Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

GumisPL

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam następujący problem. Od kilku dni system zaczyna urywać animacje już w menu głównym i aplikacjach takich jak netflix czy HBO max. Filmy odtwarzają się w najwyzszej jakości by za chwilę się zawieszać i rwać.
Pilot także jakby nie łapał dokładnie, potrafi się zawiesić na asystencie google.
Wyczyściłem dane internetowe, przywróciłem ustawienia fabryczne.
Ostatnia aktualizacja 5 Apr. Nie wyszukuje automatycznie nowej.
Szukam na stronie Philipsa nowszej.
Pobieram z 2 Lipca. Dam znać czy coś się poprawiło

Czy ktoś z was miał takie problemy?
 

Gie

Member
Bez reklam
Odbieracie na tym tv Fashion TV 4K? Program niekodowany, wyszukuje go ale kiedy na niech wchodzę mam 0% sygnału. Nie wiem czy to coś nie tak z tv czy z moją instalacją?
 

Gie

Member
Bez reklam
To kanał niekodowany więc powinien być dostępny na każdym tv. Fashion TV w HD nadawany z tego transpondera (12380 V) też ma 0% sygnału. Niekodowane NASA UHD czy HotBird 4K odbieram bez problemu. I teraz nie wiem czy to wina telewizora że nie potrafi odebrać tego transpondera czy może mojej instalacji. Mam dosyć długi kabel antenowy. No ale wtedy byłby też problem na innych kanałach.
 

GumisPL

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wybaczcie że offtopuje tak późno ale byłem na urlopie. Nadeszła aktualizacja która naprawiła problemy z Płynnością. Aktualnie wszystko działa.
 

Gie

Member
Bez reklam
Ten model miał w drugiej połowie roku dostać aktualizację Androida. Zaczęła się druga połowa drugiej połowy roku i cisza. Ktoś coś wie kiedy i czy pojawi się ta aktualizacja? A może potrzebują testerów?
 

lojlukez

New member
Witam
Potrzebuję kupić telewizor 50 lub max 55 calowy, małym problem jest to że musi posiadać ambilight więc z góry jestem skazany na philipsa. Niestety większość modeli do +/- 3k ma średnie opinie oprócz tego PUS8804, z tego co wiem jest on wycofany ze sprzedaży. Czy ten model miał jakąś późniejszą kontynuację?, ewentualnie może ktoś poleciłby mi który telewizor z philipsa były najlepszy? (nie obchodzi mnie 120hz lub hdmi 2.1 bo telewizor nie jest konkretnie dla mnie)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz kilka modeli i spokojnie zmieścisz się w klasie cenowej :
  • Philips 55PUS7956 za 2499 zł
  • Philips 55PUS8057 za 2999 zł
    plus dodatkowo pakiet gratisów
 

lojlukez

New member
Hej
Mógłbyś coś więcej napisać na temat: Philips 55PUS8057 - nie mogę znaleźć żadnej, nawet krótkiej opinii o nim. Oraz aktualnie znajduje go tylko w cenie +3300, wiesz może gdzie znajde go w cenie 2999? oraz o jakim pakiecie gratisów i gdzie wspominasz, pozdrawiam.

edit: 55PUS7056 też wygląda ciekawie, ale widzę go w cenach 2700 zł.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz info do zakupu.
Na obydwa masz jeszcze do końca miesiąca niższe ceny.
Plus pakiet dodatkowo - póxniej podnoszą ceny.
 
Do góry