Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

tobot

Member
Sprawdzę jutro dokładnie 9506 i 9636 bo to zupełnie różne telewizory.
i tak sobie sprawdzasz... od 12 października - to już ponad tydzień trwa Twoje "jutro", a ja uważam, że uciekasz przed prawdą, lawirujesz i zwodzisz. :/ Biorąc pod uwagę Twój tzw biznes - rozumiem. Nie mniej odrobina, minimum odwagi i odpowiedzialności byłoby wskazane - zamiast mamy obiecanki cacanki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ależ teorie spisowe... wow.
jest więcej pracy w sezonie.
Sam jestem równie ciekawy z porównania.
Będzie chwila wolna , będzie porównanie - przygotowujemy się .
Więcej wolnego będzie w sobotę.
 

tobot

Member
Dzięki za reakcję, to była tylko żółta kartka za ciągłe Twoje "jutro". A jak się tak systematycznie wczytać w to forum... faktycznie teorii spiskowych co niemiara!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mam teraz ulubionej marki .
Kiedyś miałem - nazywała się Panasonic.

TCL odrobił lekcje i ma solidne modele.
Twórca mini Ledów !

LG super -mistrz ,twórca Oledów
Ma też świetne modele mini led.

Philips - Twórca Ambilight, świetna funkcja
Szczególnie do Oled TV

Sony - marka szanowana, świetne Oledy

Sharp- wkrótce pokaże pazurki.
Nowe model świetnie się zapowiadają.

Samsung - nowe agresywne mini ledy
Dobre ceny.

Jest z czego wybierać.
Na spokojnie sprawdzimy kilka różnych .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciśniemy ich, żeby ruszyli tyłek jak najszybciej.
Jakość mini Leda Sharpa-tego z pokazowej konferencji naprawdę imponująca !
 

tobot

Member
Ciśniemy ich, żeby ruszyli tyłek jak najszybciej.
Jakość mini Leda Sharpa-tego z pokazowej konferencji naprawdę imponująca !
Oj, Kiki,Kiki... pokaż tv, który wg Ciebie miał nieimponującą jakość (przynajmniej po wstępnym zapoznaniu się z nim) :/
Nie wiem, czy warto cisnąć - szybko przeważnie nie znaczy dobrze... :/
 

tobot

Member
Skąś się to bierze. Ot tak sobie nie nabył złośliwości nie wiadomo skąd. Ja tam się nie dziwię, a momentami gorąco popieram - może to jest sposób jeśli nie na naprawienie czegokolwiek, bo wszak mają nas w tzw pyrdeli, to być może w taki sposób zapali iskierkę świadomości u innych :)

- kiki, nie masz czasami wrażania, że w jakimś stopniu odwala za Ciebie robotę..? :/
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
"Złośliwości"? Chyba realizmu. Mam kupować, coś co nie działa jak powinno, bo producent obiecał, że kiedyś tam naprawi?
No to jak już naprawi, można rozważać. A do tego czasu, potrzeba jelenia żeby dać sobie nawinąć na uszy marketingowy makaron. Na Wasze szczęście, takich "owieczek" nie brakuje :)
 

colpix

New member
Witam wszystkich.

Pod koniec tego roku bardzo chciałem zakupić nowy telewizor i wybór padł na Philips 9506 lub 9636 z dwóch powodów: technologia mini LED oraz Ambilight. Według rankingów - świetne telewizory ze świetnymi parametrami, które mogą stać się hitami sprzedażowymi w 2021r. Póki co, nie widzę odzwierciedlenia tego w rzeczywistości. Dobrze, że trafiłem na to forum, gdzie dzięki bezstronności większości forumowiczów zostały obnażone wady tych modeli. 10 tyś. piechotą nie chodzi, a już byłem zdecydowany!

10 lat temu kupiłem telewizor (znanej, innej marki), gdzie miałem obiecaną przez sprzedawcę w niedługim czasie aktualizację zwiększającą funkcjonalność telewizora – do dziś jej nie było!

Obecnie jestem bardziej doświadczonym klientem, czytam opinie i sprawdzam. Zdrowy rozsądek wygrywa i na razie wstrzymam się z zakupem powyższych modeli do czasu usunięcia wad lub znalezienia innego telewizora.

”Owieczki” powinny uważać na czarną owcę :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgłosiliśmy problem bezpośrednio.
Update do tego modelu będzie nie długo.
Można spokojnie korzystać.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Mam dostęp do 65pml9506 i niestety, o ile sam obraz jest świetny, praktycznie bez DSE... to już youtubowe testy pokazują spory problem z wygaszaniem przy szybszym ruchu :/
 
Do góry