Philips DLED 85x6 z serii Performance.

conqest

Well-known member
Bez reklam
Że jak? Dadzą OTA wybiórczo na konkretny tv?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok dzieki za info - wlasnie sprawdzalem i nie ma nowej wersji dostepnej do pobrania ale w samym module customer service widac, ze sa w stanie pobrac (pewnie po numerku ID danego TV) jaka wersje obecnie posiadamy wiec tak - bedziemy beta testerami :)
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie mam zadnego change loga wiec nie wiem czy i cos jeszcze sie zmienilo. Jestem tak okazjonalnym uzytkownikiem TV ze meczylem Philipsa tylko po to zeby wspomoc kolege Pazdziocha - dla mnie takie pojecie jak hbbtv nie istnialo i nadal nie bedzie istniec ale milo jest wiedziec, ze wspolnie przyczyniamy sie do poprawy bugow w naszych telewizorkach :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostałem oprogramowanie bezpośrednio na telewizor i jest teraz taka wersja
Zdj-cie-0092.jpg

I z tego co zauważyłem na pewno zostało naprawione HbbTV, teraz już bez problemów wyświetla się na MUX-5-3 testowym TVP w DVB-T2 HEVC, oraz pojawią się teaser na kanałach wirtualnych TVP Kultura 2, Historia 2, ABC 2. :)

Nie poprawiono jak na razie reszty błędów jak złe wyświetlanie EPG na kanale Wydarzenia 24 HEVC, nadal nie poprawnie wyświetla się format obrazu ustawiony jako oryginalny, nadal nie widzi MiraCast, ale to być może jak pisał Gutek zostało wycięte, a przyśpieszyć obrazu i głosu pewnie się nie da w stosunku do innych telewizorów, ten procesor pewnie tak ma i już, ale jeszcze dopytam.
Napisałem by resztę również naprawiono.

Dziękuję Koledze @wally666 że zgłosił do Philipsa problem z HbbTV i tym samym pomógł w jego rozwoązaniu. DZIĘKI
Także @Kiki swoimi ścieżkami ten problem z HbbTV zgłosił więc również DZIĘKUJĘ
 
Ostatnia edycja:

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie mam zadnego change loga wiec nie wiem czy i cos jeszcze sie zmienilo. Jestem tak okazjonalnym uzytkownikiem TV ze meczylem Philipsa tylko po to zeby wspomoc kolege Pazdziocha - dla mnie takie pojecie jak hbbtv nie istnialo i nadal nie bedzie istniec ale milo jest wiedziec, ze wspolnie przyczyniamy sie do poprawy bugow w naszych telewizorkach :)

Ja do tej pory nie wiedziałem, że jest coś takiego jak hbbtv i raczej z tego nie skorzystam w najbliższym czasie, ale również cieszę się, że naprawiają takie rzeczy na bieżąco. To dobrze świadczy o firmie i (co najważniejsze) o tej grupie. Brawo!
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Skoro działało na wcześniejszym sofcie a na ostatnim nie to po prostu sprawdzili co skopali i podmienili... innych rzeczy które były zgłaszane przez kolegę Paździocha jakoś nie zrobili... No ale oczywiście dobre i to :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powtórnie zgłosiłem inne rzeczy do naprawy, w tym poprawić EPG na kanale Wydarzenia 24 HEVC, skoro inni producenci sobie z tym poradzili to i Philips również powinien, format ekranu oryginalny...
Zobaczcie sobie na kanałach TVP wprowadzili catch up od 1 lutego, można cofać do tyłu audycje o 7 dni. Jest też jakiś błąd który dzisiaj zgłosiłem do Philipsa, np. na kanale TVP 1 z naziemnej wciskamy niebieski przycisk na pilocie i następnie strzałką na pilocie w lewo nie da się cofnąć np. o 2 minuty do tyłu jak coś przegapiliśmy w audycji
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
ja nawet nie posiadam takiej anteny żeby to sprawdzić :) Zresztą kanałów tvp to nawet z sat nie oglądam...
 

anteeo86

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostałem oprogramowanie bezpośrednio na telewizor i jest teraz taka wersja
Zdj-cie-0092.jpg

I z tego co zauważyłem na pewno zostało naprawione HbbTV, teraz już bez problemów wyświetla się na MUX-5-3 testowym TVP w DVB-T2 HEVC, oraz pojawią się teaser na kanałach wirtualnych TVP Kultura 2, Historia 2, ABC 2. :)

Nie poprawiono jak na razie reszty błędów jak złe wyświetlanie EPG na kanale Wydarzenia 24 HEVC, nadal nie poprawnie wyświetla się format obrazu ustawiony jako oryginalny, nadal nie widzi MiraCast, ale to być może jak pisał Gutek zostało wycięte, a przyśpieszyć obrazu i głosu pewnie się nie da w stosunku do innych telewizorów, ten procesor pewnie tak ma i już, ale jeszcze dopytam.
Napisałem by resztę również naprawiono.

