Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam zamiar u Kikiego kupić 43PUS8546 w ciemnej ramce, bo mi sprawdzi matrycę, skalibruje i po wgrywa apki.
Nie chcę zaraz po zakupie bujać się z powrotem z telewizorem do sklepu na wymianę, bo jest jakieś niedomaganie z telewizorem i użerać się z nimi bo nie będą chcieli go wymienić. Dlatego by kupić telewizor i się z niego zaraz cieszyć powierzę to w ręce Kikiego. Mnie pozostanie w domu tylko wyszukanie kanałów DVB-T2 i DVB-S2 oraz ich ułożenie na liście kanałów ulubionych. Philips jako jeden z nielicznych umożliwia stworzenie listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej, LG czy Samsung, TCL, Panasonic tego nie potrafią.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale w czym problem? Chcesz mieć wgrane różne apki, sprawdzoną matrycę, skalibrowany telewizor? kupujesz u Kikiego, nie chcesz to kupujesz gdzie chcesz i tyle sam resztę musisz ogarnąć. Dlaczego Kiki ma Wam to na tacy za darmo podawać? Wiedza kosztuje. Kupując telewizor u niego, dajesz mu zarobić, a w zamian w podziękowaniu dostajesz coś extra, proste.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sklepie się kupuje kota w worku, tu ma sprawdzony, i nawet jak by mi coś w nim nie pasowało, pozostaje mi 14 dni na zwrot, gdzie na takich warunkach w sklepie stacjonarny kupisz?
Nie czytałem jeszcze tu na forum, że komuś Kiki chłam wcisnął, masz takie wpisy, zamieść je tutaj.
 
Ostatnia edycja:

krisol54

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki to gość który ma ogromną wiedze o TV z jego pomocą nie jeden już kupił TV sam kupiłem 2 i byłem mega zadowolony , bo on to robi z pasji .
 

krisol54

Klub HDTV.com.pl
VIP
Philips 65PUS8536 kupiony w pewnym sklepie za 3799 :mrgreen:
Co prawda w ciemno przyjechał kurierem nie ma ciemnych rogów. :-D te pasy na żywo nie widoczne jestem mega zadowolony .:-D :mrgreen:
 

Attachments

  • PXL_20211109_225111130.jpg
    PXL_20211109_225111130.jpg
    20,2 KB · Wyś: 48

shotta

New member
Witam. Kupiłem w ciemno 65pus8536 dojechał do mnie w środę i mam takie problemy z matrycą. Rekalmować go?

Nie reklamuj tylko zwróć w ramach 14 dniowego zwrotu konsumenckiego jak kupiony na odległość, inaczej będziesz się bujał (chyba, że kupiony w sieciówce gdzie zasady inne i terminy dłuższe jak choćby w M.... M....)!
I nie wiem gdzie kupiłeś ale bym uważał z powodem zwrotu (trochę doświadczenia już mam) - wszystko co powiesz może zostać użyte przeciwko tobie (jak się ostatnio tak o mało co w sklepie przy zwrocie nie wkopałem). Jak jak nie muszę, to nic nie piszę, albo jak już to "Produkt (całkowicie) nie spełnia moich oczekiwań, gdyż jego jakość odbiega od informacji zawartych w materiałach informacyjnych producenta."

PS. Kupiłem 75PUS8506 bo się na recenzję nie mogłem doczekać i stwierdziłem, że sam go sprawdzę. Pierwszy egzemplarz - oddałem, dostałem inny - będę oddawał. Oba egzemplarze trafiły mi się niezbyt udane i praktycznie w tych samych miejscach były i są prześwity/wycieki (czy jak to się tam pisze) podświetlania więc dyskwalifikacja od razu bo jestem kinomaniakiem amatorem i przy wieczornych seansach to nie przejdzie... coś takiego po prostu nie ma prawa u mnie przejść.
Jest szansa, że na dniach wrzucę więcej info i zrobię mały test porównawczy, spróbuję opisać co i jak: 70PUS8535 vs 75PUS8506 (mam teraz oba w domu).
Zrobię amatorskie zdjęcia i może jaki filmik YT - może komuś pomoże, może komuś się przyda. Musicie tylko poczekać bo się wczasuje aktualnie :D
 
Ostatnia edycja:

tobot

Member
:bober: Pomoże pomoże! W czwartek wrzucisz? :p

... z drugiej strony zastanów się: co niektórzy będą zapewne mieli pretensje, że za darmo takie rzeczy na FORUM... :/
 
Do góry