Philips 55PUS 8809 specyfikcja i wszystko o....

aprilia

New member
witam jak zrobić taki test gdzie wejśc w menu sprawdze u siebie.
To prawda obraz jest igła , jest parę niedociągniec ale to kwestia czasu i prawidłowego oprogramowania ,mam kolegę który jest wysoko postawiony w tej fabryce gdzie są robione te tv czyli w gorzowie od niego mam ten tv. mój tv był raz spowrotem wziety na tasme i zmieniono mu płytę główną na nowszą ale po wymianie niedociągnięcia dalej są więc czekam na nowy soft bede miał go szybciej od ukazania się na stronie philipsa .
 

Yux

New member
To nie jest zaden test z telewizora. Sam zrobilem takie zdjęcia w photoshopie i odpalilem na telewizorze z pendrive-a. Wstawie na forum to każdy może zassać i wrzucic w swojego TV żeby sprawdzić Ambilight.
 
Ostatnia edycja:

smola2

New member
Kurczaki, a już się zdecydowałem na zakup 8809...Mam możliwość zakupu prosto z fabryki za jakieś 40% ceny rynkowej, więc grzech nie skorzystać, ale czy za wszelką cenę? Yhhh..a napaliłem się już jak małolat.
 

Yux

New member
Nie wiem jak bedzie dalej ale w tej cenie i tak bym nic innego nie wybrał. Mam nadzieję, że moje problemy rozwiąze gwarancja więc specjalnie sie nie przejmuję. TV odbiera świetnie a Androidy i inne duperele traktuje jako wisienke na torcie. Oddam do serwisu i niech robią, ma działać. Jedyna alternatywa to Samsung 7500 ale cięzko mnie byloby zmusić do jego zakupu.
 

smola2

New member
Czy ktoś mi może poradzić czy warto dorzucić parę złotówek do 8809 czy wziąć 8109. Te problemy z Ambilightem odnoszą się do modelu 8809 czy do całej serii z 8 z przodu? Wszak te ambilighty się trochę różnią w tych modelach.
 

Yux

New member
Dzisiaj rozmawiałem z serwisem bo mieli zabrac mój do naprawy. Jednak sensu to nie miało zadnego bo wina leży tylko i wyłącznie w oprogramowaniu. Na dniach ma być dostępny soft, który rozwiąże problemy z dzwiękiem, Ambilightem i stabilnościa systemu. Mój przypadek nie jest odosobniony i firma doskonale wie co sie dzieje. Telewizor nie ma żadnej awarii, wszystko to wina systemu. Na to byłem przygotowany, że jeszcze trochę czasu minie zanim dopracują tego Androida do telewizora. Tymczasem, borem, lasem...... :D

PS: smola2 - Ja wziąłem 8809 bo ma 4K. Ktos powie, ze ma, ale nie ma materiałów. Nie do konca to prawda ale wazniejsze jest to, ze 8809 poprawia jakosc HD w górę jeszcze, bo ma 4K i to jest widoczne na plus oczywiście. Ambilight na dole w moim przypadku malo sensowny bo by mi świecił na szafkę, wiec sobie darowałem. 8809 jest bardziej przyszlosciowy jesli chodzi o jakosc obrazu i to mnie skłoniło do jego zakupu zamiast 8109. Zdecydowanie w TV najwazniejszy dla mnie jest obraz a tu wiadomo kto wygrywa. Zrobisz jak uważasz ale uważaj jak robisz :D
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Także mam zagięty parol na ten telewizor. Mam już 55PFL7008 i teraz czas na 4K. Poczekam jednak jak cena spadnie poniżej ośmiu tysiaków i poprawią oprogramowanie.
Może pomogę innym, którzy zastanawiają się nad Philipsem i innymi firmami. Kiedy już ktoś raz kupi TV z ambi to nie zechce innego. Ja jestem tego najlepszym przykładem.
 

Yux

New member
To prawda, że te lampeczki robią robotę. Niby głupia rzecz a zupełnie inaczej sie ogląda. Jednak chyba bym ich nie chciał od dołu....
 

accu

New member
Bez reklam
Czy ktoś mi może poradzić czy warto dorzucić parę złotówek do 8809 czy wziąć 8109. Te problemy z Ambilightem odnoszą się do modelu 8809 czy do całej serii z 8 z przodu? Wszak te ambilighty się trochę różnią w tych modelach.

Witam uprzejmie,

Problem dotyczy modelu Philips 55PUS8809 .
Niemniej odnotowano również ten problem również w serii xxPFS8xx9 , w zależności , w którym
tygodniu:| roku 2014 zostały poskładane w Gorzowie Wlkp .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

aprilia

New member
witam moje Ambi x3 w 55PUS8809 jest ok sprawdziłem jest pare niedociągnięc jak skype i czasami reset
ustawień ale to kwestia czasu aby oprogramowanie zostało dopracowane
 
Ostatnia edycja:
Do góry