Tv 43 ~2500

zulbar

New member
Poszukuje TV, który będzie robił za monitor do komputera (sporo Netflixa, YT itd) + do PS5. Zależy mi przede wszystkim na rozsądnych czerniach oraz równomiernym podświetleniu. Okolice 43 cali wydają się najbardziej rozsądnie ze względu na bliższą odległość siedzenia niż standardowo. Jeżeli trafi się coś bardzo fajnego trochę większego będzie do rozważenia. Myślę również nad 120Hz, ale w budżecie początkowym ~2500-2700 nie wiem czy uda się***zrealizować. Jeżeli tak to będzie idealnie. Nie zależy mi za to zbytnio na funkcjach typowo telewizyjnych i systemie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie dostaniesz już 43" w technologii 120 Hz.
Powinieneś brać 50"ale tu nie zmieścisz się w cenie.
Do czego potrzebujesz 120 HZ ?
 

zulbar

New member
Właśnie widzę, że ciężko jeżeli chodzi o 43” może być. Nie wiem jak 50” wypadnie w roli monitora szczerze mówiąc. Zależy też na ile by trzeba było podnieść budżet. 120Hz w sumie bardziej jako fanaberia bo jednak wyższe odświeżanie robi robotę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to masz extra
- 43PUS8506
- 43PUS7956
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z pakietem gratisów dodatkowo.
 

zulbar

New member
Wjechał 43PUS8506 od Kikiego no i wydaje mi się, że dobry wybór. Fajnie wszystko działa, czernie lepsze niż się spodziewałem nawet. Z Ambilightem też raczej będę chciał zostać na dłużej bo bardzo fajnie uatrakcyjnia odbiór treści
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cenowo - masz teraz dla niebieskich ofertę na BF- napisz na PW.
==============
Są nie srebrne z końcówką 8546.
 
Do góry