Philips OLED705 Telewizor Oled 4K Ultra HD, pierwsza seria telewizorów w cenie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz wkleić zdjęcie ?
Okna masz z tyłu czy z boku ?
Ile czasu spędzasz przy telewizorze w dzień a ile wieczorem i w nocy ?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Przeskakujesz z oleda na model 8506 a po drodze masz naprawdę całkiem dobry model 9206

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja mam jasny pokój gdzie przez większość dnia jest słońce i ten TV dobrze się w tych warunkach sprawuje. Miałem możliwość zamiany tego TV na model wyższy - 706, ale okazało się, że nowszy model już nie ma bardzo przydatnej funkcji obsługi głosowej w pilocie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
To akurat nie jest problem bo można to rozwiązać w prosty sposób (zakup pilota z mikrofonem)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

ms89

Member
Okna mam na całej długości na przeciw tv, w dzień ogaldam około 2-3h (wiadomości + bajki) a później wieczorem włączam około 18 i wyłączam około 24 z czego tak naprawdę ogaldam od 21 do 24 i to przeważnie Netflix.

Nie zależy mi na funkcjach głosowych innych bzdetach, zależy mi na obrazie, dźwięku, Netflix, YouTube, i raz na tydzień podłączam pendrive lub laptopa żeby obejrzeć film.

Przeskakujesz z oleda na model 8506 a po drodze masz naprawdę całkiem dobry model 9206

Budżet do 4 tyś, nie chce kupować czegoś drogiego jak skończę budować dom to wtedy będziemy bawić się w sale kinowe (projektor) i tv do salonu z prawdziwego zdarzenia.

Aktualnie używam budżetowy tv 50/PUS6703 /12
View attachment 20425
 
Ostatnia edycja:

ms89

Member
A o co chodzi o zniżce 500zl od niebieskich?
A warto dopłacić 500zl do 706? Chodzi mi o DLNA, Chromecast
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie są dostępne i jedne i drugie.
Antykwariaty za moich czasów zajmowały się sprzedażą książek i wolumenów.
Ale widocznie coś się w przyrodzie dzieje...
 

wysio

Member
Bez reklam
Mam cały czas jeden problem z tym TV i aplikacją YouTube. Gdy ta jest zaktualizowana do najnowszej wersji, to obraz co jakiś czas gaśnie, jakby był problem z prędkością łącza. Ale to nie jest wina połączenia, bo to jest bardzo dobre. Wszystko śmiga, tylko ten YT. Pomaga tylko odinstalowanie aktualizacji YT.
 

Jimix

Member
Byłem dziś w sklepie. Obejrzałem sobie PUS9206 i OLED 65 705 Philipsa. 1. mogę mieć za 4749 PLN, 2. za 4979 PLN. Zamierzam podłączać do TV komputer stacjonarny, ale sprzedawca mnie uspokajał co do OLED, to w końcu jego praca :D
Pilot w tym OLED jest paskudny, brzydszego nie widziałem btw. Warto słuchajcie? Jestem w kropce.
 

Jimix

Member
Domyślam się, że OLED zagra lepiej niż LED, to wynika z technologii i nie można temu zaprzeczyć. Mnie bardziej zastanawia, czy ten akurat OLED od Philipsa ogólnie jest dobrym produktem i czy daje radę. Podobno LG są najlepsze jakościowo, ale też droższe, mój budżet jest taki jak pisałem, więc czy ten TV będzie dobrym wyborem. Może nie warto ryzykować? Będę wpinał pc do niego, a Philips wszyscy wiemy jak kiepsko traktuje po zakupowych klientów, nie wspominając o wymianie matrycy w okresie gwarancji, jeśli będzie trzeba. Stąd moje ogólne przemyślenia i pytania.

Pilot jest nieporęczny, tandetnie wykonany, plastikowy, nie ma podświetlenia jak ten w PUS9206 i wygląda jak piloty robione przed 2010 rokiem. Dodam, że na żywo prezentuje się dużo gorzej. Nie mówię, że potrzebuję podświetlenia, ale skoro mogę mieć tv z takim pilotem to porównuję to na minus :p
Telewizor-PHILIPS-OLED-55OLED70512-pilot.jpg
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Według mnie jest tak. Jeśli TV ma działać przez większość dnia i jeszcze ma podawać obraz z PC, to wybrałbym LED. Niby nowe TV OLED mają zabezpieczenia, ale ja do końca temu nie ufam. Jeśli zaś jesteś fanem wieczornego kina w ciemnym pomieszczeniu, to OLED da dużo więcej frajdy. Pilot można kupić ładniejszy z wyższego modelu - srebrny, podświetlany. Philips ma też Ambilight, dzięki któremu ma przewagę nad innymi producentami. Szczególnie koncerty ogląda się wyśmienicie. Znajomi mają LG, Samsung czy Sony i to najwyższy model i jakoś mi mój Philips najbardziej mi pasuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie pilot jak pilot.
Masz specjalnego pilota w serii 65Oled 865.
To klasa premium.
Jest też w specjalnej ofercie dla niebieskich z pakietem.
 
Do góry