Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Są w tym roku jakieś nowe modele telewizorów Philips czy bazują na tym samym co w zeszłym roku?, nie słyszałem o jakiejś konferencji i prezentacji Philipsa.
 

jupi1

New member
Czy ktoś z szanownego grona robił już ostatnia aktualizacje?
Po ostatniej coś poprawili ale no. YT popsuli :p
Może jakiś changelog?
 

Marko077

New member
Chyba trafił mi się jakiś wybrakowany egzemplarz.
Mam 49PUS6561 i smartfona Meizu M2.
Smartfon posiada fabrycznie wbudowaną funkcję "Wyświetlacz bezprzewodowy", czyli poprzez Wi-Fi przesyła obraz na TV. I tu mam problem z moim Philipsem. W Philipsie w ustawieniach Wi-Fi wszystkie możliwe funkcje są powłączane, ale smartfon nie widzi Philipsa - jak to ugryźć?

Szwagier ma taki sam model Philipsa tylko FHD 55" z rocznika 2015 (w ustawieniach Wi-Fi ma dokładnie te same funkcje co u mnie) i u niego to działa bezproblemowo. Ja mam model nowszy 4K z rocznika 2016, w TV ustawione wyświetlanie SSID i TV nie widać. Wi-Fi w TV uruchomione z routerem łączy bezproblemowo.

Mam TV od sierpnia 2016, robiłem już dwie aktualizacje softu (ostatnią wczoraj) i nadal TV jest niewykrywalne, przez co nawet nie mogę wypróbować połączenia.
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Ogólnie to wszelkiego typu przesyłanie obrazu z telefonu czy laptopa na Philips Android TV jest mocno kulawe i często po prostu niemożliwe.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

Marko077

New member
Ten Google Home to jest jakaś kpina - a nie rozwiązanie.

Teraz urządzenia się połączyły, ale po cho..rę mi przesyłanie Yotuba na TV jak TV sam go posiada ?

Ja chcę uruchomić "moje" wyświetlanie obrazu, czyli to co na smartfonie = to na TV. Wtedy mogę zdjęcia z galerii zdjęć wyświetlić na TV. Google Hom tego nie umożliwia. Jest niby coś jak zdjęcia, ale nawet się to nie uruchamia tylko zawiesza (aplikacja nie odpowiada - zamknąć).

edit
No właśnie kulawe do potęgi - praktycznie NIE DZIAŁA.
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ten Google Home to jest jakaś kpina - a nie rozwiązanie.

Teraz urządzenia się połączyły, ale po cho..rę mi przesyłanie Yotuba na TV jak TV sam go posiada ?

Ja chcę uruchomić "moje" wyświetlanie obrazu, czyli to co na smartfonie = to na TV. Wtedy mogę zdjęcia z galerii zdjęć wyświetlić na TV. Google Hom tego nie umożliwia. Jest niby coś jak zdjęcia, ale nawet się to nie uruchamia tylko zawiesza (aplikacja nie odpowiada - zamknąć).

edit
No właśnie kulawe do potęgi - praktycznie NIE DZIAŁA.
Napisałem Tobie jaką opcję należy uruchomić w programie Google home, żeby przesyłać ekran smarfona na TV.
 

Marko077

New member
Guzioo_PL nie czepiam się Ciebie.
Przeglądam inne aplikacje z tej kategorii, ale na razie wszystkie kulawe.
All Screen pozwala wyświetlać zdjęcia z galerii, ale strasznie ociężale działa - wolno. Długo przesyła zdjęcie i trzeba się cofać do galerii i ręcznie wybrać kolejne do kolejnego długiego przesyłania na TV.

ehh...
Widzę że pojawił się nowy soft do mojego smartfona, zaktualizuję, może będzie potrafił fabrycznie ominąć obecne ograniczenia.

Dzięki KIKI - sprawdzę.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Guzioo_PL nie czepiam się Ciebie.
Przeglądam inne aplikacje z tej kategorii, ale na razie wszystkie kulawe.
All Screen pozwala wyświetlać zdjęcia z galerii, ale strasznie ociężale działa - wolno. Długo przesyła zdjęcie i trzeba się cofać do galerii i ręcznie wybrać kolejne do kolejnego długiego przesyłania na TV.

ehh...
Widzę że pojawił się nowy soft do mojego smartfona, zaktualizuję, może będzie potrafił fabrycznie ominąć obecne ograniczenia.

Dzięki KIKI - sprawdzę.
Nie odebrałem tego jako czepianie się :)
 

jupi1

New member
Nowy soft:


Changelog SW Version: QM163E_U_0.10.15.1 – Date: 2017/04/21:


Simplifications in UI
Fixes for DVB-T2 installation Germany
Updated Predefined lists for Germany Free-To-Air and HD+
Fix for “Teletext application has stopped” error
Support for IR RC remotes with RC5 protocol
Channel logo intake
Google Security Patches Until April 2016
Fix for Error 401: SRVE0295E when attempting to log into Smart TV
Fix for audio hiccups across use case
Fix for juddering picture and artefacts due to certain 3rd party apps
Improvements for stability


Wszystko działa jak na razie...
 

Lorak6

New member
Kiki czy ten soundbar jakoś lepiej wspolpracuje z tv niz konkurencja? Zauważyłem ze soundbary konkurencji zbierają lepsze opinie.
 
Do góry