Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
komarr - te co sprawdzałem działają 100 na 100 ambilight audio. Pełen odstęp.
Nie sprawdzałem czy rytm trzyma się tempa.
Napisz na PW dostaniesz kontakt i kolega sprawdzi wszystko po kolei na kilku modelach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bond-

1. Czy możesz potwierdzić, że ten telewizor ma mnie w aktualizacji sierpień-wrzesień do Androida 6 jak czytam na różnych forach również dostępny na stronie TP Vision?
Tak ,to prawda.

2. Dowód TV rejestrowane ze źródła zewnętrznego (USB) w postaci .ts vidoe
Nie sprawdzałem , prześlij plik to sprawdzimy.

3. W jakim formacie nahrava tego telewizora na ewentualnym późniejszym nagranej treści USB i odtwarzać w komputerze lub innych telewizorach
Nie sprawdzałem
 

Cavallino

Banned
Przepraszam za mój polski, ale jestem ze Słowacji i pomógł mi google translator :)

Zapewne z nagrywaniem jest tak jak w modelach zeszłorocznych - dysk jest widoczny tylko z danego egzemplarza tv i nagrań nie da się odtworzyć wprost na żadnym innym sprzęcie.
Nawet sformatowanie na danym tv nowego dysku, ponoć wyklucza możliwość użycia poprzedniego dysku - tv współpracuje tylko z ostatnio formatowanym dyskiem.
 

accu

New member
Bez reklam
Zapewne z nagrywaniem jest tak jak w modelach zeszłorocznych - dysk jest widoczny tylko z danego egzemplarza tv i nagrań nie da się odtworzyć wprost na żadnym innym sprzęcie.
Nawet sformatowanie na danym tv nowego dysku, ponoć wyklucza możliwość użycia poprzedniego dysku - tv współpracuje tylko z ostatnio formatowanym dyskiem.

Witam uprzejmie,

Co to znaczy "ponoć" . Odpowiedz na proste pytanie : ile dysków HDD można sformatować na danym telewizorze Philips . Będzie wtedy wiadomo z ilu dysków HDD będzie można korzystać do nagrywania . Jeżeli można sformatować tylko jeden dysk HDD , to jest tak , że sformatowanie innego dysku HDD spowoduje utratę danych zapisanych na poprzednim dysku HDD .

Na moim telewizorze firmy Sony W905A mogę sformatować 8 dysków HDD i w danym momencie
mogę korzystać z jednego z tych 8 dysków .(odtwarzać czy nagrywać)Podobnie jak w telewizorach Philips mogę tylko nagrywać , a potem odtwarzać nagrane programy tylko na moim telewizorze firmy Sony . (niestety)

BTW, mam możliwość też wyrejestrować używany dany dysk HDD do nagrań programów cyfrowych
w telewizorze .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Wgrałem nowy soft i materiał YT 4k po kilku sekundach zaczął buforować, ale potem zaskoczył i do końca było płynnie. Prawdziwych materiałów HDR nie znalazłem, więc nie wiem jak mogłyby wyglądać. Jak coś znajdziecie to zapodajcie.
 

uwencjusz

New member
byłoby miło gdyby te same zdjęcia/filmy demo były dostępne zarówno w wersjach SDR i HDR, aby była możliwość zarejestrowania ewentualnych różnic
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tak przy okazji YT,ten Philips ma kodek VP9 ? Jasność 400cd/m2 i 72% DCI P3 są to bardzo średnie wartości praktycznie eliminujące efekt HDR i nie tylko...
 

Cavallino

Banned
Witam uprzejmie,

Co to znaczy "ponoć" . Odpowiedz na proste pytanie : ile dysków HDD można sformatować na danym telewizorze Philips .

"Ponoć" znaczy, że nie sprawdzałem w praktyce, ale w instrukcji do 7170 jest napisane, że sformatowanie następnego dysku wyklucza możliwość użycia poprzedniego.

Więc w danej chwili da się używać JEDEN.

Niemniej - zapewne reset tv sporo czyści w pamięci, więc może jakimś sposobem jest możliwość zmuszenia tv do współpracy z poprzednim dyskiem.
Ale raczej nie wymiennnie.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Po aktualizacji menu przeskoczył na prawo. Jak dla mnie to gorzej bo oglądam z lewej. Jednak całość wygląda lepiej. Przewodnik bardziej zwarty i konkretny. Przycisk plus nabrał więcej mocy.
 

storek

New member
Oby ;] bo mam chęć kupić ten model ale cena z EURO jest zbyt wygórowana.. jednak wciąż zastanawiam się czy warto..
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie przetestowałem HDR. Niestety jedyny film jaki odpala to demo spod wulkanu Sony. Ogólnie sam film marnie zrobiony, ale różnica między wersją ściągniętą (i mam nadzieję posiadająca silnik HDR) a tą samą w 4k na YT jest wyraźnie zauważalna. Ogólnie nie powala i przyznaję, że na tv Sony ten sam film też nie robił wrażenia, jednak stwierdzenie, że ten pseudo HDR w tym tv nie zadziała nie jest prawdą. Może lepsze materiały pokażą coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry