Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zobacz co wcześniej się działo, wpis za wpisem ze ma negatyw na ekranie, teraz tego nie ma.
Zadziwia mnie tylko to, ze Kiki tego u siebie w sklepie nie miał, tak twierdzi, czyżby Philips wybierał dla niego te lepsze egzemplarze?, bo wie że wróci od biego z powrotem taki telewizor do odświeżania, a jak pujdzie do marketu to być może już nie wróci z powrotem do Philipsa?
 

Petru23

Banned
Zobacz co wcześniej się działo, wpis za wpisem ze ma negatyw na ekranie, teraz tego nie ma.
Zadziwia mnie tylko to, ze Kiki tego u siebie w sklepie nie miał, tak twierdzi, czyżby Philips wybierał dla niego te lepsze egzemplarze?, bo wie że wróci od biego z powrotem taki telewizor do odświeżania, a jak pujdzie do marketu to być może już nie wróci z powrotem do Philipsa?

Przecież on tu sprzedaje i logiczne jest, że u niego każdy Philips i Tcl będą miały najlepszy obraz z możliwych. Że każdy będzie zadowolony. A jeśli pojawią się jakieś problemy np artefakty, negatywy, rozmycia a nawet klatkowanie to zrobisz sobie u niego kalibrację i po problemie.
Znasz sorzedwdce, który powie, że ma gnioty w ofercie? Bo ja nie...
 

biedronka1

New member
A jeśli pojawią się jakieś problemy np artefakty, negatywy, rozmycia a nawet klatkowanie to zrobisz sobie u niego kalibrację i po problemie.


Nie, nie po problemie - kalibracja nie jest sposobem na rozwiązanie tych kłopotów.



Kiki handluje tym sprzętem i nie napisze o nim złego słowa to logiczne. Jeśli pojawią się problemy ze sprzedawanym przez niego towarem to będąc administratorem tego forum myślę że może skutecznie zadbać o to aby kupujący tutaj o tym nie wspomniał :)) Z resztą jego wpisy to tylko "sekciarska papka" - żadnych konkretów - same pustawe rzucanie, nic nie znaczących, nie zawierających treści... haseł, słówek...
 

Drakul_85

Member
Nie, nie po problemie - kalibracja nie jest sposobem na rozwiązanie tych kłopotów.



Kiki handluje tym sprzętem i nie napisze o nim złego słowa to logiczne. Jeśli pojawią się problemy ze sprzedawanym przez niego towarem to będąc administratorem tego forum myślę że może skutecznie zadbać o to aby kupujący tutaj o tym nie wspomniał :)) Z resztą jego wpisy to tylko "sekciarska papka" - żadnych konkretów - same pustawe rzucanie, nic nie znaczących, nie zawierających treści... haseł, słówek...

Chyba nie wyczułeś sarkazmu.
 

12jojko

Banned
Za bardzo rozkminiasz. Jak lubisz gry losowe, to śmiało kupuj ten tv i daj znać. :p

On chyba tylko 43-cale rozważa, więc za dużego wyboru w tym rozmiarze nie ma - Philips albo Samsung, a i ten drugi ma tak samo beznadziejne opinie. Niektórym się łatwo gada: zwróć i kup co innego. Tylko że nie każdy ma możliwość (albo nie chce) wydać więcej na telewizor.
 

Drakul_85

Member
On chyba tylko 43-cale rozważa, więc za dużego wyboru w tym rozmiarze nie ma - Philips albo Samsung, a i ten drugi ma tak samo beznadziejne opinie. Niektórym się łatwo gada: zwróć i kup co innego. Tylko że nie każdy ma możliwość (albo nie chce) wydać więcej na telewizor.

Przecież pisałem już 2x o serii nr 7, która jest o 1000 PLN tańsza. Moim zdaniem piszą tutaj i tak już ludzie przekonani do swojej tezy i tylko szukają jej potwierdzenia. A później zdziwienie, że tv trzeba oddać. :blagam:
 

12jojko

Banned
Przecież pisałem już 2x o serii nr 7, która jest o 1000 PLN tańsza. Moim zdaniem piszą tutaj i tak już ludzie przekonani do swojej tezy i tylko szukają jej potwierdzenia. A później zdziwienie, że tv trzeba oddać. :blagam:

Gadałem z osobami, które mają zeszłoroczny model i też mieli te problemy, więc to nie jest tak, że tylko ta seria jest skopana. Zresztą już ktoś tu pisał, że to są rzeczy, które się co roku powtarzają u Philipsa i są naprawiane kolejnymi łatkami. Philips to w ogóle jeden z nielicznych producentów, który wspiera nadal stare modele, taki Samsung olewa ludzi. Druga sprawa, że każdy gada, żeby brać coś innego, a jak się już ktoś zapyta co, to cisza, ja się zarejestrowałem tu, żeby mi ktoś doradził, co warto brać i co mi 3 na 4 doradzało? Philipsa. To niby taka qpa, a każdy go doradza (i nie mam tu na myśli kikiego).
 

