Philips OLED705 Telewizor Oled 4K Ultra HD, pierwsza seria telewizorów w cenie.

conqest

Well-known member
Bez reklam
Można to zrobić tak aby grało jak w philipsie ale to wydatek około tysiaka

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, znacznie lepiej wypada Philips :
- Lepsze multimedia
- Więcej aplikacji
- Większe możliwości
- Większa pamięć
- Większa wydajność
- Lepsze skalowanie - procesor P5 3 generacji.
 

Jimix

Member
Jestem zdziwiony, byłem przekonany, że LG zostawia w tyle inne oledy, szczególnie Philipsa.
Czy jest duża różnica poza brakiem hdmi 2.1 między 706 vs 705?
 

wysio

Member
Bez reklam
Przecież Philips to matryca LG. Jeśli chodzi o różnice w HDMI, to jest ona na plus dla LG, ale tylko jeśli grasz na konsoli zdolnej wyświetlić 120k/s w 4k.
 

ms89

Member
Ostatnio oglądałem mecz w omawianym modelu i wyskoczył mi komunikat o czyszczeniu ekranu Oled i może to potrwać 10min. Nie chciałem przerwać meczu i wcisnąłem przycisk żeby przypomniał o tym później albo zrobić później i od tamtej pory minęło już sporo czasu i czyszczenia nie było... Wydaje mi się za warto robić automatyczne czyszczenie więc mam pytanie czy da się wymusić czyszczenie Oled ? jeśli tak to gdzie znajdę te opcję w ustawieniach?
 

GChmurka

Member
Ostatnio oglądałem mecz w omawianym modelu i wyskoczył mi komunikat o czyszczeniu ekranu Oled i może to potrwać 10min. Nie chciałem przerwać meczu i wcisnąłem przycisk żeby przypomniał o tym później albo zrobić później i od tamtej pory minęło już sporo czasu i czyszczenia nie było... Wydaje mi się za warto robić automatyczne czyszczenie więc mam pytanie czy da się wymusić czyszczenie Oled ? jeśli tak to gdzie znajdę te opcję w ustawieniach?

Nie musisz robić tego czyszczenia ręcznie.

Czyszczenie aktywuje się co jakiś czas samoczynnie jak TV jest wyłączony (to znaczy ekran jest wyłączony, bo system działa sobie cały czas - no chyba że odpinasz TV całkowicie z prądu). Jak zapewne zauważyłeś uruchamiając czyszczenie ręcznie, to ten proces leci sobie na czarnej "jakby wyłączonej" matrycy, więc to samo robi się automatem co jakiś czas jak tylko guzikiem power na pilocie wyłączasz telewizor w nocy.

PS. Info o wyczyszczeniu wyskakuje jak oglądasz TV bez przerwy przez minimum 6 lub 8h i potem przypomina się co 1h...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O czyszczeniu trzeba koniecznie pamiętać, bo może to być przyczynkiem do nie uznania gwarancji !.
W serwisie teraz sprawdzają to na pierwszym miejscu w oled TV.
 

lukastob

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak w tym modelu sprawdzić liczbę przepracowanych godzin ? Czy posiada jakiś absolutny licznik który jest nie do wyzerowania ?
 
Do góry