Informacja poufna : Philips - modele premium serii 4K LED z bezpośrednim podświetleniem.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips - modele premium serii 4K LED z bezpośrednim podświetleniem.
Niestety, nie możemy wiele powiedzieć, ponieważ informacja jest poufna.
Nowe modele 4K Philipsa oparte na panelach AUO mają mieć bezpośrednie podświetlenie led oraz nowy system oprogramowana MicroDimming.
W przeciwieństwie do zeszłorocznych modeli 4K który zostały "zakneblowane" na wiele funkcji, w ​​tym roku modele które będą pokazane na targach IFA 2014, podnoszą bardzo wysoko poprzeczkę.

Jakość obrazu jest naprawdę imponująca ...
fullhd
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Całe szczęście, że w zeszłym roku brak tej funkcji był spowodowany jedynie pośpiechem by dać odpowiedź na 4k konkurencji.
 

tdx

New member
Bez reklam
i czujniki ostrości... :D

b981d43cb32e3b18d5e2dfb013986bde_L.jpg


Last Gen TV Sensors:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jakie tam "poufne".
Jakiś czas temu w Hamburgu był pokaz telewizora Philips UHD z serii 9xx9 .
Pisałem o tym jakiś czas temu ,że ma tylne , bezpośrednie podświetlenie matrycy.
Ale za powrót do pełnego , tylnego podświetlenia matrycy w serii 9xx9 należy się firmie TP Vision z
logo Philips duży + . Telewizory firmy Sony XBR -65X950B i Sony XBR-85X950B być może
będą miały groźnych konkurentów w sensie jakości wyświetlanego obrazu przez serię 9xx9 Philipsa.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jakie tam "poufne".
Jakiś czas temu w Hamburgu był pokaz telewizora Philips UHD z serii 9xx9 .
Pisałem o tym jakiś czas temu ,że ma tylne , bezpośrednie podświetlenie matrycy.
Ale za powrót do pełnego , tylnego podświetlenia matrycy w serii 9xx9 należy się firmie TP Vision z
logo Philips duży + . Telewizory firmy Sony XBR -65X950B i Sony XBR-85X950B być może
będą miały groźnych konkurentów w sensie jakości wyświetlanego obrazu przez serię 9xx9 Philipsa.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Potwierdzam ze Kolega pisal o tym. Accu jedno jest pewne Philips bedzie tanszy na 100%, oczywiscie mowie tu o 65 calach, bo philips 85 cali nie bedzie mial takiego modelu..
 

accu

New member
Bez reklam
Potwierdzam ze Kolega pisal o tym. Accu jedno jest pewne Philips bedzie tanszy na 100%, oczywiscie mowie tu o 65 calach, bo philips 85 cali nie bedzie mial takiego modelu..

Witam uprzejmie,

Ma być Philips 75PUS9809. Ale masz rację : 85 cali nie będzie telewizora Philips w tej wielkości przekątnej ekranu .;)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Przykro mnie , ale niestety nie wiem .
Krótka recenzja topowego telewizora firmy Sony XBR-65X950B na :


Sony XBR-65X950B Review 65 Inch UHD LED TV (XBR65X950B) - 4K Smart TV

Poprzeczkę firma Sony zawiesiła bardzo , ale to bardzo wysoko .:neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
I tak ma byc , a cena wiadomo ze nie bedzie tanio, ale nikt takiegoo tv nie kupuje co bedzie filmy sciagal z netu zeby cos obejrzec... A nie wiesz jaka jest przewidywana cena tego modelu?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry