Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

quarx

New member
oooo kalibracja problematyczna.....bez pomiarów to nie wiadomo jak odstaje od normy twój egzemplarz.....zamów sobie kalibrację do domu
 

quarx

New member
co do padów nie wypowiem sibo nie używam. A co masz na myśli pytając o głośniki i słuchawki? Jak mają kabel to na pewno zadziałają.
 

brunkson

New member
Test czy stwierdzenie faktu to już twoja interpretacja, natomiast człowiek zamawia tv przychodzi do domu, montuję kabel a tam... No właśnie Philips sobie jaja robi, ogólnie nie polecam i to bardzo a i te przeskakiwanie z kanału na kanał dalej trwa 5sek? Tego nie napiszecie bo przecież sprzedaż by wam spadła? Hahaha

" ... ostatni moja przygoda z philipsem była taka ze kabel optyczny do wejscia optycznego poprostu nie pasował, zbyt duża dziura w tv zbyt mały kabel "
Test roku - nominacja !
 

quarx

New member
tak to jest jak się czyta fora i na podstawie opinii innych wydaje własne pieniądze bo się 4 liter nie chce ruszyć.......kupił Janusz telewizor.......ufff na szczęście kalibracja jest na maila więc nie trzeba iść do sklepu
 

janunio

New member
Bez reklam
Autokorekta:
" ... ostatni moja przygoda z philipsem była taka ze kabel optyczny do wejscia optycznego poprostu nie pasował, zbyt duża dziura w tv zbyt mały kabel "
TEKST roku - nominacja !
 

brunkson

New member
Ciesze się ze po tak krótkiej wizycie na forum, nie jednego rozbawiłem :) natomiast dalej gdybam co tam było nie tak, kabel optyczny poprostu sie nie zatrzaskiwał, model pu6551, oddalem jeszcze tego samego dnia co przyszedł, do tego te zmiany kanałów trwające 5sek. Powodzenia z tą marką
 

quarx

New member
no niech będzie - poza moim PFL7008, który zdechł na plagę płyt głównych, ale udało się go odsprzedać za niezłe pieniądze jak za trupa (estetycznie 1 liga a i jakość oglądanych materiałów świetna) więc nawet spieprzył się w dobrym momencie.....za kilka lat poszedłby na śmietnik.....a tak ktoś sobie polutował i ma :)
 

sytams

New member
Kalibracje i ustawień oczywiście nie będę zmieniać, w końcu zrobione przez specjalistę.
bardziej miałem na myśli - co od razu się powinno wykonać po otrzymaniu?
Jak jakieś dodatkowe aplikacje, nie wiem - pytam się po prostu :)
 

quarx

New member
a kto jak nie ty wie czego potrzebujesz??
kalibrację masz w trybie nocnym, pozostałe sobie poustawiaj wg swoich upodobań i ewentualnych zastosowań (grania, oglądania w dzień na wprost okna)
kalibracja którą masz w "pakiecie" dokładnie nic nie załatwia
 

Hanek

New member
Hej, pojawił mi się komunikat o aktualizacji czy to już ta planowana nowa wersja androida? Wcześniejsze aktualizacje miałem robione. Mam 49pus8303. Jeseli tak to robiła to już ktoś ?
 
Do góry