Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolejni którzy kupili i są zadowoleni:

5/5 Czekałem aż konkurencja na rynku tv OLED się zwiększy, nastał ten moment, testowałem na sklepach różne modele, koreański , japońskie firmy i wybór padł na Philipsa.Podłanczałem pendriva z materiałami testowymi, białe plansze, mecze piłkarskie w 4k, koncerty, ten telewizor wypadł w nich najlepiej, dodatkowo byłem miło zaskoczony Ambilightem, na sklepach nie było widać jego możliwości, ale w warunkach domowych robi ogromne wrażenie, powiększa obraz, oczy się nie męczą.Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten telewizor.Pozdrawiam Szymon



====================================


5/5
Telewizor Petarda!! Obraz jakbym pierwszy raz widział dobra jakość obrazu całkowicie wywrócić mój światopogląd na temat samej jakości oglądania. Ładny estetyczny praktycznie bez ramki bardzo mi Się podoba, dobrze rozbudowany z pilotem który dobrze trzyma się w ręce czuć to że jest a nie jak poprzednie. Duży plus za klawiaturę z tylu pilota nie wiem kto wpadł na to ale chwała mu za to. Szybkość działania i sama jakość obsługi bardzo przyjemna. Polecam!



=====================================
  • 5/5

Po analizie praktycznie wszystkich TV w danym segmencie śmiało stwierdzam, że dokonałem właściwego wyboru. Obraz jest świetny, niesamowita czerń, bardzo płynny (niestety nie wszystkie oledy sobie z tym radzą..), do tego widać bardzo dużo detali w ciemnych scenach. Android miażdży swoją funkcjonalnością. Połączenie matrycy oledowej z ambilight jest wisienką na torcie, warto dołożyć pare stów i wziąć philipsa


=====================================
https://www.komputronik.pl/product/399451/philips-55pos9002-12.html
 

nowynick

New member
Nie wiem na co się obrażasz.
No tak jest. Osoba która chce wyegzekwować przepisy prawa od kogoś sama musi to prawo znać, albo wynająć osobę w prawie obeznaną. Pytanie podmiotu od którego chcemy prawnie coś wyegzekwować o to jakie są przepisy które nam pozwolą z nim sprawę wygrać, wydaje mi się nie najlepszą strategią.

Zajmuje się tym osoba z 27 stażem, która NIGDY sprawy nie przegrała, Ty się lepiej znasz na prawie jak widać, a zapewniam, że nie, tyle ode mnie. Niech każdy pozostanie przy swoim.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolejni zadowoleni również :

5/5 Długo się zastanawiałem nad zakupem tego telewizora, tyle tego teraz jest na rynku, każdy producent chwali swój produkt ale po zapoznaniu się z ślepym testem przeprowadzonym przez forum AV uważam, że podjąłem właściwą decyzję. Bardzo cenie sobie funkcjonalność androida oraz nastrojowe ambilight


===========================================

5/5 NIesamowita czerń, mega kontrastuje z włączonym ambilightem, android - same miłe zaskoczenia, kodi? - kombajn multimedialny, pilot?-mega uproszczenia w sterowaniu, TV może drogi ale warty swojej ceny



===========================================


5/5
Oled z Ambilightem oraz androidem mógł być tylko od philipsa, po prostu trzeba zajść do sklepu i zobaczyć ten produkt na własne oczy. Co prawda za philipsa zapłaciłem 500zł więcej niż za konkurencyjnego LG natomiast dostałem dużo więcej, pilot z klawiaturą, system android który otwiera nieograniczone możliwości oraz bardzo nastrojowe ambilight, nie żałuje wydanych pieniędzy, czuć tą jakość

===========================================
https://www.komputronik.pl/product/399451/philips-55pos9002-12.html
 

JozekSwider

New member
Jeśli zamierzasz grać po kilka godzin dziennie w te same gry i oglądać tylko jeden program to odpuść sobie.
Mam Oleda korzystam , tak jak kiedyś z plazm i działa rewelacyjnie.

Ale co to oznacza grac kilka godzin dziennie? Jak do syna przyjda koledzy i pograja w Fife przez cala sobote to tv bedzie do wywalenia? Czy jakis komunikat sie pojawia o przekroczeniu czasu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytamy przed zakupem czy np grasz dużo w gry ?
Odpowiadasz że nie .
Później np zasiadasz do grania ( a gry mocno wciągają) i zapominasz o bożym świecie. Więc nie musisz kupować Oleda.
Przez całą sobotę - to może być problem.