Dziękuję Koledze @wally666 że zgłosił do Philipsa problem z HbbTV i tym samym pomógł w jego rozwoązaniu. DZIĘKI
Także @Kiki swoimi ścieżkami ten problem z HbbTV zgłosił więc również DZIĘKUJĘ


Hej, mógłbyś zapytać kiedy wypuszczą nowy soft dla reszty nięszczęśników?? :-D
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pracują nad kolejnymi ulepszeniami, bo w tym obecnym jest tylko poprawka działania HbbTV.
EPG na kanale Wydarzenia 24 HEVC, format obrazu "oryginalny", nie działa poprawnie przesówania kanału na żywo w TVP, w aplikacji HbbTV.
Wchodzimy np. na TVP 1, wciskamy niebieski przycisk na pilocie i strzałką w lewo powinno dać się cofnąć audycję na żywo do tyłu, np. o 2 minuty, gdy coś przegapiliśmy na żywo, ale coś się nie da, coś Philips musi poprawić w oprogramowaniu.

Tą nowość w HbbTV i możliwość cofania programów do 7 dni w stecz TVP wprowadziła 1 lutego 2022.

Potencjał jak widać HbbTV jest olbrzymi tylko jeszcze nie wykorzystany.
 
Ostatnia edycja:

MarcinFolk

New member
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i od jakiegos czasu sledze temat philipsa z tej serii.
Poczytalem troche na temat wersji 8535 i przyznam szczerze ze troche mam mieszane uczucia na jego temat, i tu chcialbym zapytac czy wersja 8536 MV powtarza wady poprzedniej odnosnie tych wsztstkich czerni? Przeczytalem test na stronie 8536/8506 I mam pozytywne odczucia.
Chcialbym jeszcze zapytac czym rozni sie 8536 od 8506 oprocz pilota? Czy jakies roznice w obrazie/tecgnologii wystepuja? Poniewaz test odnosil sie do 8536.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
8536 a 8506 róźni się tylko rodzajem pilota, 8536 ma z klawiaturą qwerty z drugiej strony, 8506 zwykły. Oba mają srebrne ramki.

8546 ma zwykłego pilota i ciemne ramki, ale nie wiem dlaczego jest taka różnica w cenie z ciemną ramką a srebrną w 8506?
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety muszę zgłosić panasonicowi że naprawiając hbbtv popsuli coś z dźwiękiem, obecnie za każdym razem gdy uruchamiam tv z soundbara wydobywa się głośny dźwięk, jakby sprzężenie które budzi wszystkich domowników. Nie było tego na pewno przed upgradem.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie zaś na tym testowym oprogramowaniu już kilka razy wyrzucił z listy kanałów ulubionych, po włączeniu telewizora ze stand-by włączył się na liście sat lub naziemnej, a przed wyłącznie był na ulubionej. W grudniowym oprogramowanu to nie występowało. Dla próby wyłączyłem na kilka minut telewizor z kontaktu, może to coś pomoże, wally666 spróbuj też z kontaktu wtyczkę na kilka minut.
 
Ostatnia edycja:

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety muszę zgłosić panasonicowi że naprawiając hbbtv popsuli coś z dźwiękiem, obecnie za każdym razem gdy uruchamiam tv z soundbara wydobywa się głośny dźwięk, jakby sprzężenie które budzi wszystkich domowników. Nie było tego na pewno przed upgradem.
Sorry, a co ma do tego Panasonic?


Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

mkaw70

Member
witam,

mam pytanie do posiadaczy tego modelu w rozmiarze 75 cali. Jaka jest odległość dolnej krawędzi telewizora od dolnych otworów do mocowania uchwytu.

z góry dzięki za info.
 
Do góry