Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

100mek

New member
Może coś poprawili z matrycami. Przynajmniej powinni w tym modelu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

miet55

Member
Bez reklam
Uruchomiono muzyczny Clubbing TV na 13°E w HD FTA. Niestety Philips ma jakieś problemy. Kanał podczas szukania nie wychodząc z menu gra i świeci ale po zapisaniu już jest problem. Włącza się na ok 1sek. po czym czarny ekran i napis "Brak dostępnych programów". Może koledzy to sprawdzą u siebie.
11,642 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK
 

Rokko32

New member
6561 są już w EURO dostępne bez problemu.
Podobnie jak w MM/S.
To nowe dostawy.
120 Hz , HDR, USB 3.0, Ambilight 3, Android 6.01, pilot z klawiaturą.
W tej cenie nie ma takiej oferty żadny producent TV. Nawet TCL/Thompson.
I się super sprzedają. Cena super. Będzie za tydzień promo z darmową klawiaturą ex.
Potwierdzam, to nowa produkcja marzec/kwiecień 2017.
Cena ostatnia w Euro 3200zł za 49cali, z ceny ten Tv nie schodzi jak na razie, Ja w Listopadzie 2016 kupiłem za 2600zł, nawet w sieci cena nie spadła.
 

111kris

New member
Czyli to jest ten sam model z 2016 r. sprzedawany dalej w roku 2017 w nowej wyższej cenie? Jeśli nie poprawili w nim znanych wad i podnieśli cenę to chyba trochę słabo.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Rokko32

New member
Czyli to jest ten sam model z 2016 r. sprzedawany dalej w roku 2017 w nowej wyższej cenie? Jeśli nie poprawili w nim znanych wad i podnieśli cenę to chyba trochę słabo.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Ceny nie podnieśli, Ja kupiłem w promocji Saturna, ale tak to ten sam model
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie, ceny nie podnieśli, bo 49PUS6561 kosztuje 2950 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 

cysiuf

New member
Witam
Przekopałem kilka stron tego wątku i nie znalazłem aktualnej informacji odnośnie ceny tego tv wraz z kalibracją. Jakby ktoś ją znał i dał znać do kogo się można zgłosić to prosiłbym o takie info,
 

freesamen

New member
Czym sie różni model 55pu6561 któremu jest poświęcony cały ten wątek od następujących modeli:
- 55pu6501
- 55pu6551

Każdy z nich ma matryce 100hz?
 

mik61

New member
To teraz moje pytanie czy się różni ten PUS6561 od PUS6551 poza tym że ten pierwszy jest HDR i pewnie ma 3-stronny ambi
 
Do góry