Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

brodacz

Active member
Bez reklam
O tym jak fatalny jest to produkt najlepiej świadczy fakt, że Philips nie potrafił naprawić jego wad wypuszczając nowy model, tylko przez kolejny rok będzie sprzedawał ten sam...
PS Wyjaśnienie dla osób o IQ krewetki - mój powyższy wpis to sarkazm.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rewelacja



03-12-2016,
Drakath
Potwierdzony zakup



Telewizor rewelacja, obraz, dzwiek, jakosc wykonania pierwsza klasa. Nic sie nie zawiesza jak co niektorzy pisza. Polecam!!!

======================================




Świetny!



17-01-2017,
Marcin
Potwierdzony zakup



Jakość obrazu znakomita, choć warto chwilę poświęcić na konfigurację. W sklepie jakość była nieporównywalnie gorsza, nie wiem z czego to mogło wynikać. Nie widać efektu smużenia, więc doskonale nadaje się do transmisji sportowych i gier. Brakuje analogowego wyjścia na wzmacniacz, ale jest słuchawkowe, więc można tak podłączyć. Android się nie zawiesza. Ambilight jest ok, aczkolwiek ja skonfigurowałem go na bardzo niską jasność, ponieważ są momenty kiedy nie współgra idealnie z obrazem, a poza tym w pokoju robi się zbyt jasno (lubię czuć sie jak w kinie). W tej cenie bezkonkurencyjny telewizor.

=====================================




Super tv



04-12-2016,
Grunwald
Potwierdzony zakup



Wszystko jak należy ,szybka wysyłka ,tv działa jak należy ,podświetlanie robi wrażenie ,rozdzielczość ultra tez ,android działa bez problemu ,instalujesz co chcesz i odwrotnie ,polecam zakup tego tv.

======================================




Ekstra, najwyższa półka!



24-12-2016,
TomXYZ
Potwierdzony zakup



Produkt spełnia pokładane w nim przed zakupem oczekiwania. Jakość najwyższa. Polecam ten TV, oby sprawował się tak dalej.

======================================





GITARKA ;)



26-12-2016,
ja
Potwierdzony zakup



GITARKA - polecam AMBILIGHT SUPER !!!

======================================





zaje fajne lipko



14-01-2017,
polonia warszawa
Potwierdzony zakup



telewizor super używam 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, super połączenie z internetem a obraz nie nie smuży kolory tez fajne polecam

=====================================




Czad



27-05-2016,
Marek
Klient OleOle!



Krótko i na temat. Rewelacja, ambilight to niesamowite wrażenie. TV użytkuję od miesiąca i żadnej wpadki, zawieszenia czy jakiegokolwiek problemu. Mogę polecić.

======================================



Witam. Kupiłeś ten telewizor przez Ole Ole czy z innego źródła? Noszę się też z zakupem tego modelu lecz obawiam się trochę zakupu przez Internet. Jak przebiegła realizacja zamówienia? Pozdrawiam
Lary zapytał 22-11-2016
======================================

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-55pus6561-12.bhtml#


Do domu jest naprawdę dobry



30-12-2016,
czecze



Zakup jak najbardziej udany. 0 problemów technicznych, działa płynnie. Obraz, dźwięk i sterowanie bez zarzutu. Telewizor godny polecenia.
http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-55pus6561-12.bhtml
======================================


Tu jest kilkaset zadowolonych:
Telewizor Philips 49PUS6561 4K UHD 49 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Philips 55PUS6561/12 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
http://www.hdtv.com.pl/forum/1369740-post2790.html
50" z 4K w cenie 4-4,5k zł do piłki nożnej i filmów
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizo...s-49pus6561-12
Telewizor 4K, conajmniej 100 Hz do 3500 zł - elektroda.pl
Philips 55PUS6561/12, Telewizor LED - cena i opinie - OleOle!
Telewizor PHILIPS LED 55PUS6501 - Media Expert
 

miet55

Member
Bez reklam
@KIKI, ty jako moderator zamiast pilnować żeby forum miało swoją markę - sam zaśmiecasz wklejaniem non stop tego samego. Napisz od siebie skoro masz inne zdanie i uargumentuj. Mówiłem już kiedyś - "dyskutujmy na argumenty". Przecież każdy doskonale wie, że na tysiące sprzedanych egzemplarzy, będzie grupa zadowolonych. Po części sam w niej się znajduję, aczkolwiek nie znaczy to wcale, że nie dostrzegam wad.
 

