Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Nie no to jest trochę niepoważne, było zakomunikowane że test/opis tv będzie w czwartek, HDTV to nie napis na dropsie, to forum jest znane i powinno się poważnie podchodzić do ludzi tu czytających, przychodzących poczytać rzetelnych informacji, no nie może być tak, że czeka się dwa miesiące na test, mnie osobiście ten test, nie jest potrzebny, bo ja jestem zadowolonym użytkownikiem, na innych forach o tematyce tv, też jest tak samo? Nie mówiąc tu już o stronie, sama się wylogowuje,wchodzę poczytać o innych testach i pokazuje się napis, że nie mam uprawnień, jakich uprawnień? Przecież jestem zalogowany, a z pozycji niezalogowanego, wchodząc z przeglądarki google, mogę już przeczytać, nie rozumiem o co tu chodzi :-/
 

peterchen86

New member
Panie Kiki? Czy ta funkcja Calman, to jest automatyczna kalibracja obrazu? Bo ją włączyłem i obraz jest najlepszy, sam bym tak nie ustawił, do tego zrobiłem kalibrację dźwięku I też jest super, a widział Pan ten ambilight sleep? Żaby kumkają i takie tam cykady na sen i powoli sam dźwięk się ścisza i przygasa ambilight i potem sam tv się wyłącza, nie wiedziałem że takie coś jest hahahahaha :-D

Ja ostatnio zakupiłem ten model i testuje w weekend. Czy funkcja Calman potrzebuje dodatkowego oprogramowania? Bo u mnie coś takiego się wyświetliło? A jeśli tak to czy ono jest płatne i ile?
 
Ludzie no co jest z Wami? Co Wy tam wciskacie? Jakie płatne? No przecież nie może każdy mieć problemów, skoro ja ich nie mam,co każdy tv jest inny? No na miły Bóg, jest ustawienie obrazu, mnóstwo bajerów i jest na dole funkcja Calman, naciskasz i koniec i patrzysz, czy ten obraz Ci odpowiada,ta ich automatyczna kalibracja,może nie zrobiliście aktualizacji?
 

peterchen86

New member
Jak się domyślam chodzi Ci o funkcję HDR Calman. Jak na nią klikniesz to masz kalibruj i tam Ci się pojawia że urządzenie z oprogramowaniem Calman powinno być podłączone do tej samej sieci. Stąd moje pytanie. Abstrahując ciekawe kiedy doczekamy się testu.
 
Tak długo trwa, bo pewnie kasy z tego nie ma, wszyscy pracują normalnie, kolega raz na tydzień może, przez 10 minut coś tam podłubie przy teście i recenzji i tak czas leci,Najlepiej jest poczytać opinie użytkowników, od razu widać które są prawdziwe szczere,a które nie, samemu spojrzeć obiektywnie,poczytać, popytać
 
Ostatnia edycja:
No tak, ktoś tu miał rację, że nie powiedziano w który czwartek, bo w ten jest święto narodowe, więc na pewno też nie, choć może morze? Aaaa nie tam to blef, ucho od śledzia ;-) spokojnie można tu zajrzeć dopiero, w następny czwartek
 

SDman

Banned
...no przecież! Jak zawsze, jak przy każdym tv!
...później wychodzą nie objęte testem mankamenty. Wiem co piszę. Siedzę tu systematycznie mniej więcej od marca :/
Siedzę też od marca tylko 2020 po powrocie ze sporą przerwą od 2014-15.
Dodam tylko, że tutaj "be" są marki na "S". TCL, Philips, LG to jedyne słuszne :blagam:
 
Już prawie dwa tygodnie minęło, jak jeden dzień, a może nawet z dwa miesiące czekając na test, na drugie tyle teraz przygotuj się, może w 2022 roku będzie, któż to wie, bo hdtv tak nam roztacza testy swe, że pełną garścią brać, na czekanie na test,około pół roku,przygotuj się, a może nawet nigdy,tylko kolega robiący testy toooo wieeee :) więc od dziś sami róbmy testy sweee i cieszmy nimi się, czytajmy, piszmy, dzielmy, ze sobą się, bo ten tv bardzo fajny jeeeest :) podkład muzyczny z serialu czterdziestolatek :)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Już prawie dwa tygodnie minęło, jak jeden dzień, a może nawet z dwa miesiące czekając na test, na drugie tyle teraz przygotuj się, może w 2022 roku będzie, któż to wie, bo hdtv tak nam roztacza testy swe, że pełną garścią brać, na czekanie na test,około pół roku,przygotuj się, a może nawet nigdy,tylko kolega robiący testy toooo wieeee :) więc od dziś sami róbmy testy sweee i cieszmy nimi się, czytajmy, piszmy, dzielmy, ze sobą się, bo ten tv bardzo fajny jeeeest :) podkład muzyczny z serialu czterdziestolatek :)

Na karuzeli testów pokręcisz się
Byleby tylko nie za wcześnie spaść
I chociaż test pogania śmiej się z tego drania
Ciebie na wiele jeszcze stać
Bo tak mówiąc szczerze w teście jak w pokerze
Jest zasada „karta stół" więc nie wbijaj w głowę
Że czekasz połowę ale że dopiero pół...
Na drugie tyle teraz przygotuj się
A może i na trzecie któż to wie... :popcorn:
 
Do góry