Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Cześć,
Mam pytanie do osób, które posiadają ten TV jeszcze czy u Was w sklepie Google Store jest dostępna aplikacja HBO MAX i możecie ją zainstalować na TV? na moim nie ma i bardzo dziwne bo niby wszędzie piszą że powinna być, czyżby to był za stary model? Dajcie znać jak na Waszych TV
 

bobwoj

New member
Panowie, może ktoś będzie w stanie pomóc. Cały czas mam problem z pilotem. Działa tylko krótko po przywróceniu do wartości fabrycznej telewizora. Powiedzmy przez kilka dni jest ok. Później można tylko włączyć TV i nic innego nie działa na pilocie. Baterie wymienione. Pilot kupiony drugi na north.pl oryginalny. Niestety nic nie pomaga oprócz przywrócenia TV do wartości fabrycznych. Tylko ile razy można to robić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Problem jest odbiornikiem w telewizorze.
Zgłoś do serwisu , myślę , że koszt będzie nie wielki.
 

portalg

New member
Cześć,
Mam pytanie do osób, które posiadają ten TV jeszcze czy u Was w sklepie Google Store jest dostępna aplikacja HBO MAX i możecie ją zainstalować na TV? na moim nie ma i bardzo dziwne bo niby wszędzie piszą że powinna być, czyżby to był za stary model? Dajcie znać jak na Waszych TV
Problem da się rozwiązać instalując aplikację przez przeglądarkę i wybierając telewizor jako urządzenie docelowe. Już się irytowałem, że aplikacja nie jest dostosowana, aktualizowałem TV, ale z głupoty sprawdziłem w ten sposób i śmiga.
 

matekboss

New member
Problem da się rozwiązać instalując aplikację przez przeglądarkę i wybierając telewizor jako urządzenie docelowe. Już się irytowałem, że aplikacja nie jest dostosowana, aktualizowałem TV, ale z głupoty sprawdziłem w ten sposób i śmiga.


A mi się udało jedynie przez ściągnięcie pliku APK ze sklepu googla i zainstalowanie z pendrive bezpośrednio na TV.
 

bobwoj

New member
Panowie i mi padł TV Philips. Nie działa podświetlanie matrycy. Po 6 latach. Czeka mnie zakup nowego. Ja celował bym w Sony. Niestety żona chce ambilighta.
Chce więc Philips 65" cena do 3500zł. Co wybrać?
PHILIPS 65PUS8546
PHILIPS 65PUS7906
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa po tym co miałeś spełnią potrzeby.
Philips 65PUS7956 masz za 2950 zł dodatkowo z pakietem dla niebieskich członków forum
Philips 65PUS8546 za 3699 zł z pakietem, ten ma lepsze skalowanie,
procesor, wyposażenie, wydajność, algorytmy.
 

bobwoj

New member
W związku z lepszym procesorem i większą ilością pamięci jestem bardziej skłonny ku modelowi Philips 65PUS8546. Martwi mnie jednak matryca VA, wolałbym IPS z szerszymi kątami. Czy jest jakiś model Philipsa 65" z Androidem i ambilight w tym przedziale cenowym z matrycą IPS?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
pochodzi z 2020 i miał androida 9 chyba że coś się zmieniło (nie śledziłem ostatnio tego modelu)
 
Do góry