Philips PUS 7181 / 7101 opinie, wrażenia ?

rafix139

New member
Tak z anteny dachowej.

Na co dzień korzystam z dekodera nc+ ale awaryjnie przydałaby się tv naziemna.
Podczas przełączania źródła obrazu np z netflixa na hdmi pod którym mam podpięty dekoder też głos szatkuje przez około 4 sekundy.
Podczas zmiany kanałów dekoderem nc+ wszystko jest wporządku.
 

jmahorow

New member
Obecnie mam tv 55pus6561 i nie jestem zadowolony z podświetlenia matrycy. Jak wypada pus6561 w porównaniu do pus7101. Mogę oddać jeszcze przez parę dni 65xx i wymienić na inny egzemplarz lub inny model. Mojej żonie bardzo się podoba ambi light 3 i nie chciałbym jej robić przykrości i zmieniać marki...chociaż myślałem o sony 55xd7005. Podświetlenie sonego o niego lepsze, tylko to cholerne 60hz matrycy mnie trochę martwi. Większość osób jest zadowolonych z tego modelu...ale pozostaje zawsze jakaś nuta niepewności.
 

jmahorow

New member
Możesz wysłać zdjęcia ekranu z testowej palety barw? Jak chcesz to podeślę Ci zdjęcie testowe, które dostałem z serwisu philips. Dziękuję i pozdrawiam

Send by HTC 10
 

kezman

New member

Ale rozumiem że da się go powiesić na ścianie, bo nigdzie nie mogę znaleźć na tyle dokładnych zdjęć żeby stwierdzić czy ten model ma przygotowane otwory pod uchwyt?


==========
edit:

ok otworzyłem link z posta wyżej - vesa 200x200 ;)
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Takie ustawienia to o kant pupy. Albo procesjonalna kalibracja albo zabawa z cyferkami/ustawieniami i optymalizacja w miarę pod siebie.
 
Do góry