Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

robotxx

New member
Miałem dziś zobaczyć na żywo ten tv . Serio to tyle kosztuje ? Przecież smużenie jest tragiczne , sportu w tv się nie da oglądać
Filmy w full HD jakaś porażka . W 4k HDR dużo lepiej . Tańszy qn91 czy 85 nie mają takich problemów . Z te pieniądze nigdy bym tego nie kupił , za połowę można myśleć.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Może i QN91A nie jest telewizorem idealnym ale nawet bez kalibracji gra normalnie,bez smużenia.
Poza tym nie każdy ma ochotę bawić się w kalibrację,a telewizor kosztujący niemal 8 tyś. raczej nie powinien mieć takich przypadłości o których pisał robotxx.
I nie słyszałem by kalibracja zlikwidowała smużenie ekranu.
 

Pawel_Thor

New member
Faktycznie czasami ręce opadają.
Najwięcej mają do powiedzenia ci co nie widzieli na oczy, nie zrobili ustawień i wydają kapturowe wyroki.
hdtv.com.pl/forum/1651707-post255.html
Tu masz opinie tego cu kupił i ma i wie .

Nie zapominajmy także o innych opiniach, osób, które kupiły telewizor od Kikiego i sprzęt był skalibrowany przez Kikiego:

hdtv.com.pl/forum/1647755-post243.html

hdtv.com.pl/forum/1651345-post250.html

W moim przypadku od grudnia nic się nie zmieniło, nie było nowych aktualizacji.
Cieszę się, że ktoś jest zadowolony, ale nie można wypierać/zapominać opinii mniej przychylnych

PS
Nie mogłem wpisać całego linku, ponieważ jest zabezpieczenie, że dla osób, które mają poniżej 5 wypowiedzi, nie można wstawiać linków. Zatem trzeba dokleić sobie samemu www na poączku
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I masz dużo racji .
W każdej firmie znajdą się egzemplarze z problemami i to niezależnie od ceny.
Dlatego staramy się pomagać w każdym zgloszon przypadku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Philips to mini led, ma 1040 stref. Masz z pełnym wyposażeniem, najnowszy procesor. Masz teraz specjalną cenę - za 8750 zł , plus dodatkowo dla niebieskich pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, problem rozwiązany.
Jako szczęśliwy właściciel potwierdzam, że problemu ze smużeniem nie ma.
Jeśli ktoś z różnych powodu nie chce kupić telewizora OLED, to moim zdaniem
Mini LED Philipsa są najlepszym wyborem.
Jedyne czego mnie brakuje, ale niestety jest z tym problem we wszystkich telewizorach
bazujących na Androidzie i SoC Mediateka, to wsparcie dla Dolby Vision przy 120 Hz.
 
Ostatnia edycja:

dab9

New member
Mam ten tv i śmiało możecie go kupować,brak opisywanych wad obrazu,a uśmiech na twarzy jak się widzi tą czerń sam się nasuwa.Mam porównanie do innej marki i wiem co piszę, jakość obrazu,szybkość działania systemu itp. są bardzo dobre.Myśle że jeśli ktoś na siłę będzie puszczał jakieś plansze testowe to pewnie coś wyczai,ja na razie jestem zadowolony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest specjalna cena 9799 zł cena z pakietem gratisów o wartości 500 zł, kalibracją, sprawdzeniem , montażem , dostawą - gratis.
Jeśli czegoś nie bierzesz z pakietu, masz taniej.
Napisz proszę na PW.
 

rafal20x

New member
65pml9506

Byłem dzisiaj w MM obejrzeć model na żywo (11999 PLN), kolory wyblakłe jasność kiepska, jakby zza firanki, próba zmiany opcji nie wiele pomogła. Nie ma porównania do Sony XR-65X95J gdzie kolory, jasność kontrast różnią się potężnie i to TV za dużo niższa cenę.
7895bf1c83669.jpg
 
Do góry