, gdzie nie miałem tego problemu. I podkreślę raz jeszcze, nie oglądam telewizji kablowej czy innej, tv kupiony pod serwisy vod i pliki z dysku. Gdyby mnie było stać na panasa albo soniaka, to bym kupił, miałem budżet 2000 i za tyle kupiłem philipsa, nic lepszego w tej cenie nie znajdę i kropka. Gdybym ja kupił philipsa za 3 koła i miał te problemy, co tutaj niektórzy, to bym go oddał i wziął co innego, a nie czekał nie aktualizację. PS. Wybrałeś w końcu ten telewizor, bo się pogubiłem?
 
Ostatnia edycja:

Igor0505

New member
Ustawiłem obraz według zaleceń ze strony 213 ale dzisiaj bo włączeniu telewizora znowu są ustawienia osobiste. Jak mam je zapisać żeby vtky na stałe?
 

12jojko

Banned
Zmiany w nowej aktualizacji:

Now Dolby Atmos are identified correctly when played from USB
Fix for subwoofer pre out issues
PlayFi and AmbiAir improvements
UI and translations fixes
Fix for PVR HDD formatting issues
WiFi connection stability improvements
Stability improvements
General improvements
 

daeidweski

New member
Zmiany w nowej aktualizacji:

Now Dolby Atmos are identified correctly when played from USB
Fix for subwoofer pre out issues
PlayFi and AmbiAir improvements
UI and translations fixes
Fix for PVR HDD formatting issues
WiFi connection stability improvements
Stability improvements
General improvements

To za wiele z obecnymi problemami nie ma.
 

12jojko

Banned
To za wiele z obecnymi problemami nie ma.

Przecież żaden producent nie napisze ci: „poprawiono jakość obrazu”, bo sami by sobie w kolano strzelili xD Takie coś zawsze ukrywane jest pod „general improvements”. Ale nie jest powiedziane, że coś z obrazem zrobili, tego się dowiesz po aktualizacji. Ktoś na zagranicznym forum pisał, że Dolby Vison po aktualizacji wygląda u niego lepiej. I myślę, że warto po wgraniu aktualizacji zainstalować ponownie telewizor, tak jak to wsparcie philipsa zazwyczaj doradza.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie jest lepiej, a napewno nie gorzej więc można śmiało wgrywać

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

daeidweski

New member
Przecież żaden producent nie napisze ci: „poprawiono jakość obrazu”, bo sami by sobie w kolano strzelili xD Takie coś zawsze ukrywane jest pod „general improvements”. Ale nie jest powiedziane, że coś z obrazem zrobili, tego się dowiesz po aktualizacji. Ktoś na zagranicznym forum pisał, że Dolby Vison po aktualizacji wygląda u niego lepiej.

Masz rację. Nie pomyślałem. Trzeba zaktualizować i zobaczyć efekty.
 

Szeryf_1982

New member
Panowie zaaktualizowałem i mnie się wydaję, że obraz lepszy. Nie przywracałem ustawien fabrycznych ( tj zainstalować ponownie TV ) - widzę lepszy obraz i kąty widzenia - kolego conqest sam się wypowiedz bo siedzisz mocno w temacie pozdro - Piona.
 

12jojko

Banned
Potestujcie na różnych źródłach i na filmach/serialach/apkach, na których dostrzegaliście plamki czy inne irytujące rzeczy, wtedy będziecie wiedzieć, czy jest lepiej :)
 
Do góry