Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem kto Cię oszukuje.
Chcesz model droższy dopłacasz , chcesz tańszy - oszczędzasz.
Za 5 tyś masz już Oledy , więc Twój model sprzed lat nie ma żadnych szans.
 

halluc

New member
Czy w tym telewizorze będzie występował banding ?
Ciężko znaleźć opinie dot. tego TV, proszę kogoś kto już kupił, niech napisze jak wyglądają mecze na tym TV.
Czekałem od stycznia na mini led 9506 ale po tragicznych opiniach jakie zbiera muszę coś znaleźć z hdmi 2.1 i 100 Hz :-x
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W każdym może być banding.
Dlatego warto sprawdzić przy kalibracji , przed wysyłka.

Tragiczne opinie...szczególnie od tych co go nie widzieli na własne oczy.
Ciekawe tylko że wszyscy którzy kupili i mają ( nie mówimy o tych co wiedzą a nie widzieli) cieszą się bardzo z jakości.

Przecież jeśli Ci się faktycznie nie spodoba, możesz oddać lub wymienić na każdy inny model.
Ciekawsze jest jeszcze to , że nikt do tej pory go nie zwracał i nie wymieniał.
 

halluc

New member
Wszyscy zadowoleni a nie ma tu ani jednej pozytywnej opinii, za to na zagranicznych forach można poczytać od ludzi, którzy kupili. Większość narzeka na local dimming. Ale to nie wątek o PML więc nie będę zaśmiecał.
Co do 9206 to czekam na opinię kogoś kto kupił - jak to wygląda, czy tv wart swojej ceny.
 

Sasiad91

New member
Ogólnie to mam 9206 w 65 calach od 7 września.
Telewizor raczej na plus, chociaż ma swoje wady.
W jasnych scenach obraz jest świetny, mocno świeci tv i kolory są żywe. W ciemnych scenach niestety robi się problem. Poziom czerni uważam że jest na dobrym poziomie, ale strasznie tv gubi szczegóły. Niekiedy mało co da się zobaczyć bo wszystko jest mocno przygaszone. Może to kwestia złych ustawień.
Co do kątów bocznych uważam że jest super. Wcześniej miałem 55pus6262 na IPSie i jakieś różnicy nie widzę specjalnej. System chodzi szybko bez żadnych przyciec. Aż miło w porównaniu do poprzednika. Ambilight 4 strony to niestety wielka ściema. Diody na dole świeca dużo słabiej od pozostałych, a na środku tv jest 10cm wycięcie w świetle, przez nisko zamontowany głośnik. Także przepaści między 3 stronnym ambi prawie nie ma. Jakość wykonania tv premium. Wszystko solidne i metalowe ramki. Sam czekam na profesjonalne testy, żeby porównać z Sonym xj90. Nie wiem czy lepszy by nie był. Pozdrawiam.
 

|m|__|m|

New member
Też czekam... Czyżby test nie został zaakceptowany przez Philipsa, bo coś poszło nie tak? Jako użytkownik beznadziejnego 65PUS7805 nie zdziwiłbym się :lol:
 

Rachet

Member
Ale może kilka słów wyjaśnienia dlaczego testu nie ma i pewnie nie będzie. Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, jakby temat testu nigdy nie istniał a to trochę nie w porządku Kiki z Twojej strony w stosunku do forumowiczów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test będzie na 100 %. Trwały poprawki update, więc czekaliśmy na wyniki.
Teraz wszystko już działa jak należy.
Do 10.10 - test będzie już zrobiony.
 

tobot

Member
Nooo! I zachęcałeś ludzi do kupna tego... nie wiadomo do końca jak świecącego tv pomimo że świadomy byłeś jego poważnych niedociągnięć, żeby nie powiedzieć wad? Cóż za zaufanie do Philipsa, że jednak coś z tym zrobią i cóż za brak szacunku dla klienta i do samego siebie - wychwalać coś, co nie jest jeszcze takie, jak być powinno... Moda? Chęć zysku? No, no..! - Bo co, jeśli jednak nie będzie jak być powinno? Będzie zaufanie kupujących, czy raczej będą musieli wmówić sobie, że wszystko jest najlepiej jak to możliwe? - Tylko najlepiej jak to możliwe, a nie jak być powinno :/ Wow! Daje do myślenia
 
Do góry