Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

miet55

Member
Bez reklam
Przez 3 lata używałem 42PFL6007K Obraz rewelacyjny pod względem głębi kolorów a czerń nie do pobicia. Miał swoje wady tj. beznadziejny PNM , brak kompatybilności co chodzi o nagrywanie i timeshift dla programów TVP2 HD, Polsat HD i jeszcze kilku innych. Matryca niby IPS, ale jak pięknie się na niej oglądało! Zamiast iść do przodu Philips zrobił krok a może więcej w tył.
 

tkg

New member
czyli wszystkie światowe testy gdzie się porównuje VA do IPS i tam wytyka się słabą czerń można kant dupy rozbić :mrgreen: ?

srry, dla mnie Twoje stwierdzenie jest za mocne :banned:

Oj nie nerwuj się. Trzy miesiące czytam fora, testy o telewizorach, wszędzie są jakieś nierówności podświetlenia, chmórki na czarnym tle. Nie robią już tak dobrych telewizorów jak kiedyś. W moim obecnym TV brakuje tylko więcej cali.
 

grzesiek-sw

New member
Czas na krótkie podsumowanie użytkowania mojego 55PUS6561, telewizor kupiony na pod koniec października, wtdy akurat było jakieś 100 stron w tym wątku (dziś jest ponad 300). Sugerowałem sie tylko pozytywnymi opiniami. Według mnie zakup jak najbardziej trafiony, wszystko śmiga bez problemów. Wsadźcie sobie w buty te wasze bandingi, artefakty smużenia i zamulania oraz zwiechy. Ja takich problemów nie mam . Zaglądne tu za następne 300 stron Waszego spuszczania :)
 

zbysiontko

New member
Koledzy, może pomożecie. Chodzę, grzebię, dłubię i nic mi z tego nie wychodzi. Chciałem połączyć po wifi mój laptop z tv, aby wyświetlać na nim pulpit. Wyczytałem o funkcji WIDI, ale na moim lapku i na windows 10 to nie działa.

Jest jakieś rozwiązanie umożliwiające połączenie w ten sposób tego Philipsa z lapkiem?
 

miet55

Member
Bez reklam
@zbysiontko, nie wiem czy przypadkiem nie musi to być po andku w tej samej sieci. U mnie ze smartfona i tabletu za pomocą apki home idzie bez problemu.
 

grzesiek-sw

New member
W "buty" to proponuje tobie wsadzić stare okulary! Spraw se nowe - lepsze. Każdy ma tu prawo wyrazić swoje niezadowolenie i odwrotnie. Tyle w temacie.
Skoro piszesz że każdy ma tu prawo wyrazić swoje niezadowolenie i odwrotnie to co się czepiasz ?
Wyraziłem swoje więc się ode mnie od..stosunkuj. :fool:
 

miet55

Member
Bez reklam
Na drugi raz zmień formę wyrażania opinii. Skoro jednak ktoś wali się tak w łeb jak wyżej, więc nie dziwię się... Później głowa boli.
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
Czas na krótkie podsumowanie użytkowania mojego 55PUS6561, telewizor kupiony na pod koniec października, wtdy akurat było jakieś 100 stron w tym wątku (dziś jest ponad 300). Sugerowałem sie tylko pozytywnymi opiniami. Według mnie zakup jak najbardziej trafiony, wszystko śmiga bez problemów. Wsadźcie sobie w buty te wasze bandingi, artefakty smużenia i zamulania oraz zwiechy. Ja takich problemów nie mam . Zaglądne tu za następne 300 stron Waszego spuszczania :)

Spuść sie sam na głowę i nie zaglądaj tu. Tak będzie najlepiej...
 

miet55

Member
Bez reklam
Wracając do tematu to trochę rozczarował mnie change log QM163E_0-6-152-0-Android. Tam ani słowa o skalowaniu przeglądanych zdjęć za pomocą systemowej przeglądarki. Chyba już czas żeby to naprawili.
 

bluray

Banned
Oto porada dla zadowolonego właściciela TV 6561:
"Spuść sie sam na głowę i nie zaglądaj tu. Tak będzie najlepiej... "

Taka smutna prawda, bo wątkiem całkowicie zawładneli bezczelni promotorzy innych producentów.
Czarny PR nic nie pomaga. Tak jak nachalne wychwalanie plazm (promo PANASONIC) niczego nie zmieniło.

Model 6561 dziś całkowicie wyprzedany przy rekordowej sprzedaży.
 
Oto porada dla zadowolonego właściciela TV 6561:
"Spuść sie sam na głowę i nie zaglądaj tu. Tak będzie najlepiej... "

Taka smutna prawda, bo wątkiem całkowicie zawładneli bezczelni promotorzy innych producentów.
Czarny PR nic nie pomaga. Tak jak nachalne wychwalanie plazm (promo PANASONIC) niczego nie zmieniło.

Model 6561 dziś całkowicie wyprzedany przy rekordowej sprzedaży.

Najgorszy to taki forumowy " oszołom" ma nick " bluray " kojarzycie tego marnego sprzedawcę z sieciówki EURO .
Trolluje na tym forum od lat ,żeby to jeszcze pisał na temat to tylko reklamuje i zachwala buble np : Philipsa PUS 6561.
Nie rozumie że to nie te czasy większość czytających forum potrafi samodzielnie zweryfikować jego rewelacyjne tezy i teorie spiskowe (czytaj : głupoty ):-D.
 

xgrey

New member
Najgorszy to taki forumowy " oszołom" ma nick " bluray " kojarzycie tego marnego sprzedawcę z sieciówki EURO .

Trolluje na tym forum od lat ,żeby to jeszcze pisał na temat to tylko reklamuje i zachwala buble np : Philipsa PUS 6561.