Mam , korzystam ( nie gram w gry) i cieszę się super jakością !
Nie grałem kilkanaście godzin dziennie, więc nie wiem.
Ale w nowych modelach sprawdzę i ten element, czy grając przez 8 godzin non stop przez 3 dni - powstaną powidoki stałe.
 

jedrek_LCD

New member
Ileż tu emocji......

A czy komuś zawiesza się magiczny pilot przy przewijaniu filmu na Netflixie?
Jak chciałem wrócić do napisów to za każdym razem pilot wiesza się po ok godzinie przewiniętego filmu pomimo nowych baterii.

Pomaga dopiero wyjęcie baterii.
Kiepskość tego pilota leży jeszcze w zabezpieczeniu samych baterii. Przy najmniejszym upadku wszystko się wysypuje i szukaj tak by nie podeptać klapki od baterii.....
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi nic się nie wysypuje. Poza tym staram się, żeby nie upadał pilot. Przewijanie też działa ok. W końcu mój telewizor wrócił z drugiej wizyty w serwisie. Powód pierwszej wizyty wymiana tylnej obudowy, ambilight świecił w sufit, która została zamontowana fatalnie. Była widoczna spora szczelina i krzywo zamontowane górne diody ambilight. Po powrocie jest prawie ok. Jest widoczna minimalna szczelina. Diody ambilight są równo. Nie mam już siły z tym walczyć. Chce się cieszyć telewizorem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest nowa oferta specjalna oferta na model - ale trzeba się śpieszyć bo się kończą. Za kilka dni wjeżdża Philips 55 Oled 803 !!!
Będzie się działo !!!
 

nowynick

New member
...a cenzura nadal swoje, mimo braku przekleństw, wymieniania nicków czy wskazywania kogokolwiek. To WIELE mówi! NIE polecam tego tv! Po tygodniu odebrałem swój z fabryki Phillipsa w Gorzowie, MASOWO są oddawane te tv - WYPALENIA i Ambi. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie sobie oglądam trzeci w ME w Berlinie Złoty medal dla Polski tym razem w pchnięciu kulą Paulina Guba - brawo ! Oglądam na Oled pos9092 i rewelacja. Moment... sprawdzam wypalenia .. brak.
I niech tak zostanie.
 

nowynick

New member
Właśnie sobie przeglądam posty 17 osób z różnych forów (po serwisach) + 39 POTWIERDZONYCH zgłoszeń w fabryce Phillipsa w Gorzowie. Powód? 90% WYPALENIA (reszta to listwa ambi). UNIKAĆ tego TV!!! I niech tak zostanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 100.000 sprzedanych to rewelacyjny wynik.
Przy plazmach było to nieporównywalnie więcej. I ludzie są zachwyceni do dziś.
Brawo dla Oled TV.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie też wypaleń brak. Jeśli chodzi o ambilight to faktycznie porażka. U mnie telewizor był dwa razy w serwisie i już się z tym pogodziłem, że jest minimalna szczelina. Teraz dla odmiany zaczęła szczelać mi obudowa. Czy to jest normalne? Żałuje, że oddawałem do serwisu. Widać, że w Jeleniej Górze nie potrafią sobie poradzić z obudową.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic mi nie strzela, niech bez łaski naprawią !
Ale serwis jest w Radomiu , nie w Jeleniej Górze.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic mi nie strzela, niech bez łaski naprawią !
Ale serwis jest w Radomiu , nie w Jeleniej Górze.



Wiem, że serwis jest w Radomiu, ale jak dzwonię do Philipsa, to za każdym razem telewizor ląduje w Jeleniej Górze. Firma nazywa się Felix Zakład usługowy. Jak mam zmusić konsultanta na infolinii Philips, żeby telewizor trafił do Radomia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Lemonn

New member
@kiki
Planuje jutro zakupić pos9002. Jestem na niego zdecydowany w 99% tylko zastanawia mnie to wszechobecne narzekanie na ambilight świecące na sufit...faktycznie jest aż tak źle?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight już dawno poprawiony.
Dla niebieskich członków forum jest specjalna cena i z pakietem.

Sprawdzę o co chodzi z firmą Felix.
 

Lemonn

New member
Hmm czyli teoretycznie sztuki ktore są dostępne w sklepach mają już poprawiony ambilight? Jakie są obecne ceny dla uzytkownikow forum?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie jest promocja specjalna na 9002 bo za tydzień wjeżdżają już 55 Oled 803. Napisz na PW .
 
Do góry