Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

Kurakaodr

Member
Napisz czy działa HDR z YT ( np. The HDR Channel) ?
TV wyświetla teraz flagę HDR i matryca przechodzi w tryb HDR ?
Tak, wszystko tak działa, stosowny materiał jest "oflagowany", obraz za każdym razem "brzytwa"
m015.gif
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewne update jeszcze będą jakieś - ale raczej nie zepsują niczego.
Zresztą jak sprawdzisz, zgłosimy i będzie znów super.
 

Lewy99pl

New member
Witam, przepraszam że tak chaotycznie i tutaj, ale jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość.. Mam jedno w teorii proste pytanie, czy model Philips 55PUS7504 też jest VA tak jak Philips 50PUS7504, czy jest to IPS? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź!
 

larsxxx

New member
Witam,
czy ktoś próbował może na tym telewizorze uruchomić profil ograniczony? U mnie próba utworzenia takiego profilu kończy się samoistnym restartem telewizora. Po restarcie profil ograniczony nie zostaje utworzony.
 

Kurakaodr

Member
Witam,
czy ktoś próbował może na tym telewizorze uruchomić profil ograniczony? U mnie próba utworzenia takiego profilu kończy się samoistnym restartem telewizora. Po restarcie profil ograniczony nie zostaje utworzony.

Tak, próbował "eksperymentalnie"...dokładnie sytuacja wygląda tak jak piszesz, jak to dobrze, że ta funkcja jest zupełnie zbędna, dla mnie może nie "istnieć"
o095.gif
 

larsxxx

New member
Dziękuję za sprawdzenie.
Zastanawiam się czy po aktualizacji oprogramowania coś się zmieni.

Wiem, że była świeża aktualizacja w połowie sierpnia (14 sierpień). Co ciekawe na stronie Philipsa do ściągnięcia jest tylko wersja z 06.08.2019. U mnie oprogramowanie jest datowane na maj, ale przy próbie aktualizacji online brak nowszych wersji.
 

Lewy99pl

New member
Witajcie możecie pomóc? Wciąż nie wiem który tv wybrać, budżet chciałbym zamknąć w 3700zł. Tv głównie do grania na PC, Netflix i piłka nożna. Jakieś 2,5 metra od TV kanapa. Myślałem nad 55 cala, ale wciąż nie wiem który model? 55PUS7504? 55pus8303? 55PUS7504? Zależy mi też na Ambilight. Proszę o pomoc, gdyż widzę że tutaj są ludzie którzy znają się dobrze na temacie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ambilight to za 3799 zł masz Philipsa 65PUS7303 .
Ta wielkość to Twój target właśnie.
Philips Performance 55PS7504 masz w specjalnym programie gdzie sam wybierasz upust "Piątka Loco". Podaj maila na PW - to Ci wyślę.
Dużo masz % oglądania sportu ?
 

Lewy99pl

New member
Nawet z tak bliskiej odległości ta wielkość? Sport, najbardziej piłka nożna to tak co 3 dni praktycznie, wydaje mi się że bardziej jednak gry na pc, którego ostatnio składałem, no i Netflix który dziewczyna będzie oglądać.
 

philipek

New member
Czy ktoś zna program do edycji listy kanałów obsługujący TEN model TV?
Chodzi mi o "pełną edycję" - plik channelFile.bin, a nie o "kosmetykę" - pliki DVBC.XML lub DVBT.XML.
 
Do góry