Philips modele TV w 2014

Felipe

New member
Witajcie

Z niecierpliwości pozwoliłem sobie dzisiaj zadzwonić do call center Philipsa. Podano mi mniej więcej terminy wprowadzenia modeli :

- na dniach modele z serii 6000

- natomiast w połowie czerwca modele z serii 7500/8000 :(

W kwestii cen miły Pan na moje pytanie "czy ceny podane na stronie producenta są ostateczne ?" , odpowiedział że są to ceny sugerowane i mogą być zbliżone w zależności od marży sklepu.

To tyle z newsów na dzisiaj :)

Dla wytrwałych pozostaje dalej czekać, natomiast dla napaleńców szukać czegoś z obecnych nowości u konkurencji.

Pozdrawiam
 

guzior79

New member
na początku miały być w marcu, później w kwietniu a następnie w maju ale tym czerwcem teraz mnie dobiłeś heh... :(
Żona pyta się czy kupie model 7509 w tym roku i śmieje się żebym poczekał do następnego roku to będą tańsze :/
pozdro
 

sbender

New member
Nie sądzę żeby sobie strzelili w stopę tą polową czerwca - na mundial by nic nie sprzedali

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

GeneralMus

New member
Sam czekam z niecierpliwością na 55PUS8809. Ale jak tak dalej pójdzie i będą spore opóźnienia co do mundialu to trzeba będzie poszukać alternatywy dla tego modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten podobno ma być zaraz na początku czerwca, a może jeszcze szybciej...
 

GeneralMus

New member
Zauważyłem, że w tym samym sklepie w innych krajach niemcy, francja itd. też tak samo jest napisane więc one racze są na zachód przeznaczone niż nasz rynek.
 

herberts

Banned
pojawiły się w necie tv 4k
model 49PUS7809 cali w cenie 5 299 pln model 55PUS7809 w cenie 6 499 pln
dośc ciekawie wygląda cenowo model 47PFH6309 - 2799 pln
 
Aha, czyli w zasadzie tylko te naprawdę drogie modele mają strefowe? :(
Ale ponieważ temat jest o Philipsach, to w moim pytaniu chodziło o Philipsa ze strefowym. Czy mam zatem rozumieć, że Philips takich nie robi?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips nie wiem jak w najwyższym modelu, ale jeśli pytasz o tańsze to nie ma.
 

herberts

Banned
ciekawe kiedy doczekamy się na philipsy w sklepach bo narazie to jakieś pojedyńcze egzemplarze
jak tak dalej pójdzie to phill będzie miał lansowania na jesieni - czyli wzorem lat ubiegłych bez zmian
 
Do góry