Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Hanek

New member
Inna później nie wyskoczyła
 

Attachments

  • A03856CB-74B4-4029-AE55-B1CF4B513A09.jpg
    A03856CB-74B4-4029-AE55-B1CF4B513A09.jpg
    34,3 KB · Wyś: 34

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wybaczcie że trochę nie na temat, ale...

Czy na tv z andkiem - takim jak model 8303 - można korzystać z ncplus go czy to poprzez przeglądarkę czy apke?

Znajomy szuka takiego TV w jak najniższej cenie niekoniecznie Phila.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz w wszystko z aplikacji z Androida .
Ale nie pamiętam czy NC+
Napisz na PW - dostaniesz kontakt do kolegi i on Ci powie dokładnie.
 

LesBlues

New member
Witam wszystkich.
Nie jestem biegły jeśli chodzi o fora internetowe także z góry wybaczcie.
Zobaczyłem wątek który mnie interesuje dlatego dopiszę się ze swoim pytaniem:
Interesują mnie cztery TV, w tym PUS8303. Początkowo myślałem o 49 (teraz mam 46), ale stwierdziłem, że chyba jednak wcisnę 55 ;)

Powiedzcie, który z czterech TV byście mi polecili:
- wspomniany PUS8303,
- Sony XF8596,
W RTV Euro AGD dziś z okazji black friday 55XF8596 jest za 3399zł!
- Panasonic FX780,
- Samsung 55NU8042,

Nie jestem ekspertem, więc będę wdzięczny za konstruktywne podpowiedzi jaki i dlaczego?

Pozdrawiam :)
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Witam wszystkich.
Nie jestem biegły jeśli chodzi o fora internetowe także z góry wybaczcie.
Zobaczyłem wątek który mnie interesuje dlatego dopiszę się ze swoim pytaniem:
Interesują mnie cztery TV, w tym PUS8303. Początkowo myślałem o 49 (teraz mam 46), ale stwierdziłem, że chyba jednak wcisnę 55 ;)

Powiedzcie, który z czterech TV byście mi polecili:
- wspomniany PUS8303,
- Sony XF8596,
W RTV Euro AGD dziś z okazji black friday 55XF8596 jest za 3399zł!
- Panasonic FX780,
- Samsung 55NU8042,

Nie jestem ekspertem, więc będę wdzięczny za konstruktywne podpowiedzi jaki i dlaczego?



+++



wszystkie maja podswietlenie edge led wiec dla mnie odpadaja wszystkie. Jezeli ogladasz na wprost to samsung (matryca VA i 120 hz), jezeli ogladasz pod katem to zdecydowanie philips (na plus ambilight i 120 HZ). panas i sony - te modele bym odrzucil. Przeplacisz za marke.
 

quarx

New member
co rozumiesz poprzez "konstruktywne podpowiedzi"? Mam model o którym mowa w tym wątku i jestem zadowolony pod każdym względem.....obraz żyła, dźwięk też. A jeśli oczekujesz porównań 1:1 to szukaj informacji i sam wyciągnij wnioski. Ludzie ruszcie w końcu głowami bo czytając niektóre pytania....przepraszam....ale naprawdę macie z tym problem. Wszystko wam opisać i podać na tacy???
 

quarx

New member
a jak już czytam podpowiedzi typu "panasa i sony nie kupuj bo przepłacisz za markę" - wolałbym siedzieć cicho niż udzielać tak durnych porad.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
a jak już czytam podpowiedzi typu "panasa i sony nie kupuj bo przepłacisz za markę" - wolałbym siedzieć cicho niż udzielać tak durnych porad.


daruj se takie obrazliwe komentarze pod moim adresem. To ty masz problem z "konstruktywnym" czytaniem. Nie mialem na mysli "nie kupuj panasa albo sony" tylko konkretnie te 2 modele tych marek w porownaniu do 2 pozostalych modeli samsunga i Phila !!!! Ja porownuje rodzaj matrycy, podswietlenie ktory jest w danym / konkretnym modelu a nie oceniam danej marki !!



Czytaj ze zrozumieniem zanim wylejesz pomyje!
 

quarx

New member
a ja nie napisałem co miałeś na myśli bo tego akurat nie wiem....poza tym najpierw dla ciebie odpadają wszystkie z uwagi na edge led a dalej jednak coś wskazujesz.......to w końcu odpadają czy jednak ma coś wybrać? Ostatecznie więc twoja porada jest bardzo konstruktywna a argumenty bardzo mocne
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
a ja nie napisałem co miałeś na myśli bo tego akurat nie wiem....poza tym najpierw dla ciebie odpadają wszystkie z uwagi na edge led a dalej jednak coś wskazujesz.......to w końcu odpadają czy jednak ma coś wybrać? Ostatecznie więc twoja porada jest bardzo konstruktywna a argumenty bardzo mocne


Nie mam ochoty sie tu boksowac. Kwestia interpretacji! Moja opinia byla subiektywna, tzn ja bym nie wybral zadnego ale jezeli juz musialbym wybrac z tych 4 modeli to zasugerowalem te 2 na zasadzie "mniejszego zła". I tyle w tym temacie.
 

LesBlues

New member
Panowie, bo o tym nie wspomniałem, a ma to pewnie znaczenie w kontekście odpowiedzi typu: "żadnego". Ja na TV 55 cali jestem skłonny przeznaczyć max do 4 tys. zł.

Prosząc o konstruktywną podpowiedź miałem na myśli, który z tych 4 telewizorów według waszej opinii, wiedzy, doświadczeń będzie najlepszy lub też, który będzie najrozsądniejszy w przełożeniu jakości do ceny.

Ja najbardziej chyba byłbym zainteresowany PUS8303, ale zastanawiam się bo wszędzie w internetach widnieje za kwotę 3999 zł, podczas gdy na Soniacza XF8596 wpadła promocja i w RTV EURO AGD 55 cali jest tańsze niż 49 i kosztuje 3399 zł.
 

quarx

New member
no i dobrze....ja polecam PUS8303 tylko dlatego że go mam i zapewnia mi wszystko czego potrzebuję. Jedyna rzecz na którą ewentualnie mogę zwrócić uwagę to IPS-owa czerń (dostrzegalna oczywiście tylko przy oglądaniu po ciemku), która akurat mnie nie przeszkadza (zupełnie ignoruję tę cechę/wadę wyświetlaczy LCD), choć trzeba jasno napisać że i tak nie jest najgorzej. I pamiętajmy, że IPS też można oglądać na wprost (o dziwo) bo "dowolność interpretacji" może dawać inny wniosek.....
 
Do góry