Nie rozumie że to nie te czasy większość czytających forum potrafi samodzielnie zweryfikować jego rewelacyjne tezy i teorie spiskowe (czytaj : głupoty ):-D.



Sam jesteś bubel.
 

Rokko32

New member
Najgorszy to taki forumowy " oszołom" ma nick " bluray " kojarzycie tego marnego sprzedawcę z sieciówki EURO .
Trolluje na tym forum od lat ,żeby to jeszcze pisał na temat to tylko reklamuje i zachwala buble np : Philipsa PUS 6561.
Nie rozumie że to nie te czasy większość czytających forum potrafi samodzielnie zweryfikować jego rewelacyjne tezy i teorie spiskowe (czytaj : głupoty ):-D.
Ja też zachwalam "buble" jako jedne z lepszych TV za tą cenę i każdemu polecam Philipsa PUS6561, warto kupić i przetestować we własnym domu ten TV i nie warto słuchać ludzi którzy nie mają tego TV a nadal za Nim tęsknią i udzielają się na forum
 

MORGMORG

New member
Niestety miałem chęć na PUS6561 zamowilem - i dzięki uprzejmosci pracownika Sklepu EURO poprosiłem o sprawdzenie (odpalenie tv) i coż 2 sztuki na magazynie i 2 sztuki feler matrycy w postaci pasa w poziomie (jaśniejszy pas w wsy. ok paru cm) zarowno na niebieskim startowym erkranie jak i na czarnym po ustawieniach. Już nie wiem co mam myśleć. - Gdyby mieli dziesiec prosilbym o otwarcie pozostalych dziesieciu ale niestety wrocilem do domu bez tv.
 

KomBrat

New member
No to ja kupiłem 49PUS6561 w Saturnie.
Po przywiezieniu do domu okazało się że jest biała kreska na matrycy.
Ona jest ruchoma, ale jednak jest.

Dodatkowo, okazało się że ktoś się już na ten telewizor logował.
Sprzedali mi używany.

No i nic.
Kupiłem PUS6401, ale różnica jest ewidentna.
Poużywam i pewnie za 2 lata wymienię.

Tak wyprzedany, że w MM mam:
DO ODBIORU W 55 MINUT!

W każdym wpisie swoim mówisz o tym, że Philipsa już się nigdzie kupić nie da lub że jest wyprzedany lub że tylko za granicą już można je kupić.

...i tak od pół roku już jak nie dłużej. :grin:

Dobrze sprawdź ten sprzęt, bo MM ma te same magazyny co Saturn.
A w Saturnie j.w.
 
Ostatnia edycja:
Sam jesteś bubel.

Raczej ty idź do okulisty boś coś ze wzorkiem nie tak , ten model wyświetla obraz do du...py i ma więcej wad niż zalet .Ja nie lubię wydawać pieniędzy na dziadostwo i buble niestety miałem ten badziew przez tydzień . Ale jak ktoś ma małe wymagania i kiepski wzrok to rzeczywiście dobry TV dla takiej osoby .Ciesz się bo po kilku aktualizacjach może i ten TV Philipsa zacznie żyć "swoim życiem" jak pozostałe modele które były super, hiper w klasie cenowej :hmm:
 

xgrey

New member
Raczej ty idź do okulisty boś coś ze wzorkiem nie tak , ten model wyświetla obraz do du...py i ma więcej wad niż zalet .Ja nie lubię wydawać pieniędzy na dziadostwo i buble niestety miałem ten badziew przez tydzień . Ale jak ktoś ma małe wymagania i kiepski wzrok to rzeczywiście dobry TV dla takiej osoby .Ciesz się bo po kilku aktualizacjach może i ten TV Philipsa zacznie żyć "swoim życiem" jak pozostałe modele które były super, hiper w klasie cenowej :hmm:



To nie wydawaj pieniędzy nikt Ci nie każe, ale przestań pieprz....
To ze Tobie on nie odpowiada nie oznacza od razu ze to bubel i badziew.
Nie jesteś tu żadnym autorytetem tylko zwykłym trollem który wprowadza sztuczny zamęt.
To ze tv ma swoje wady to wiadomo, ale daleko mu do bubla.
Mój zje... wzrok uważa że obraz jest bardzo dobry, tak samo jak cała rodzina i wszyscy znajomi, ale pewnie Twoim zdaniem wszyscy mamy coś nie tak ze wzrokiem, a może jednak problem leży w Twoim...
 

bluray

Banned
Napiszcie krytykujący co polecacie w cenie do 3 000 zł:
49":
4K, HDR, 120 Hz natywnie, USB 3.0, 10 bit matryca.
proszę o linki do MM/S/EURO/MEDIA EXPERT.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Tu nie chodzi o to, że ten tv jest jakiś tragiczny w swoim wymiarze cenowym.
Tylko o to, że niektórzy nachalnie wmawiają wszystkim że on nie ma wad. Zamiast zrobić uczciwe zestawienie mocnych/słabych stron okazuje się, że tych drugich niby nie ma.
Na zachodnich testach noty przeciętne, a tutaj rewelacyjne. Więc nie ma się co dziwić krytyce.

Dlatego ten wątek wzbudza tyle negatywnych emocji. Jako jedyny chyba na całym tym forum (no, zmienia się co roku- jak wjeżdża nowa seria Philipsa ;)

I jeszcze te teorie o tak olbrzymim zainteresowaniu, że jest problem z dostępnością w sklepach... A w marketach Philipsy najczęściej w szarych kątach.
To akurat słabo świadczy o producencie, że nie jest w stanie odpowiednio zaopatrzyć sklepów. No chyba że Philips jest już jak Apple ;)
 
Do góry