Philips 9506 Mini-LED - nowa technologia już dostępna w TPV.

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeszcze nie. Żona twierdzi, że jej sie podoba ambilight i nie bardzo ma ochote zmieniać. A kolory w tym tv są naprawde rewelacyjne a czerń jak w oled; 4 stronny ambilight, android, kąty widzenia, nawet pliot leży mi w ręce wygodnie:)
no i mam dylemat:) bawię się jeszcze ustawieniami i czytam czy ktoś nie znajdzie rozwiązania + czekam na test kikiego :)
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie czy to naprawdę tak mocno widać i czy naprawdę jest tak mocno uciążliwe?
Sam zamierzam wkrótce zamówić u Kikiego model 75 calowy i zasialiście we mnie ziarno wątpliwości czy na pewno to dobry wybór.
Na tyle, że zastanawiam się teraz czy nie wybrać Sony XR-75X95J.
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem to jest kwestia, którą można naprawić na poziomie oprogramowania, bo wątpię, żeby wygaszaniem sterował układ, który nie jest programowalny. Teraz praktycznie wszystkie układy elektroniczne mają swój firmware.

Wystarczy popatrzeć na boje Sony z VRR i ALLM.

I trzeba wziąć pod uwagę, że w wielu przypadkach modele na rynek amerykański, a nawet brytyjski są gorsze niż te na rynek europejski. Często takie zdanie pojawia się w recenzjach różnych telewizorów na YouTube.

W razie czego, do końca listopada trwa promocja Philipsa, która daje 30 dni na zwrot telewizora.
 
Ostatnia edycja:

Alekso

New member
W sumie to tak trochę jakbyś sam próbował sobie wmówić ze u nas jest lepiej ;)

Przecież Cosmo wyraźnie napisał ze jest smużenie i to wyraźne … Sam tez co prawda staram się sobie wmówić ze to nie przeszkadza, ale w moim przypadku tv będzie również do gier z PC. Tutaj już jest gorzej bo w grach to może być mega upierdliwe. Dlatego ja osobiście rozważam opcje LG 77 C1 i dodać do tego Govee Imerrsion (taki inny ambilight) :)

Jeżeli ktoś ogląda tylko filmy, sport itp to chyba nawet w obecnym stanie można to jakoś przełknąć ;)

Czy naprawia w sofcie hmmm…. powiem delikatnie - zobaczymy :)



Moim zdaniem to jest kwestia, którą można naprawić na poziomie oprogramowania, bo wątpię, żeby wygaszaniem sterował układ, który nie jest programowalny. Teraz praktycznie wszystkie układy elektroniczne mają swój firmware.

Wystarczy popatrzeć na boje Sony z VRR i ALLM.

I trzeba wziąć pod uwagę, że w wielu przypadkach modele na rynek amerykański, a nawet brytyjski są gorsze niż te na rynek europejski. Często takie zdanie pojawia się w recenzjach różnych telewizorów na YouTube.

W razie czego, do końca listopada trwa promocja Philipsa, która daje 30 dni na zwrot telewizora.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled jest Oled.
I od poniedziałku są specjalne promocje na modele 77 i 83"
Ci co wolą mini leda po prezentacjach - zostają przy swoim.
 

Largo-W

Member
@kiki a może jakbyście przygotowali gotowy test i wysłali pytanie do supportu Philips Polska, niech oni się odniosą co to powoduję, bo jeżeli hardware to sprawa może być ciut bardziej poważna, a jak software to chyba powinni ogarnąć, z praktyki zawodowej wiem, że nieraz się straszne szpeje wrzucało na produkcję ponieważ musiało działać, nie ważne, że jakimś tam kosztem czy błędem czegoś innego.

Odpowiedź dla partnerów sprzedażowych powinna być znacznie bardziej poważna.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

pepka

Member
Bez reklam
Co tu rozwijać? Jak komuś nie przeszkadzają "pasy" na ekranie, brać i się cieszyć. Mi starczy kilka postów czy filmów z avforums żeby w ciemno dać sobie spokój.
 

Etharr

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie osobiście niepokoi brak recenzji tych telewizorów.
Były już nie raz przypadki, że producenci wstrzymywali się z rozsyłaniem sprzętu do recenzentów, aby nie zablokować sobie sprzedaży.
Specyfikacja tych telewizorów jest naprawdę bardzo interesująca, więc aż dziw, że nikt się jeszcze nimi nie zachwyca.
 

Largo-W

Member
Słusznie, ale raczej nikt o zdrowych zmysłach nie strzeliłby sobie w głowę wplątując się w pętlę zwrotów do producenta.
Aczkolwiek zasialiście trochę ziarno niepewności, zresztą słusznymi uwagami.

Ja poczekam na swój model i sprawdzę czy mi odpowiada, mam już starego trupa, więc muszę zmienić [emoji58]

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Najwięcej piszą źle o miniledach ci którzy ich nie mają :D a ja wam powiem ze obraz jest bardzo dobry, czerń oledowa, duża jasność daje super efekty HDR,
kolorki to jak wiadomo każdy sobie moze ustawic tak jak chce, to bardzo dobry TV z bonusem w postaci Ambilighta. Każdy film od 1080p to uczta dla oka. O demach 4K z youtube 4k/hdr nie wspomne, to genialne jest co potrafi z dobrym sygnałem miniled. Ja polecam, mam go ponad miesiąc, jeszcze czasem coś zmieniam w ustawieniach ale coraz rzadziej :)
 
Do góry