Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

bluray

Banned
Cały spór jest nie potrzebny.
TV SONY i PANASONIC przestały się sprzedawać.
Apel jest taki:
Kupujcie dużo telewizorów SONY TV i choć trochę PANASONIC TV bo po nowym roku 2016/2017 wywalą ludzi z pracy.
Chodzi o kilkaset etatów. Mają od lat w SONY na utrzymaniu rodziny i nic nie robią.
Mają bizantyjskie pensje. I nikczemne wyniki sprzedażowe.
 

cytak

New member
Cały spór jest nie potrzebny.
TV SONY i PANASONIC przestały się sprzedawać.
Apel jest taki:
Kupujcie dużo telewizorów SONY TV i choć trochę PANASONIC TV bo po nowym roku 2016/2017 wywalą ludzi z pracy.
Chodzi o kilkaset etatów. Mają od lat w SONY na utrzymaniu rodziny i nic nie robią.
Mają bizantyjskie pensje. I nikczemne wyniki sprzedażowe.


???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

bluray

Banned
Apel taki:
Kupujcie dużo drożej telewizory SONY.
W ten sposób ratujcie ludzi i ich rodziny zatrudnione w SONY POLAND.
Za nowym rokiem SONY EURO zwolni na VII piętrem ( 80 etatów ) ludzi po 25 tyś pln miesięczne.

Kara musi być po tylu latach ignorancji i przesyłaniu do Londyn/Tokio, że jest SUPER a od wielu lat była SONY nędza na polskim rynku.
 

Felix

New member
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bluray tak ma, zagląda co 1-3 dni napisać, że Philipsa już brakuje zarówno w Polsce jak i na świecie (w sensie tak modele TV Philipsa są oblegane), że Philips nie nadąża z produkcją i że trzeba kupić już dzisiaj, bo jutro może ani jednej sztuki w sklepach nie być.

Ot, po prostu promotor czy jakiś tam inny agent od Philipsa. Tylko robi to nieumiejętnie, bo nawet osoby z Philipsami irytuje takim gadaniem i efekt jest mizerny.
 

Domely

New member
Powiem tak - mam 2 philipsy z czego jeden to 47PFL6008 i obraz oraz dźwięk to mistrzostwo świata (smart prawie nie istnieje). Natomiast ostatnio jak kupiłem 55PUS6561 to się załamałem taki to shit i oddałem do sklepu. Napaliłem się właśnie na Sony XD9305 bo jest "dobry" 100Hz i na matrycy VA a do tego śliczny i wisi na ścianie jak obrazek. Ale jakoś dźwięku była właśnie tak beznadziejna jak w tym 55PUS651 (jak stare mono radio) i się totalnie zniechęciłem. I jeszcze gościu w sklepie mi mówi żebym soundbar dokupił za 1500zł do TV który kosztuje 7,5-10k w promocji!
Masakra
 
Apel taki:
Kupujcie dużo drożej telewizory SONY.
W ten sposób ratujcie ludzi i ich rodziny zatrudnione w SONY POLAND.
Za nowym rokiem SONY EURO zwolni na VII piętrem ( 80 etatów ) ludzi po 25 tyś pln miesięczne.

Kara musi być po tylu latach ignorancji i przesyłaniu do Londyn/Tokio, że jest SUPER a od wielu lat była SONY nędza na polskim rynku.

Myślałem że na forum jest jakiś moderator bo jak czytam takie komentarze to na język ciśnie mi się kilka inwektyw w stronę takiego "lamusa" .Zamiast doradzić to pieprzy trzy po trzy i nabija chyba posty - troll .
Też miałem około tygodnia to cudo pod marką Philips i jestem zdania że jest to bubel i badziewie ( synonimy: tandeta, buble, marnota, syf ) , na którym nie da się oglądać nic po za pasami ,nieostrym smużącym obrazem i dodatkowo czerń jest fatalna . Więc jeśli ktoś chce wyrzucić w błoto kasę to polecam ten model .
Jak już pisałem kupuję TV do oglądania i pisanie że w takiej czy owakiej klasie cenowej jest super to przesada bo za tego bubla nie dałbym 1 zł !!!
Cóż z tego że ten TV ma ambi ( nie poprawia zbytnio efektu marnej czerni - bynajmniej dla mnie ), HDR ( którego efekt i tak nie zachwyci bo jest słaba matryca ) ,androida ( są boxy które działają stabilniej za 250-350 zł ) ale obraz jest do bani ....
 