Ziku90

New member
@KIKI, ty jako moderator zamiast pilnować żeby forum miało swoją markę - sam zaśmiecasz wklejaniem non stop tego samego. Napisz od siebie skoro masz inne zdanie i uargumentuj. Mówiłem już kiedyś - "dyskutujmy na argumenty". Przecież każdy doskonale wie, że na tysiące sprzedanych egzemplarzy, będzie grupa zadowolonych. Po części sam w niej się znajduję, aczkolwiek nie znaczy to wcale, że nie dostrzegam wad.

Jakie zdanie może mieć sprzedawca, którego zadaniem jest po prostu sprzedać jak najwięcej swojego asortymentu? Copypasta i do przodu.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

miet55

Member
Bez reklam
Ja chciałbym w takim razie mieć tu moderatora z prawdziwego zdarzenia, żeby pilnował porządki i sam się do niego dostosowywał!
 

bluray

Banned
Super NEWS:
Wznowiono dostawy 6561 55" do polskiej sieci EURO.
Cena 3 799 zeta.
Czekamy na wersję 49".


Potwierdza się to co pisał KIKI o kontynuacji serii 6561 w 2017r.
Sprawa druga:
ostatni FW wzmocnił HDR. To widać gołym okiem.
Żadnych problemów z OS ANDROID nie ma.
Kupować !

pisze właściciel
 
Ostatnia edycja:
Super NEWS:
Wznowiono dostawy 6561 55" do polskiej sieci EURO.
Cena 3 799 zeta.
Czekamy na wersję 49".


Potwierdza się to co pisał KIKI o kontynuacji serii 6561 w 2017r.
Sprawa druga:
ostatni FW wzmocnił HDR. To widać gołym okiem.
Żadnych problemów z OS ANDROID nie ma.
Kupować !

pisze właściciel

Właściciel czego ? 20 groszy od Philipsa. 99% postów, które nie mają merytorycznego sensu.
KUPOWAĆ - co to za rada dla czytających forum.Dla mnie taki post ja wyżej to to śmieć :spam: ...
Właścicielu, nawet fotki nie potrafisz zrobić swojego cuda ...Żałosne.
 

bluray

Banned
@Ajothe: Jak użytkownik 'bluray' się zaloguje (coś od czasu zdjęć ucichl), to Ci na pewno napisze, że nigdy na oczy tego Tv nie widziałeś i że jesteś promotorem Sony. Co ważne, jak ma w zwyczaju dodawać, płaci Ci Sony po 10 gr za wpis oczerniajacy Philipsa.
Masz rację.
Txt to takie wypracowanie w sprawie.
 

bluray

Banned
Przydałby się jakiś kontakt do kolegi który załatwi te 10 groszy za post. Dorobiłbym sobie coś...
To jakiś żart. Nie ma z tym najmniejszego problemu.
Jeżeli masz internet to wpisz w GOOGLE i znajdziesz wiele firm marketingowych oferujących zatrudnienie przy takich akcjach. Dostaniesz instrukcje jaki produkt masz atakować.
Firmy od PR żadko kiedy kupują egzemplarz TV do oczerniania i po własnych testach prześlą Ci instrukcę.

Nie stwarzaj wrażenia, że czarny PR jest za darmo. To dziś b. ważna składowa rynku. Niezła kasa.


Obecnie modne tematy po 40 groszy za mail:
- SAMSUNG QLED = totalny kit, z nazwy ma przypominać OLED od LG,
- SONY 2017 (wieje taniochą),
- LG LCD są wyłącznie matrycach IPS, powstaje w internecie mocny lans na matryce VA by eliminować.
W zasadzie instrukcja jest taka: trzeba kupować tylko TV od SAMSUNG.
Najlepiej zakrzywione, bo sprzedawcy nie wiedzą co zrobić na magazynie z tysiącami zamówionych SAMSUNG TV Curve, których NIKT nie kupuje.


