Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

boryso

New member
Witam,
Podczas oglądania filmów z YouTube, jak chce zmienić jakąkolwiek funkcje w Tv np. ambi lub tryb obrazu, to aplikacja automatycznie się wyłącza i trzeba na nowo parować. To normalne w tym modelu czy trzeba coś ustawić?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

savve

New member
Ja mam to samo. Wychodzi mi też z filmu w kodi. Także to raczej norma dla wszystkich aplikacji na full screen.

apka "Player" w TV to chyba jakieś nieporozumienie. Nie można obejrzeć wszystkiego co proponuje player.pl Nie widzę możliwości zalogowania się na swoje konto. Kiedyś czytałem, że podmieniano apki na te ze smatfona. Może ktoś coś więcej podpowie na ten temat.

W kodi też jest chyba wtyczka do player'a. Mogę wieczorem sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
W kodi też jest chyba wtyczka do player'a. Mogę wieczorem sprawdzić.

Również proszę o informację w tym temacie. Bo z tego co pamiętam to ta wtyczka w kodi przestała działać jakiś czas temu, chyba że gdzieś jest jakaś nowa wersja.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

ente

New member
Ja mam problem przy niektórych filmach z youtube 4k.
Np. przy
https://www.youtube.com/watch?v=w8B8hNmakPI
we wszystkich rozdzielczościach działa normalnie a przy 2160 zwęża obraz na wysokość i czarne paski na górze i dole zajmują po prawie 1/3 ekranu a obraz zwężony jest po środku.
Różne inne filmiki z naturą itp. działają na cały ekran, proporcje są ok.
Mam 55PUS6561. Możecie zerknąć czy ten filmik z linka działa wam tak samo przy 1080, 1440 jak przy 2160?
 

savve

New member
Również proszę o informację w tym temacie. Bo z tego co pamiętam to ta wtyczka w kodi przestała działać jakiś czas temu, chyba że gdzieś jest jakaś nowa wersja.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Mi działa ze wtyczki Filmy Online - mrknow.pl (polskie VOD), wersja Kodi 17.1 Krypton.
Ale pewnie znajdziesz jeszcze inne wtyczki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O tym pisaliśmy , że trzeba wiedzieć które wtyczki wgrać i które nie zamulają procesorów pracując w tle.
 

miet55

Member
Bez reklam
Mam prośbę, niech ktoś zalinkuje dobry mat. 4K HDR. Taki co jest odtwarzany na systemowym (nie KODI). Jak do tej pory znalazłem tylko 47sek. Exodus'a i Sony Camp.
 

Blest

New member
Nowa aktualizacja
55PUS6561/12 Philips 6000 series 4K Ultra Slim TV powered by Android TV

Zmiany
QM163E_U_0.10.15.1 – Date: 2017/04/21
- Simplifications in UI
- Fixes for DVB-T2 installation Germany
- Updated Predefined lists for Germany Free-To-Air and HD+
- Fix for “Teletext application has stopped” error
- Support for IR RC remotes with RC5 protocol
- Channel logo intake
- Google Security Patches Until April 2016
- Fix for Error 401: SRVE0295E when attempting to log into Smart TV
- Fix for audio hiccups across use case
- Fix for juddering picture and artefacts due to certain 3
rd party apps
- Improvements for stability
 

miet55

Member
Bez reklam


Zaktualizowałem :) To co zauważyłem na szybko to zwiększyła się ilość logotypów (SAT - Smart HD), Chyba nieco grubsza czcionka w EPG a reszta okaże się w użytkowaniu ;)
Edit:
I okazało się! Spierniczyli wyjście ze źródła USB, nie idzie powrócić do wcześniej oglądanej listy ulubionych, tylko przerzuca do listy głównej. Żeby powrócić bezproblemowo jednym cofnięciem do listy ulubionej, teraz wybieramy Menu telewizora i nośniki.
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
Zaktualizowałem :) To co zauważyłem na szybko to zwiększyła się ilość logotypów (SAT - Smart HD), Chyba nieco grubsza czcionka w EPG a reszta okaże się w użytkowaniu ;)
Edit:
I okazało się! Spierniczyli wyjście ze źródła USB, nie idzie powrócić do wcześniej oglądanej listy ulubionych, tylko przerzuca do listy głównej. Żeby powrócić bezproblemowo jednym cofnięciem do listy ulubionej, teraz wybieramy Menu telewizora i nośniki.

W sumie może i lepiej bo po co dwa "guziki" mają wykonywać to samo ;)

Na stronkach jeszcze jest pod version:000.006.188.012, lecz ściąga się jako
autorun_QM163E_000.010.015.001, również dla 49PUS7101/12
 
Ostatnia edycja:
Do góry