Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

matik70

New member
Panowie, bo o tym nie wspomniałem, a ma to pewnie znaczenie w kontekście odpowiedzi typu: "żadnego". Ja na TV 55 cali jestem skłonny przeznaczyć max do 4 tys. zł.

Prosząc o konstruktywną podpowiedź miałem na myśli, który z tych 4 telewizorów według waszej opinii, wiedzy, doświadczeń będzie najlepszy lub też, który będzie najrozsądniejszy w przełożeniu jakości do ceny.

Ja najbardziej chyba byłbym zainteresowany PUS8303, ale zastanawiam się bo wszędzie w internetach widnieje za kwotę 3999 zł, podczas gdy na Soniacza XF8596 wpadła promocja i w RTV EURO AGD 55 cali jest tańsze niż 49 i kosztuje 3399 zł.

Dostałem zdjęcia Philipsa 8303 zarowno w dzień jak i w nocy od kolegi z tego forum i obraz jest wręcz perfekcyjny, myślę ze ambilight niweluje słaba czerń w nocy bo w dzień jest dobrze , zresztą w tej cenie nie ma co oczekiwać cudów .

Widziałem w domu model Sonego z tamtego roku, który podobno nie wiele się różni od tego i wyglądał średnio.

Tego soniacza wciskali mi na sile w każdym sklepie odradzając philipsa nie wiem co o tym myśleć ale czytając różne testy w przypadku sonego płaci się za nazwę.
 

quarx

New member
a dla mnie taka jakość w takiej cenie to właśnie taki mały "cud". Czerń słabsza (widać w nocy), ale jaki zapas jasności na dzień - nawet pod słońce pooglądasz na upartego. To też istotna cecha - nie tylko czernią się żyje
 

grykom

New member
mam nadzieję, w andku 8 będzie:
- poprawione gubienie się ustawień
- szybsze przełączanie kanałów (teraz to 2-3 sekundy)
 

litr

New member
Cześć,

Czytałem w tym wątku, że na forum jest możliwość zakupu tego telewizora. Ile kosztuje wersja 49" i 55"?

Z góry dziękuję.
 

LesBlues

New member
Zastanawiałem się tak samo nad 49' (miałem 46'), byłem już nawet zdecydowany. Ale dzień przed zakupem stwierdziłem, że wezmę 55' i że jakoś go wcisnę.
Wziąłem i nie żałuję :) właśnie go ustawiam ;)

Weź większy bo gwarantuje Ci, że jak postawisz mniejszy to powiesz: "kurdę, większy też mógłby być :p"

Pozdrawiam

Aktualnie wersję 49" można kupić za 2900zł. Zastanawiam się czy kupić 49" czy 55". Teraz mam Philipsa 47".
 

NickSon

Member
Ma ktoś może wersje z fabrycznym soundbarem (8503) ? Jest ona trudno dostępna, ale jest... Wczoraj była w dobrej cenie na eukasa -55 cali 4390zł ale szybko znikneły. "Normalna" cena jest cos kolo 1tys wyższa wg mnie od czapy. Dopłacać 1/3 ceny tv do 2 czy 4 tycich głośniczków więcej... Pytanie jak to gra?.....

Betonowe ceny na te telewizory widzę, że ciut spadły i 55pus8303 w oleole jest za 3699. Spadek cen nieunikniony skoro 55sk9500 można kupić za 4500...
U kikiego taniej? I czy ma 8503?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest soundbar ale głośnik dolny.
Z soundbarem jest 55PUS8602

Model 8503 - nie jest w polskiej dystrybucji.
Modele 55PUS8303 masz za 3699 zł z kalibracją , wtyczkami i dostawą .
 

Młody78

New member
Panowie proszę o jeszcze jedną rade. Wieszamy na ścianę czy stoi na stopce ? Zastanawiam się jak wygląda wtedy ambilight. Pozdrawiam
 
Do góry