strazakp

Banned
Bylem właśnie w Saturn. Sprzedawca troche sie pogubił w doradztwie.Rzucilem trzy marki Philips,Panasonic,Sony. Najpierw powiedzial ze wszystkie kiepskie a najgorszy Philips. Powiedzial ze najlepiej kupic Lg lub Samsung ;-) bo maja najlepszy smart. Jak powiedziałem ze smart nie ma znaczenia dla mnie to wskazał właśnie na Sony i Panasonic. Później juz mowil ze tylko Panasonic i Sony sa najlepsze :) głównie pod względem obrazu ale smarty maja do d... Pierwszy raz mi się trafilo ze nie bylo nacisku na Sony a na Samsung i Lg :)
Panasonic 58dx700 najlepiej cenowo bo 3900zl Sony 55dx8005 juz 4400zl i to miedzy tymi dwoma sie rozgrywa teraz mój wybór. Jak uważacie???
Gdybym miał wydać na Sony xd80 4400zl to bym juz rozpatrywal o 400zl droższy xd85 ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
strażak, poczekaj 2 miesiące może będą "czarne piątki" przed majem :fool: :lol: :lol: :lol: :hmm:
idz i kup tego panasonic'a bo cie kopne w dupe.
wyślij mi twój nr tel na pw to zadzwonie i cie przekonam do niego
 

gregoryfx

Member
Witam, mam takie pytanie odnośnie tytułowego TV. Korzystam z Netflix, niby TV obsługuje HDR - jaki on by nie był niby jest... jednak filmy które powinny być w HDR, ikona koło filmu jest tylko UHD 4K, brak ikony HDR. To jak jest w końcu z tym HDR, jest czy go nie ma?

Dlaczego w aplikacji Netflix opcje Clear LCD i Natural Motion są wyłączone z brakiem możliwości ich włączenia?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Widocznie tv nie potrzebuje tych ulepszaczy. Jak oglądam na jutubie coś w 4k tak samo jest to wyłączone. Nie spotkałem się żeby jakiś kanał miał pisane 4k hdr bo to kompletnie bez sensu
 

gregoryfx

Member
Dzięki za odpowiedź :)

Na stronie Netflix piszę że gdy film obsługuje HDR to będzie dodatkowa ikonka o tym informująca czyli napis, logo HDR. Nigdzie go nie widzę dlatego pytam, a porównania też nie mam i jakoś ciężko mi zauważyć, czy co kol wiek działa :)
 

Felix

New member
Z Philipsa nie ma HDR na Netflixie. Miał być Update już dawno temu, ale u Philipsa ze wszystkim tak jest, że termin podają ~miesiąc, a to tak naprawdę pół roku co najmniej.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Myślałem że na forum jest jakiś moderator bo jak czytam takie komentarze to na język ciśnie mi się kilka inwektyw w stronę takiego "lamusa" .Zamiast doradzić to pieprzy trzy po trzy i nabija chyba posty - troll .
Niestety. na innym forum otwarcie pisze, że coś pisał pod znacznym wpływem alkoholu.
Więc sam rozumiesz.
 
Z Philipsa nie ma HDR na Netflixie. Miał być Update już dawno temu, ale u Philipsa ze wszystkim tak jest, że termin podają ~miesiąc, a to tak naprawdę pół roku co najmniej.

Ja pytałem ze 2 miesiace temu w Media Markcie o HDR w Netflixie w Philips 6561 i doradca otwarcie mówił, że nie ma i raczej nie będzie. Ale nie potrafił powiedzieć dlaczego nie bedzie.
A to było jeszcze w czasie gdy Philipsa nie było jako wspierającego HDR w Netflix.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
caly ten hdr, to taki sam jak hd nadawany w polskich platformach cyfrowych - o kant du... rozbic.

Ale ludzie biora na potege aby miec znaczek HDR w ikonce podczas filmu (nie waznie czy widac roznice, czy nie)
 

Felix

New member
caly ten hdr, to taki sam jak hd nadawany w polskich platformach cyfrowych - o kant du... rozbic.

Ale ludzie biora na potege aby miec znaczek HDR w ikonce podczas filmu (nie waznie czy widac roznice, czy nie)

Na przykładzie KS7000, który jest już zaliczany raczej do dobrej półki (tak, wiem, te 1000 nitów to trochę pic na wodę, bo na planszy testowej, później mocno spada), ale właśnie w grach wypada to super - FF XV, Forza Horizon 3. Gearsy niedługo obczaję, natomiast na Netflixie to jest padaka.

'The OA' wygląda tragicznie, wolałbym to oglądać w 4K normalnym, kolory zjechane, wszystko zszarzałe, jak przez mgłe, spikselowane. Zapytałem nawet o to na avforums i potwierdzili, że też tak to odczuwają.

Zresztą 'Dardevil' też przeciętnie wypada bardzo, może 'Marco Polo' nieco lepiej, ale też bez rewelacji.

Szkoda, że nie mam możliwości wypożyczenia filmu Blu-Ray UHD żeby na takim źródle zerknąć, bo w grach na razie miłe zaskoczenie, ale filmy netflix porażka.
 
Do góry