Philips DLED 85x6 z serii Performance.

bakus123

New member
Też mam pytanie odnośnie pilota. Czy można do modeli 43PUS8506 / 43PUS8546 dokupić osobno tego z wbudowaną klawiaturą? Jeśli tak, to gdzie? Patrzyłem na allegro, ale są tylko do poprzedniej generacji. Pytanie czy taki pilot też zadziała dla modeli 2021?
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
@sylwek_n30, mam Philipsa z pilotem "qwerty" przy innym modelu (7303) i doopy nie urywa.

Nie ma czego żałować, dużo lepiej i wygodniej (moim zdaniem) dokupić małą klawiaturę bezprzewodową na pewno bardziej poręczna niż ta w pilocie.

Oryginalną tylko sprawdziłem czy działa i na tym się skończyło.



W sumie to cały pilot poszedł w odstawkę, bo duży, ciężki i nieporęczny.

Zastąpiłem go takim za 12 pln od "zwykłego" Philipsa ;)



edit:

No i ta oryginalna nie posiada touchpad_a, to jest tylko dekielek od baterii [emoji2]
Dzięki za info odnośnie pilota qwerty. Chyba mnie przekonałeś i wezmę PUS8546 a klawiaturę dokupię jeśli użytkowanie zwykłym pilotem będzie utrudnione.
PS. Kiki, bardzo proszę o wycenę modeli 8506 i 8546 w 70". Oczywiście, jak będzie trzeba to wykupie "pakiet niebieskich" [emoji846]

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak sobie myślę, czy brać coś w ten Black Week, czy może poczekać te 2-3 miesiące do przyszłego roku (nie spieszy mi się) gdy wejdą nowe modele a z tego roku spadną znaczniej, niż promo na BF?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
W styczniu nic nowego nie wejdzie. zobacz kiedy w tym roku weszły nowe modele.
 
Ostatnia edycja:

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też mam pytanie odnośnie pilota. Czy można do modeli 43PUS8506 / 43PUS8546 dokupić osobno tego z wbudowaną klawiaturą? Jeśli tak, to gdzie? Patrzyłem na allegro, ale są tylko do poprzedniej generacji. Pytanie czy taki pilot też zadziała dla modeli 2021?
Te z poprzedniej generacji będą pasować.
Standardowo te piloty pracują w podczerwieni, dlatego pasują praktycznie od każdego modelu.
Parowanie jest tylko po to aby mikrofon zadziałał w pilocie i qwerty.

Mam jeszcze jedno pytanie. Model 43'' PUS8506 ma matrycę IPS czy MVA?
Wg specyfikacji, MVA

Specyfikacja 43 cale "kliknij"
 
Ostatnia edycja:

bakus123

New member
Te z poprzedniej generacji będą pasować.
Standardowo te piloty pracują w podczerwieni, dlatego pasują praktycznie od każdego modelu.
Parowanie jest tylko po to aby mikrofon zadziałał w pilocie i qwerty.


Wg specyfikacji, MVA

Specyfikacja 43 cale "kliknij"


Dzięki za informacje. W takim razie zdecyduje się chyba na tańszy model, bez pilota z qwerty - 43PUS8506. A w razie czego dokupie ;)
 

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mina domowników, kota i psa jest bezcenna podczas wypowiadania zaklęć do czarnego "patyka" :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

lilocki

Member
Panowie
Kilka miesięcy temu gdy jeszcze nie było wszystkich modeli TVna rok 2021 zastanawiałem się nad zakupem philips miniLED

Warto kupić model 75pus8546 ??

Mam obecnie 65pus8602

Będzie duza różnica w jakości obrazu po przesiadce ?
Czy muszę myśleć o seri 9... z miniLED
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie

Kilka miesięcy temu gdy jeszcze nie było wszystkich modeli TVna rok 2021 zastanawiałem się nad zakupem philips miniLED



Warto kupić model 75pus8546 ??



Mam obecnie 65pus8602



Będzie duza różnica w jakości obrazu po przesiadce ?

Czy muszę myśleć o seri 9... z miniLED
Kolego, kupiłeś tego 8546? Jeśli tak, to czy jesteś zadowolony? Długo rozważałem zakup i w moim budżecie padło właśnie na ten model, tyle że 70".
Napisz kilka zdań o TV, jak się sprawuje, czy działa płynnie, czy obraz z odpowiedniego kąta jest OK, czy zmieniałeś ustawienia obrazu itp.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

tomgajek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wszystkich forumowiczów.

Czy moglibyście mi jakoś pomóc w ustawieniach tv ? Chodzi o model Philipsa 50PUS8546. Sporo czasu spędziłem bawiąc się ustawieniami, i nawet udało mi się uzyskać w miarę dobry efekt, z jednym wyjątkiem. Kolor czerwony jest cały czas zbyt "zimny", jakby delikatnie wchodził w róż lub jasny fiolet. Szczerze mówiąc już powoli tracę nadzieję, że można wogóle coś z tym zrobić. Próbowałem wklepywać wszystkie ustawienia, jakie znalazłem na tym forum, ale dotyczą one modelu 8505, więc obawiam się że niewiele były w stanie poprawić lub wręcz psuły obraz.
Może jakaś podpowiedź, przy których ustawieniach mam się skupić, aby poprawić ten nieszczęsny czerwony kolor.

Pozdrawiam.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kolor czerwony jest cały czas zbyt "zimny", jakby delikatnie wchodził w róż lub jasny fiolet. .

W magente-wspólny problem wielu LCD-ków.Spróbuj pogrzebać przy balansie bieli.Nie dam Ci dokładnego tutoriala bo nie znam menu tego TV ale powinna być w zaawansowanych ustawieniach obrazu ingerencja w balans bieli (white balance) tam powinno byc ustawienie dla składowych R,B,G.Spróbuj delikatnie zwiekszyć nasycenie zielonego (G).
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy, dzisiaj otrzymałem cudowny 70PUS8546 i zauważyłem że pilotem od TV nie mogę sterować dźwiękiem soundbara JBL. Oczywiście podłączony pod HDMI Arc w tv i belce. Dźwięk idzie przez belkę ale nie mogę nim sterować. Coś gdzieś muszę przestawić w ustawieniach?
W poprzedniej plazmie LG sterowalem bez problemu pilotem od TV.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem 43PUS8506 wyszukałem kanały naziemne i satelitarne po operatorze NC+, utworzyłem listę kanałów ulubionych i dodałem do niej kanały naziemne, teraz jak dodać dalej do tej sanlmej listy wybrane kanały z sat? Nie mogę jakoś, podpowiedzcie.
Pierwszy raz mam do czynienia z telewizorem Philips i jeszcze go nie ogarniam.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z dwoma rzeczami w tym Philipsie nie mogę sobie poradzić, utworzenie listy naziemno-satelitarnej, dodaję kanały DVB-T do listy ulubionej nr.1 i jak następnie do tej samej dołożyć wybrane kanały z listy sat? Może jakaś głupota, coś trzeba nacisnąć? Oby tylko nie okazało się, że Philips to zablokował w nowym oprogramowaniu.

Druga rzecz, nie mogę udostępnić ekranu ze smartfona czy tabletu, nie znajduje mi Philipsa, tylko jakiegoś LG pewnie od sąsiada.

Na razie jestem zawiedziony Philipsem, nie obrazem, bo może być tylko tymi dwoma rzeczami. Przyciski w pilocie zdecydowanie za małe dla starszych osób.
 
Do góry