Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

stepon

New member
1. Tv juz nie ma problemu smuzenia, no jest ale wmalutkim stopniu na tyle z etego nie widac w normalnym uzytkowaniu
2. Pierwsze co to wylanczam sensor swiatla, obraz odrazu robi sie jasniejszy
3. Trzeba spedzic troszke czasu bawiac sie ustawieniamy by znalezc swoj ulubiony "obraz"
4. Dzwiek arc i hdmi cec - - dla pewnosci wezcie dobry kabel koniecznie high speed i wyzszy jak 1.4
- po zmianach w konf hdmi i dziwku po hdmi robicie restart urzadzen ktore maja dziłac w systemie
- ja mam tuner sat gigablue, tuner kina onkyo i tego philipsa, w dni mi zajelo rozwiazanie problemow z dzwiekiem
- pod koniec polecam przyspieszyc androida, wywalic wszelki *************** i w opcjach programisty zmienic animacje na 0,5

++ Finalnie po tych zabiegach swietny tv pomimo tej kieprawej matrycy z lipnym układem pixeli, nieiwem czemu ale szczegółowość tej matrycy to padaka. Pytajcie na wszystko odpowiem
 
A

akarma

Guest
Widziałem raporty, że ten TELEWIZOR ma migotanie PWM. Czy ktoś wie, jaka jest częstotliwość PWM? Masz dyskomfort dla oczu?

I drugie pytanie dla właścicieli - jak głęboka jest tu czerń? Czy można patrzeć w całkowitej ciemności, jak blisko jest oled?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest lepsza czerń niż w każdym LCD i najbardziej zbliżona do Oled TV.
Masz teraz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum.
 

santino88

New member
Witam
Probowal ktos zrobic z TV media serwer za pomoca plex?
Na poprzednim tv mialem podpietego nvida shield a do niego dysk twardy na ktorym mam duzo filmow w uhd. i tam z poziomu sklepu play instalowalem plexa oraz plex media serwer i wtedy moglem widziec na PL shielda
Tutaj widze w sklepie play jest tylko opcja zainstalowania apki a moj komputer nie widzi TV do ktorego podpiety jest dysk

czy moze ktos juz zmagal sie z podobnym problemem?
wiem ze jest kodi, ale jednak na plexie praktycznie za kazdym razem bez pudla mozna bylo scignac napisy do filmu oraz bardzo fajny interface z biblioteka filmow
 

expo 1975

New member
Witam. Zakupilem ten model 75'' pare dni temu w promocji. Co do obrazu to nie zauważyłem takich problemów co koledzy pisali. Zaktualizowalem do androida 11. Mozna takze wgrywac aplikacje z poza sklepu. Mógł by ktoś napisać swoje ustawienia obrazu bo cos jeszcze można by z niego wydostać. Teraz mam fabryczne. Pozdrawiam
 

Pan Darkowski

New member
Cześć.
Jak jest teraz z tym telewizorem czy zostały poprawione jego błędy jakie tu przytaczaliście i czy warto go kupić ,jaka jest jakość obrazu w Srd czyli chodzi mi o naziemną TV i Hdr na Disney na przykład.
Jaka jest faktyczna częstotliwość odświeżania matrycy w trybie telewizyjnym {nie gra} wiem tutaj jest napisane 120Hz ale w sklepie którym chcę kupić pisze 60Hz a na stronie Philipsa nie ma informacji.
Czy duża różnica jest między PML 9506 a PML 9636 {Kiki ich już nie ma} np. strefach
 

Pan Darkowski

New member
Błędy poprawione są już dość dawno.

Modeli 65PML9636 nie ma i nie będzie. Nie będzie też w Polsce następcy modelu.
Ale wjechały właśnie 75PML9636 w extra cenach.

Odświeżanie 12o Hz:
A jakie masz te extra ceny na te 75
I powiedz mi proszę jak się w końcu ma taka sprawa z tymi tv 65PML9506 ,75PML9636 a 65C935 ale tak po prawdzie który z nich najlepszy teraz dziękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie z tych co podałeś najlepszy to 75PML9636 dla członków forum za 10.499 zł z pełnym dodatkowym pakietem.
Przy tej klasie jakości - wielkość ma ogromne znaczenie.
Masz 1040 stref, świetny kontrast, przejścia tonalne, czerń, głębia obrazu, skalowanie i dźwięk.
 

luck76

Well-known member
Prze3praszam pomyliłem z modelem TCL 75C935 on ma ponad 1900 stref. Już mi się wszystko miesza
Darek, uwierz, nie ma znaczenia czy Philips ma więcej czy mniej stref od TCL. Najistotniejsza jest kontrola a tą TPV bije TCL na głowę swoim Philipsem pomimo mniejszej liczby stref. Możesz mieć super furę ale lichy układ kierowniczy i nic z tym nie zrobisz :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej ze zwrotów - warto sprawdzić przed zakupem.
Bo nie am go już dawno na rynku.
Ale model świetny !
Jeśli nowy to warto.
 
Do góry