Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakby było bardzo proste to - update w każdej firmie byłoby z dnia na dzień. Ale tak nie jest.
 

tobot

Member
Jakby było bardzo proste to - update w każdej firmie byłoby z dnia na dzień. Ale tak nie jest.
Fakt, nie jest. Bo też żadnej pewności, że się da :/


Panowie (panie?) - użytkownicy PML9506, kiki, mam pytanie.
Czy ten model daje radę z zewnętrznymi dyskami? Mógłby ktoś sprawdzić? Mam złą przygodę z PUSem9206. Spróbujcie różnych jakości filmów... Please
 

Largo-W

Member
Dysk zewnętrzny będę miał koło 7-8, wtedy mogę sprawdzić, bo mam masę filmów 4k etc/, także mógłbym napisać, niestety termin j/w

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

tobot

Member
bez problemu mam podłączony 2T
Dzięki.
(Nic z tego nie rozumiem, muszę wymienić tv: w ogóle nie czyta HDD i pendrive, ten sam model w sklepie to samo. Inne modele innych firm: bez problemów, również mój stary 8-letni LG nie ma problemów, a 65PUS9206 poległ. Tym razem mimo wszystko sprawdzę w sklepie również PMLa)
 

lilocki

Member
Przymierzałem się do tego TV

Od 9lat kupowalem Philipsy
Od dawna cenie sobie ta marke
Miałem 50pus6203

Teraz w sypialni 55pus7181 (który powędrował z salonu)
I kupiony zaraz po premierze w 2017r za niemała kase 65PUS8602 QLED

Mój wybór padł jednak na 75cali Q90T samsunga ponieważ cena tego phila 9506 była za wysoka
Czekałem cały 2019 i 2020r aż Philips wypuści coś wartego uwagi w 75calach( nie OLED) ...
I się nie doczekalem
Gdyby nie te problemy można by było jeszcze to jakoś przełknąć...a tak to trochę ryzyko
Kupować TV za tyle kasy z taką "wada"

Szukam teraz dobrego systemu do zastąpienia Ambilight
Wiecie coś może na ten temat ??
Jest coś lepszego niż Govee ??
 
Ostatnia edycja:

mpDante

Member
Bez reklam
Gdzieś czytałem, że coś tam wypluli... ale jest jeszcze gorzej. Coś czuję, że będą to wiecznie naprawiać albo wypuszczą wersję 2.0, bo śmierdzi problemem sprzętowym.
 

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po szybkiej weryfikacji najnowszej aktualizacji - faktycznie jest dużo lepiej!!!
Nareszcie długo oczekiwana poprawa
Co prawda symbolicznie jeszcze widać lekka poświatę, ale nie ma to porównania z tym co było wcześniej. Nareszcie da się oglądać filmy bez skupiania się na smugach...
Jeszcze protestuje, ale wreszcie TV zaczyna w pełni cieszyc
 

spavacz

New member
Prawda jest poprawa, natomiast bez rewelacji, proponuje "dimming test" z YT, i od razu widać, że sporo do poprawy - trochę niesmak, jak za taką kasę.
 
Do góry