Philips modele TV w 2014

sbender

New member
No i jak z dostępnością 47" 7109 i 7509? Będzie można kiki u Ciebie zakupic w najbliższym czasie? Chodzi mi czy konkretnie coś dojechało ew. kiedy dojedzie?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

GeneralMus

New member
Na jednej ze stron sklepu na Ukrainie można już zamówić modele serii 9000 takie jak:
Philips 55PUS9109/12
Philips 65PUS9809/12
oto link: allo.ua/televizory/p-3/proizvoditel-philips
 

GeneralMus

New member
Dongaco cena detaliczna na zachodzie tego modelu to € 999,00. Dodaj do tego transport i marże sklepową wyjdzie gdzieś w przybliżeniu około 5000 zł
Masz też drugie wyjście. Dogadaj się z kiki on Ci zawsze poda cene satysfakcjonującą klienta.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Uściślijmy bo zamieszanie nastało, testujesz kiki model 7109 czy 7509 ? czy może niższy.

Z tego co ja dziś się dowiedziałem 7509 nie będą prędko w sklepach.

Obraz na Philipsie jest moim zdaniem ładny, delikatny trochę przygaszony stonowany w stosunku do innych ale wyraźny i nasycony. Miałem chęć na 7509, ale dałem sobie spokój bo są wazniejsze żeczy w życiu niż czekanie na telewizor.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Kupiłeś juz coś czy olałeś zupełnie kwestię zakupu nowego TV ?

zamówiłem wczoraj Samsunga 48H6640 z tabletem w Saturnie, (taka śmieszna promocja) tylko dla tego ze ma micro dimming i jest tańszy od H6700, jutro przyjdzie. Radości wielkiej nie czuję bo mam awersję do firmy Samsung, ale żona kazali po 5 miesiącach bez TV, zobaczymy. W Philipsie jak miałem podobał mi się design, obraz i Ambilight. Nie podobał mi się strach przed tym czy go włącze czy nie.


PS.

Czipujesz autka ?

--
 
Ostatnia edycja:

Felipe

New member
Tak myślałem :) ja jeszcze nic nie kupiłem ale czekanie na Philipsa zaczyna wkurzać bo kombinują coś z modelem 7509 jak się okazuje.Chyba też wybiorę innego producenta ale wybór padnie na LG lub Panasonic.
BTW. Tak "cipuje" :)
 

adamo_

New member
Bez reklam
Tak myślałem :) ja jeszcze nic nie kupiłem ale czekanie na Philipsa zaczyna wkurzać bo kombinują coś z modelem 7509 jak się okazuje.Chyba też wybiorę innego producenta ale wybór padnie na LG lub Panasonic.
BTW. Tak "cipuje" :)

a ile wyciśniesz z 2.0 TDCi 130 koni mondeo w automacie ?
 

kosa666

New member
a ile wyciśniesz z 2.0 TDCi 130 koni mondeo w automacie ?

sorry za off topic, ale:

mam MK4 z 2.0 TDCI oryginał 143KM, w V-TECH w Krakowie zrobili mi 163KM i 390Nm. Auto zawirusowane zaraz po kupnie (300km przebiegu) w 2009 roku, zrobiłem nim już prawie 270tyś i działa idealnie, grama oleju nie bierze. Tak, że polecam CHIP ale nie wyżyłowany (można było i 175KM wycisnąć) - spalanie spada a komfort zupełnie inny :)

A wracając do tematu to ja czekam na Philipsa 7509 :)

Pozdro
 

adamo_

New member
Bez reklam
no to nieźle

\
Mi się w Philpsie podoba taki stonowany obraz, kolory uważam jednak na tym zdjęciu z kosmonautą są przebarwione skąd tam niebieski kolor
 

Felipe

New member
Panowie wszystko z głową i każdy będzie zadowolony z zabiegu ;) żeby nie robić offtop kierujcie swoje pytania poprzez kontakt ze strony
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ni ma samochodu co nie weźmie nawet grama oleju heh:p. No ale wiadomo tak się mówi jak samochód bierze na prawdę malutko oleju heh:):p
 

Felipe

New member
Czekać bo warto !

Kiki ale to się wiąże z zakupem modelu 7509 bo niższe mnie nie interesują ze względu na potrójny ambi. Z drugiej strony trzebac dać około 5k za tą sama przekątna i boję się, że zostanę testerem nowego modelu philipsa jak większość userów tutaj bo jest tak co roku. Mam też przeczucie że philips jednak coś sknoci i nie będzie to TV idealny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem Ci że nie doszukałem się na razie żadnych niedociągnięć.
Wszystko śmiga naprawdę aż miło !!!
 

Felipe

New member
Ok ale to stwierdzasz w oparciu o model 7109. Zanim wejdzie 7509 a wraz z nim pojawią się pierwsze testy m.in. tutaj na forum to minie trochę czasu jeszcze. Masz coś do zarzucenia temu "panasowi"? ja obecnie użytkuje od 2008 LG42LG6100 i nie powiem ze jestem niezadowolony. Poprostu piętno czasu robi swoje i stąd koncepcja na zmianę TV :)
 
Do góry