Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też potwierdzam Wasze celne uwagi.
Każdy ma naprawdę inne potrzeby i inna kasę !
I to jest właśnie super sprawa!
 
Teraz 65 cali jest po 5999, a 55 cali 4699, tak to były po 5299 i 3999zl, ja kupiłem tego 55 cali i jestem mega zadowolony, jasność dobra, czerń także mega dobra,nie rozumiem jak można napisać o tym tv klops hmmmm albo ktoś jest mega mega stronniczy, albo ma jakieś obrazowe urojenia. U nas w porównaniu do sony full aray Led, to philips ten, ma lepszy obraz i jest o wiele lepiej zrobiony i głośniki ma super, najlepiej niech każdy sprawdzi obiektywnie, bo już mam doświadczenia życiowe z audio, jak zachwalali gnioty, tylko czas i paliwo traciłem na jeżdżenie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to w klasie cenowej bardzo dobry model.
Każdemu może się podobać co innego.
Pamiętaj jeszcze o kalibracji, bo ta poprawia dodatkowo obraz.
 

Rachet

Member
To może w końcu zamieścisz ten test, który robi się już od chyba miesiąca i co chwila ma być w następną niedzielę na 100%. Udowodnisz suchymi liczbami takim niedowiarkom jak ja jaki to cudowny telewizor. Bo ochy i achy, rozpływanie się jaki ma wspaniały obraz jest mało przekonywujące. Dla świadomego, szanującego swoje pieniądze klienta napisanie, bez podparcia dowodami, jaki to dobry telewizor jest delikatnie mówiąc mało przekonujące. I dalej będę upierał się na podstawie danych technicznych, że nie jest wart swojej ceny.
 
A który telewizor jest wart swojej ceny? 3999zl to jest za dużo? Samsungi są warte swojej ceny? Która jest jeszcze wyższa? Lg są warte swojej ceny? Każdy się trafi, co napisze że ten lub inny tv, nie jest wart swojej ceny. Telefony za 5500zl są warte swojej ceny? Jak za takie małe urządzenia? Ale fakt na test długo trzeba czekać, zresztą sporo testów różnych modeli tv nie ma, bo tyle tego jest na rynku
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie - jak wypada ruch np w relacjach sportowych czy filmach - jest płyny czy raczej szarpany W przypadku piłki nożnej widać piłkę czy białą smugę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nikt nie twierdzi, że tylko sama matryca.
Podałem , że matryca 1200 Hz do sportu załatwia sprawę ogólnie.
Ale ten model ma najnowszy na rynku procesor P5 III generacji.
Sprawdzony do sportu - daje sobie dobrze radę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że ogólnie 120 Hz załatwia sprawę do sportu od zawsze !

Kolega kończy już test, więc nie długo ...
 
Ja myslalem o tym Philipsie, ale ostatecznie zakupiłem Telewizor LG OLED55BX3LB i jestem mega zadowolony. Test dostępny na HDTV.

No Ty jesteś zadowolony, inni mniej zadowoleni, wystarczy poczytać użytkowników, ale każdy lubi co innego, więc miłego oglądania na nowym tv życzę :) oby długo działał i się nie psuł oczywiście :)
 
No rzeczywiście, ja też kupiłem tego 55 cali za 3999zl, ale ten 65 cali, to naprawdę promocja, bo najtaniej był za 5299, abstrahując już od pieniędzy, to gabaryty 65 cali, mi osobiście się nie podobają, są za bardzo kwadratowe, 55 cali są panoramiczne, 65 taki kwadrat, za bardzo w górę poszli, jak już dla mnie, to albo 55, albo 75
 
Do góry