Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

nowynick

New member
@kiki
Planuje jutro zakupić pos9002. Jestem na niego zdecydowany w 99% tylko zastanawia mnie to wszechobecne narzekanie na ambilight świecące na sufit...faktycznie jest aż tak źle?

ODPUŚĆ sobie!!! Ten model sprzedał się na terenie PL nawet nie w 1000 egzemplarzy, a mam POTWIERDZONE info o 41 serwisach, więc MASAKRA. Ten tv to PORAŻKA, ma tylko mega obraz - reszta to wstyd za dużą kasę. Czytaj posty wstecz, pytaj na priv, dzieje się sporo.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak pisze @nowynick, daj sobie spokój z tym modelem. Ten telewizor ma tylko obraz+ Ambilight pod warunkiem, że Ci dobrze złożą obudowę. Menu jest wolne, brak bluetooth audio. Nie podłączysz słuchawek po bluetooth ani soundbaru. Do pilota trzeba mieć nerwy ze stali, android muli, że lepiej nie mówić. Kto daje starego Mediateka i 2 GB Ramu. Brak Youtube w 4K i HDR. Kiepskie jakość dzwięku z wbudowanych głośników.Nie polecam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A co ma mieć telewizor ?
Ma OBRAZ !
Muli ANdroid... widać, że nie widziałeś go na oczy i opowiadasz jak mały karzeł po dużym piwie.
Kiepska jakość dźwięku - niezłe pierdoły !
Menu wole ...i po co kłamiesz ?

Taki wpis to zwykłe trolowanie osoby, która nie widziała tego telewizora.

Lemonn - jak chcesz grać w gry codziennie po 8 godzin - odpuść sobie.
Jak chcesz oglądać na okrągło TVN24 - odpuść sobie.

Jak chcesz mieć extra obraz - To Philips 55POS9002 - zabezpiecza to w 100%.
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ng-55q7-na-specjalnym-pokazie-w-londynie.html
Masz też nowy model 55 803:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...stepny-za-kilka-dni-w-specjalnej-ofercie.html
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ocena testera z Holandii co do jakości obrazu "

Dzięki chipowi P5 Philips uzyskuje piękne obrazy z odtwarzacza 55OLED803. Zwłaszcza dodatek Perfect Natural Reality, który nadaje wszystkim Twoim istniejącym treściom naprawdę wyjątkowy ton HDR, jest doskonałym atutem. Możesz liczyć na doskonałą ostrość ruchu i wszystkie zalety OLED, a także niesamowitą jakość obrazu. Philips znacząco poprawił także brzmienie, dzięki czemu uzyskasz fantastyczną wszechstronność dzięki temu telewizorowi.
https://www.homecinemamagazine.nl/2018/08/review-philips-55oled803-1-oled-tv/
 

Lemonn

New member
Dzięki za opinie..generalnie stwierdzenie że tylko obraz jest MEGA bardziej mnie przekonuje na tak niż na nie :)
To czego szukam to właśnie doskonały obraz!
Dźwięk mnie nie obchodzi bo i tak TV będzie podpięty pod zewnętrzny sprzęt.
Android i menu wolne? testowałem to trochę i dla mnie w zupełności wystarczające. To co mnie do niego przekonało to właśnie MEGA obraz. Niska sprzedaż pewnie bierze się też stad, że ludzie ogólnie są nastawieni chyba negatywnie do Philipsa jako producenta TV.
Co do serwisów, pytanie ile z nich dotyczyło samej obudowy do Ambilight a ile faktycznych awarii.
Nie gram w gry, nie oglądam TVN24 przez 8h dziennie :) chce mieć po prostu najlepszy obraz. Na razie się wstrzymuje i czekam na model 803.
Dzięki za opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 803 ma być za kilka dni.
Jest w ofercie specjalnej w przedsprzedaży.
Liczba ograniczona.
W sprawie cen napisz na PW.
 

heca66

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć Wszystkim.Mam pytanie odnośnie hbo-go czy działa komuś na tym tv.
próbowałem kilka rozwiązań ale nic nie działa
 

Prospero

New member
A mój Philips... dostał powidoków :( Od dołu aż do prawie połowy ekranu, ciapy, pasy i inne dziwactwa mocno wpływające na odbiór :( jestem zawiedziony :( bo dbałem aby nikt nie zostawiał statycznych obrazów a tvn24 praktycznie nie oglądam. Chyba czas aby ktoś go zabrał i wymienił na wolny od wad. :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.
 

wolfiepl

New member
Napaliłem się na ten tv :) Jak cena spadnie poniżej 5000 to biore z miejsca. Mam nadzieje że po premierze 803 ten model coś zleci cenowo :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie masz racji - nie zleci.
Cena już jest specjalna dla niebieskich.
Wcześniej zostanie zakończona produkcja.
Teraz jest łącznie prawie w tej cenie co podałeś. Napisz na PW dostaniesz info.
 
Do góry