Philips DLED 85x6 z serii Performance.

norsoni

New member
Zakupiłem 75PUS8506 w pewnym znanym sklepie w promocji za 4999. Chyba jakiś błąd mieli bo 70 była droższa.
Przesiadka z 48 cali na początku szok, ogląda się wyśmienicie.
Z minusów mega błyszcząca matryca, dźwięk ale to raczej większość tv ma ten problem bez dodatkowych głośników i przycisk back na pilocie który robi za exit <facepalm>
Na plus wykonanie, kąty widzenia jak na matrycę mva zaskakująco dobre oraz płynność działania systemu. 4k z YT wgniata w kanapę szczególnie w nocy z włączonym ampilightem ❤️
Szukam tylko dobrych ustawień bo domyślne to jednak nie jest idealnie.
Długo zastanawiałam się nad zakupem chciałem coś 75+ i chyba znalazłem to coś.
 
Ostatnia edycja:

mkaw70

Member
Witam, napisz proszę z jakiej odległości oglądasz. I jeszcze prośbą o info, czy z odl. ok 3m programy w HD np. 1, 2, TVN dobrze widać, czy już zaczyna się "pikseloza", też się zastanawiam nad tym modelem, ja mam odl. Ok. 2,9 m.
 

mkaw70

Member
O obraz, na cyfrowym Polsacie też masz 1 i 2 i TVN, ja mam canal plus z satelity, chodzi mi o obraz jak na tych kanałach z ok. 3 m obraz wygląda przy takiej wielkości TV
 

shotta

New member
Zakupiłem 75PUS8506 w pewnym znanym sklepie w promocji za 4999. Chyba jakiś błąd mieli bo 70 była droższa...

No to ci się mega udało, gratulacje refleksu! Możesz wrzucić info, który to "znany sklep" robi takie ceny?
Mam zeszłoroczny model 70" (dobra sztuka) i na testy bym sobie zabrał nowy model bo chcę więcej cali :p
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Schodzą Ci Kiki PUS8506? Nie ma w tegorocznych już tych problemów z obrazem co w zeszłorocznych były? Polecasz je?
Pod koniec roku listopad/grudzień będziesz miał modele w ciemnej ramce PUS8546?

Ja jeszcze czekam na potwierdzenie, że w tegorocznych modelach również można stworzyć listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną zarówno od Kikiego jak i użytkowników.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mam jeszcze odpowiedzi w sprawie listy kanałów.
Modele z ciemną ramką też są.
Problemy zeszłoroczne zniknęły.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
To super. Cieszę się też że posiadasz modele z ciemną ramką PUS8546. Mam nadzieję, że do listopada cena odrobinę spadnie, bo jak na razie jest wyższa od sugerowanej, w jakiej miały być.
W sklepach stacjonarnych patrzyłem, to nie ma jeszcze nowych modeli, są nadal zeszłoroczne, by zobaczyć na żywo jak nowe wyglądają.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szejki - Widzę że Masz model PUS8546 z ciemną ramką, mógłbyś zrobić zdjęcie jak w rzeczywistości wygląda ta ramką, jak to jest odcień ciemnego, bo podobno zdjęcia na stronie Philipsa przekłamują.

Masz może dostęp do sygnału DVB-T i DVB-S, to sprawdziłbyś mi czy da radę utworzyć listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną, w zeszłorocznych się dało.
 
Ostatnia edycja:

AdamoD93

New member
Witam, po 3 miesiącach użytkowania tego modelu pojawiła mi się przy dolnej krawędzi czarna plamka o wielkości 1 cm. Czego to może być przyczyna ? Czy to się kwalifikuje już do reklamacji ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz gwarancję.
Zawsze zgłaszasz do serwisu jak masz jakiekolwiek wątpliwości.
Ja bym zgłosił.
 

Patriq

New member
To mój pierwszy post, więc na wstępie witam wszystkich.

Mam jedno pytanie "prewencyjne" przed zakupem - czy w serii 85x6 przyciemnione narożniki to taki urok, żeby nie pisać "standard"? czy też można znaleźć egzemplarz pozbawiony w/w efektów ?
 
Do góry