Philips DLED 85x6 z serii Performance.

seboolba

New member
75 cali mały problem

Mam problem z tym tv,czasami przy zmianie źródła lub wywołaniu np.you tube telewizor się wyłącza.Czy ktoś coś doradzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na testach nie mieliśmy problemu.
Teraz chodzi model testowy non stop ia sklepie i też się nie wyłącza.
Być może masz zakłócenia w domu.
Kiedyś w innym modelu cyfrowa niania w pokoju dziecka, też wyłączała telewizor.

Ale na początek zrób jak zawsze - twardy reset i daj znać.
 

seboolba

New member
75 cali

Problemem wyłączanie sie po zmianie źródła był tuner satelitarny,sprawa rozwiązana.Kiki czy już masz jakieś ustawienia kalibracyjne?
 

marek1225

New member
pytanko: czy mając w mieszkaniu niedaleko siebie dwa tv tej samej serii (1 tv - 65pus8506 i 2 tv - 50pus8506 )

pilot 1 tv będzie reagował tylko na 1 tv czy może być ryzyko, że pilot będzie oddziaływał też na 2 tv ?
 

marek1225

New member
załączam plan,

odpowiedz z Philips TV:
Niestety istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pilot będzie uruchamiał oba telewizory.
Jedynym sposobem, aby temu zapobiec jest odłączanie jednego TV z sieci, bądź zasłonięcie diody led.
sklep RTV też nie zaleca takich samych TV
 

Attachments

  • odbicie.jpg
    odbicie.jpg
    72,5 KB · Wyś: 23

SDman

Banned
pytanko: czy mając w mieszkaniu niedaleko siebie dwa tv tej samej serii (1 tv - 65pus8506 i 2 tv - 50pus8506 )
pilot 1 tv będzie reagował tylko na 1 tv czy może być ryzyko, że pilot będzie oddziaływał też na 2 tv ?

To w tych modelach nie ma parowania i technologii bluetooth w obsłudze TV przez pilota ?
 

marek1225

New member
Pewne funkcje pilot obsługuje poprzez bluetooth (wtedy mamy parowanie) a pewne funkcje przez IR (podczerwień) i to jest właśnie powód konfliktu miedzy dwoma tymi samymi TV
 

SDman

Banned
Rozumiem, pilot Samsunga wszystko obsługuje przez BT (pozostałe urządzenia również). Oczywiście TV ma też IR i w zapasie mam pilota ONE FOR ALL URC i miałem też taniego pilota z Chin, którego sprawdzałem z Philipsem i działało prawie wszystko po USB. No ale to kombinowanie straszne.
 

SDman

Banned
Zapewne jest w każdej marce, Samsung 3 naciśnięcia, mistrz Sony tyko 2.
Od lat piszę to powinno być na dodatkowym przycisku u każdej firmy, która choć trochę martwi się o naszą planetę.
Przycisk mógłby mieć dwie funkcje naciśnięcie robi "coś tam" (najlepiej programowalnego) naciśnięcie i przytrzymanie wyłącza obraz
-dowolny przycisk oprócz głośności i mute -wzbudza czy to takie trudne !
Zyskuje kieszeń i planeta.
OLED`owcy cieszyli by się jeszcze bardziej :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co kolwiek powinno być standardem, a nie jest, np. możliwość ułożenia listy kanałów z dwóch źródeł DVB-T i DVB-S oraz dowolnie te kanały między siebie mieszać, to potrafią tylko nieliczne telewizory, w tym Philips na Androidzie, a tacy potentaci jak LG czy Samsung już nie potrafią tego ogarnąć, kiepskich mają programistów i projektantów. Brawo za to dla Philipsa, który powinien to wyszczególniać w specyfikacji i się tym po prostu chwalić.
 
Do góry