12jojko

Banned
Ile masz kasy na tv?

Ja mam tv, więc tu nie chodzi o mnie. Ale jak wtedy pytałem, to pisałem, że maks 2500 mogę wydać (kupiłem za 2 tys. Philipsa na promce) i wtedy byłem zdecydowany na Samsunga, ale było mnóstwo opinii o wyciekach światła (i pamiętam, co brat przechodził z nimi), LG odpadł, bo IPS. W chinoli nie chciałem się w ogóle pakować.
 

Drakul_85

Member
No to 2000 jest absolutnie adekwatną ceną i jesli nie masz problemu z obrazem, to Philips + android + ambilight to do 2000 PLN super wybór. Ale wydać na Philipsa 4, czy 6k (OLED) to bym za nic nie wydał. Za duże ryzyko.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie telewizor musi mieć 43 (max szeroki na 1m) i musi umożliwić stworzenie listy kanałów naziemno-satelitarnej i to mnie ogranicza tylko do Philipsa na Androidzie i produktów Vestel nie na Androidzie np. Toshiba 43UL6B63DG, 43UL4B63DG, Hitachi 43HL7200, JVC LT-43VU8000 tylko że tych brak w sklepach stacjonarnych, aby zobaczyć co i jak u nich.
Gdyby nie to ograniczenie do listy kanałów naziemno-satelitarnej, to kupiłbym sobie LG na IPS bo akurat wolałbym na takiej matrycy, ewentualnie Samsunga.

Ale Kiki zamiast Philipsa czy TCL-a także może sprzedać inny np. Samsunga, LG, czy też jeszcze inny, na każdym przecież zarobiłby. Owszem, może na Philipsach i TCL może mieć większą prowizję, ale na innych i tak zarobi, może mniej ale zarobi. Nie którym pomógł w kwestiach gwarancji, jego kolega przez telefon bezinteresownie pomaga....
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na avforum.com piszą:

Witam,
zarejestrowałem się tylko po to, aby powiedzieć, że mój nowy 58pus8555 jest mniej zły ... Używam ustawień Axagons i mój obraz jest znacznie lepszy. Dziękuję raz jeszcze.
W moim kraju ten telewizor nie jest tani i nie jestem zadowolony z wydania tylu pieniędzy na wymianę 10-letniego Samsunga i gorszego obrazu. Otworzyłem 3 zgłoszenia w witrynie pomocy technicznej firmy Philips na temat aplikacji Prime Video i Disney + obsługujących tylko przesyłanie strumieniowe HD oraz kiepskiej jakości obrazu HDR, złych kolorów i artefaktów obrazu. Na wszystkie trzy bilety otrzymałem odpowiedź portugalskiej pomocy technicznej Philipsa, mówiącą, że są świadomi problemów i pracują nad nimi. Sugeruję wszystkim, którzy mają problemy, aby otworzyć zgłoszenia do pomocy technicznej, może przyspieszyliby sprawę, jeśli jest wiele skarg.

Dzięki,
pozdrawiam
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Następny egzemplarz 58" do wyrzucenia przez okno

a7995fe4-e043-4ca1-a9a7-07718b8bba7b-jpeg.1433305


https://www.avforums.com/threads/any-news-about-pus8505.2290249/page-81
 

Drakul_85

Member
Paździoch, ja już nie rozumiem o co Ci chodzi. Wszyscy Ci piszą "nie kupuj tego tv" a Ty nadal się zastanawiasz gdzie kupić ten tv żeby był jak najmniej zj#bany.
 
A

abramq

Guest
U mnie telewizor musi mieć 43 (max szeroki na 1m) i musi umożliwić stworzenie listy kanałów naziemno-satelitarnej i to mnie ogranicza tylko do Philipsa na Androidzie..
A sprawdzałeś nowy model Panasonic, HX710/HX700, mają Androida i rozmiar który chcesz, może któryś Ci styknie.
 

ediPL

New member
No to jak u Ciebie obraz w porządku, to po co Ci tytuł filmu? Chyba, że zacząłeś wątpić...:D

A tak o chcialem wrzucić zeby pokazać że na każdy jest wadliwy. Rodzice moi mają jakiegoś Samsunga też 58" chyba z 2019r i powiem szczerze że na Pus8535 wizja że zwykłej kablówki w FHD już widać że jest lepsza
 
Do góry