Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

WeReBeLe

New member
Hej czy ktoś się spotkał z sytuacją gdzie poziomy pasek od Ambilight(górny) ma lekko cieplejsza barwę? Sprawdzałem na jednej kolorze, na czarnym tle.
 

Ivanovic

New member
Od jakiegoś czasu musze łączyć telewizor z siecią wifi od nowa każdego dnia. Wcześniej było ok, raczej nic nie zmieniałem ani nie ruszałem. Ktoś wie jak temu zaradzić?
 

xernes

Member
Od jakiegoś czasu musze łączyć telewizor z siecią wifi od nowa każdego dnia. Wcześniej było ok, raczej nic nie zmieniałem ani nie ruszałem. Ktoś wie jak temu zaradzić?
Może reset routera. U mnie połączenie wifi jest mega stabilne. Po restarcie tv, routera, zanikach prądu jest ok.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie na najnowszym sofcie niekiedy przy uruchamianiu TV pojawia się na chwilkę info, że brak połączenia z siecią, ale po sekundzie znika i jest ok. Jaki masz router?
 

xernes

Member
U mnie na najnowszym sofcie niekiedy przy uruchamianiu TV pojawia się na chwilkę info, że brak połączenia z siecią, ale po sekundzie znika i jest ok. Jaki masz router?
Też to zauważyłem u siebie, natomiast nie "odczuwam" braku połączenia z siecią.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

roni_71

New member
Dekoder UPC Mediabox połączony kablem HDMI do tej pory bez problemu z dźwiękiem, a tu dzisiaj zonk.Brak dźwięku.Kabel sprawdzony... drugi dekoder ..to samo. Ustawienia w tv nie zmieniane.:shock::shock:Ktoś miał podobną sytuację.
 

p3p3

New member
Uszkodzenie matrycy?

Tak wyglądają te nieszczęsne paski na ekranie.
Telewizor idzie do wymiany ;-(
 

Attachments

  • 20191231_114319.jpg
    20191231_114319.jpg
    422,1 KB · Wyś: 31
  • 20191231_110908.jpg
    20191231_110908.jpg
    612,5 KB · Wyś: 32

glanus

Member
Witam
Jako roczny właściciel tv jestem zadowolony.
Pytanie czy ktoś przerobił temat
Oglądania filmów w sieci
Xvid działają ale filmy w formacie .mkv NIE czy ktoś ma jakieś rozwiązanie.
 

glanus

Member
Mam kodi
Jaka wtyczka lub co mam zrobić
panowie mówię o oglądaniu przez sieć z USB .Mkv działa
Mnie chodzi o to żebym nie musiał ciągle wyrywać na dysk i podpinać do tv.
 

DYFER

Member
To musisz stworzyć serwer. Ja miałem na pececie robisz programowo serwetek wskazujesz pliki które mają być widoczne i przez sieć domowa wykrywacz tv źródło skąd? Nie USB tylko serwer domowy i odtwarzacz. Proste to miałem to na starych tv. Pozdr
 
Do góry