Podobnie tanie i niesławne matryce LG RGBW M+ 3K.
Ciekawe, że nie ma wątku o tym skandalu matrycowym od LG ?
A siedzą w niejednym TV 2017.
Jakaś zmowa milczenia o matrycach 3K od LG.
A sprzedają się takie TV ( THOMSON od TLC) jak świeże bułeczki.
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Jak 'żadko' kupują to spoko.
Kurde, nie mogę jakoś nic znaleźć:


2b397ff00985f448med.png


c17f89266375afbbmed.png


Nie wiem co wpisać... Może jakieś konkrety? Linki, słowa kluczowe...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Trzeba mieć IQ wyższe od biedronki (ok. 44 IQ).
Ty sobie nie radzisz.
To dobrze. Takich jak Ty trzeba eliminować z marketingu.
Marketing, jako wzmocnienie sprzedaży to dziś podstawa sukcesu handlowego.
Szukamy talentów ale po studiach mgr.
Masz ?
Oto właśnie poziom i merytoryka 'specjalistów' z tego forum - atak personalny na poziomie szkoły podstawowej.
Nie, niestety mam tylko inż. Przepraszam.

Edit: widzę, że nerwy poniosły i trzeba było edytować poprzedni post... Gratuluję profesjonalizmu.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
tytuł inż. to dużo. Jesteś po mojej stronie. PW mgr.
Masz pracę w zawodzie ? W domu = Rzeszowie ?
Macie tam jakieś wojo od zawsze.
pozdro ...
 

111kris

New member
To jakiś żart. Nie ma z tym najmniejszego problemu.
Jeżeli masz internet to wpisz w GOOGLE i znajdziesz wiele firm marketingowych oferujących zatrudnienie przy takich akcjach. Dostaniesz instrukcje jaki produkt masz atakować.
Firmy od PR żadko kiedy kupują egzemplarz TV do oczerniania i po własnych testach prześlą Ci instrukcę.

Nie stwarzaj wrażenia, że czarny PR jest za darmo. To dziś b. ważna składowa rynku. Niezła kasa.


Obecnie modne tematy po 40 groszy za mail:
- SAMSUNG QLED = totalny kit, z nazwy ma przypominać OLED od LG,
- SONY 2017 (wieje taniochą),
- LG LCD są wyłącznie matrycach IPS, powstaje w internecie mocny lans na matryce VA by eliminować.
W zasadzie instrukcja jest taka: trzeba kupować tylko TV od SAMSUNG.
Najlepiej zakrzywione, bo sprzedawcy nie wiedzą co zrobić na magazynie z tysiącami zamówionych SAMSUNG TV Curve, których NIKT nie kupuje.


Podobnie tanie i niesławne matryce LG RGBW M+ 3K.
Ciekawe, że nie ma wątku o tym skandalu matrycowym od LG ?
A siedzą w niejednym TV 2017.
Jakaś zmowa milczenia o matrycach 3K od LG.
A sprzedają się takie TV ( THOMSON od TLC) jak świeże bułeczki.
Co tam bluray pisałeś w temacie instrukcji czarnego PR o Sony...?
Zdaje się, że pierwszy raz napisałeś prawdę, choć niechcący. Gratuluję. Mam nadzieję, że więcej takich fachowców tu nie ma.

I do tego ten wpis - cóż za cudowna nowina - są w euro znów super Philipsy!!! Hurra!
Żenujący wpis napędzający klientów na kiepski telewizor.
6883068c2a7e628f902f63eb61657477.jpg


Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

111kris

New member
KIKI proszę o zablokowanie użytkownika bluray na tym forum za łamanie regulaminu: dokonywanie obraźliwych wpisów pod adresem innych użytkowników oraz celowe wprowadzanie użytkowników w błąd i prowdzenie na forum kampanii reklamowej.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Ajothe

New member
Masz rację.
Txt to takie wypracowanie w sprawie.

Nie mam zamiaru wysyłać skanów z paragonem za telewizor i fotkami z karteczkami z moim nick'iem, bo dla mnie jest to żenujące i zabawne. Wyraziłem swoją opinię bo poczułem rozgoryczenie tym modelem, być może jestem zbyt wymagający i to co oferuje ten tv nie robi na mnie wrażenia.

Mając 5 000pln na telewizor oczekuje TV bez wad. Tymczasem wygląda na to, że nie ma co kupić za taką kwotę by nie dostać kur*icy po paru dniach użytkowania.

Pozdrawiam.
 
Do góry