Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

tomek304

New member
Też prawda. Wydaje mi się że to już indywidualna kwestia dla każdego z osobna. Nie ma złotego środka na to ile ustawić. W instrukcji do tego modelu jest napisane max 15 cm od ściany. Ale są i przypadki że mają ludzie po 20 i też jest ok
 

m4rox

New member
Witam serdecznie,

czy ktoś z Was miał/ma problem, że ten Philips nie widzi serwera NAS Qnap w 'Sieci'? Inne hosty dlna np. laptop, dekoder widoczne są bez problemu a Qnap nie? Dodam, że na innych urządzeniach np. drugi telewizor Samsung, Qnap jest widoczny bez problemu.

Czy można prosić o wysłanie konfiguracji TV? Mam niebieski nick.

U mnie w synology pomogła najnowsza aktualizacja "Serwer multimediów",oraz zmiana interwału anonsowania SSDP do 60sekund oraz restart TV przez menu ( Uruchom ponownie), czyli reboot tv. DiskStation ponownie pojawił się w źródłach>sieć
 
Ostatnia edycja:

Harpo

New member
Ambilight: im jaśniejsza ściana tym może być dalej. Ja mam ok 15 cm a ściana "jasny orzech" i jest OK.

PS. właśnie naoglądałem się filmików o "Ambilux" - to dopiero czad!
 

fotohobby

New member
A ten TV stojac na podstawce jest lekko odchylony w tyl ?
Bo moj jest, a jak ogladalem innego 49PUS7502, to wydawalo mi sie, ze stal idealnie w pionie.
A nie widze tam mozliwosci regulacji
 

fotohobby

New member
Ok. Wydawalo mi sie, ze czytalem tu, na forum, ze ktos mial podobne pytanie co do ktoregos z modelu Philipsa i dostal odpowiedż, ze powinien byc lekko odchylony
 

bol3k

New member
tak wlasnie ja pisalem o tym jak ma byc czy pochylony czy w pionie i dostalem odpowiedz ze ma byc pochylony, to jakas komedia
 

Harpo

New member
Kolor ściany nie ma znaczenia.
Telewizory z Ambiluxem są dostępne.
Oczywiście że ma. Pomijając dopasowanie się TV do ściany (małe różnice), to przy białej ścianie efekt jest zdecydowanie lepszy niż przy brązowej np.
Przetestowane.

Które to TV z Ambiluxem oprócz 65PUS8901/12? :szukaj: Nie znalazłem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jaki model ? Ambilux ?

Ambilux jest w serii 65PUS8901 i są dostępne w specjalnej cenie.
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa wam HDR w youtube na tv?
NIE. Nie tylko w TV,. ja mam dodatkowo Android Box NVIDIA Shield i również nie odpalam HDR w Youtube.
Wuja GOOGLE podpowiedział, że wsparcie to na chwilę obecną z TV posiadają niektóre Samsungi, a w większości nowe smartfony. Także poczekamy...
 
Ostatnia edycja:

tomek304

New member
Kurde szkoda. Bo WEBOS 3.5 od LG miał w youtube wsparcie dla HDR. Choc co prawda efektu piorunującego nie będzie ale fajnei było by mieć tą świadomość że działa ;)
 
Do góry